1:3
2:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Ústí 6:8
12. Miroslav Řehák, 16. František Jílek, 20. Denis Dvořáček, 36. Filip Píše, 42. František Vrňata, 58. Denis Dvořáček - 6. Adam Závěrka, 9. Jan Dobosz, 11. Ondřej Hubka, 13. Adam Závěrka, 23. Jan Sattler, 32. Jaroslav Novák, 36. Marek Kadlec, 56. Adam Závěrka; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Pekárek; vyloučení: 3 + František Jílek OS:4; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Matěj Šefl 29 - Vojtěch Pražák 36; po třetinách: 3:4, 1:3, 2:1;
Komentář domácích Purkrábek Miroslav (Trenér):
Dnes jsme přijeli do Ústí na výlet a odvážíme si suvenýr v podobě osmi gólů. Za dnešní výkon si dnes ani nic jiného nezasloužíme. Musíme se srovnat a zítra být lepší, jinak bude létní pauza proklatě dlouhá. Děkujeme rozhodčím za výkon a Ústí za pořádání a přejeme hodně štěstí v playoff.
Komentář hostů Merta David (Trenér):
Dnes to bylo velmi náročné utkání, protože jsme hráli celý zapás pouze na dvě lajny. První třetina byla vyrovnaná, kde se nám podařilo odskočit na rozdíl tří golů, ale poté jsme udělali individuální chyby, které soupeř potrestal. Ve druhé třetině jsme byli lepším týmem a ve třetí byl lepší naopak soupeř, jelikož jsme hráli dlouho oslabení. Každopádně jsem rád za výhru a všechny hráčemusím pochválit za předvedený výkon. Děkuji soupeři za utkání.
57:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Denis Dvořáček, asistoval #77 Filip Píše (6:8).
55:58
Timeout Florbal Ústí
55:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka bez asistence (5:8).
55:33
Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
54:00
Sattler vytáhl míček do brejku, váborně
53:38
5 na 3, velmi prekérní situace pro Ústí
53:05
Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vražení zády.
53:04
Pekárek to schytal a leží v bráně s Pražákem
52:23
Vyloučen hráč #13 Šimon Secký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
44:54
Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
42:50
Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vražení zády.
41:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 František Vrňata bez asistence (5:7).
41:20
Píše otestoval Pražáka, ten drží
40:00
Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
35:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #93 Marek Kadlec bez asistence (4:7).
35:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #92 Jakub Pekárek (4:6).
33:08
Šach si skvěle vyběhl na střed a získává nahrávku úplně do volného prostoru a střílí, ale tam už bránili zdatní obránci z Ústí
32:34
Novák předvedl výborný výkon
31:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #20 Jaroslav Novák, asistoval #73 Ondřej Hubka (3:6).
25:17
Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
25:17
Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest.
25:02
Neúspěšná přihrávka na střed od Hubera
22:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #63 Jan Dobosz (3:5).
15:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 František Jílek, asistoval #4 Dominik Šach (2:4).
12:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #13 Šimon Secký (1:4).
11:51
Teď jsem to nějak zakřikla,hra se otáčí ve prosěch hostí
11:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #66 František Vrňata (1:3).
10:53
Ústí je dnes ve velmi dobré formě, velmi povedené střely i nahrávky
10:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Ondřej Hubka, asistoval #93 Marek Kadlec (0:3).
09:34
Domácí tým má dnes velmi úzkou soupisku, ale i přesto jsou kluci mrštní a rychlí
08:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #13 Šimon Secký (0:2).