0:2
1:1
- : -

Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 2:3
2. Adam Aarons, 33. Jáchym Holý - 17. František Blecha, 18. Daniel Večl, 43. Jan Krejča; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Tomáš Týc ? - Vítek Šimáček ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:1;
45:00
43:55
Vyloučen hráč #15 Matyáš Malkus družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
42:11
Timeout Tatran Střešovice
42:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #42 Matyáš Kopecký (2:3).
32:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #40 Jáchym Holý, asistoval #77 Jan Karel Matějka (2:2).
30:00
30:00
17:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #87 Jan Urych (1:2).
16:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 František Blecha bez asistence (1:1).
15:28
Vyloučen hráč #15 Vít Soukup družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
01:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #61 Adam Aarons z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a David Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Vítek Šimáček; hráči v poli: Marek Pleskač, František Blecha, Marek Cígler, Tadeáš Meixner, Jakub Kárník
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Matyáš Hradecký, Adam Carvan, Vít Soukup, Tobiáš Petržilka, Ondřej Ohanka