2:2
2:0
- : -

FBC Draci Říčany - ACEMA Sparta Praha B U23 5:4pn
19. Matyáš Pros, 21. Ondřej Kubeš, 31. Jakub Vykouk, 38. Daniel Jonáš, N Matěj Tabášek - 8. Jan Kos, 15. Lukáš Veber, 23. Jan Kos, 27. Adam Kocián; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:4; využití: 3:2; diváků: 80; zásahy brankářů: František Lerch ? - Filip Čermák ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč #62 Jan Linhart , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B U23 hráč #74 Adam Kocián , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #5 Vítězslav Špok a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #93 Matěj Tabášek a vstřelil rozhodující gól (5:4).
37:57
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #78 Daniel Jonáš, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:4).
37:24
Vyloučen hráč #21 Matěj Kozdera družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
32:29
Dnešní souboj o první místo a přímý postup sleduje 148 diváků.
30:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #23 Matyáš Pros (3:4).
30:00
30:00
29:44
Vyloučen hráč #81 David Žďárský družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
27:16
26:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #13 Jakub Ucháč (2:4).
24:58
Vyloučen hráč #17 Martin Petrov družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #26 Jan Kos bez asistence (2:3).
21:42
Podpora obou týmu v hledišti je kvalitativně na úrovni extraligových zápasů.
20:37
Z pozice zapisovatele, musím konstatovat, že sledujeme opravdu kvalitní zápas.
20:17
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #23 Matyáš Pros (2:2).
18:26
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #78 Daniel Jonáš (1:2).
17:40
Vyloučen hráč #81 David Žďárský družstva ACEMA Sparta Praha B U23 na 2 minuty za držení.
15:00
15:00
14:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #62 Jan Linhart (0:2).
07:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B U23 vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #24 Oliver Mraček (0:1).