0:1
1:4
- : -

TEXAS LONGHORNS Sépiáci - FT Sokol Praha-Břevnov 3:7
1. Petr Lávička, 2. Filip Urban, 41. Miroslava Nováková - 7. Tomáš Pilař, 14. Ondřej Rabiňák, 28. Miloš Poživil, 31. Ondřej Rabiňák, 36. Ondřej Rabiňák, 38. Jakub Milion, 40. Tomáš Vanča; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:4;
45:00
40:31
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Miroslava Nováková, asistoval #81 Šimon Baumruk (3:7).
39:58
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #17 Tomáš Vanča, asistoval #29 Tomáš Pilař (2:7).
38:43
Vyloučen hráč #28 Ondřej Daniš družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
37:29
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #57 Jakub Milion, asistoval #29 Tomáš Pilař (2:6).
35:01
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #9 Ondřej Rabiňák, asistoval #57 Jakub Milion (2:5).
30:04
30:00
30:00
27:48
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #13 Miloš Poživil z trestného střílení (2:3).
19:06
Vyloučen hráč #2 Václav Semrád družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
13:38
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #9 Ondřej Rabiňák, asistoval #29 Tomáš Pilař (2:2).
06:13
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #29 Tomáš Pilař, asistoval #57 Jakub Milion (2:1).
01:06
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #96 Filip Urban, asistoval #48 David Halamíček (2:0).
00:03
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů FT Sokol Praha-Břevnov:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Miroslava Nováková, Šimon Baumruk, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký