0:1
2:1
0:1

FBŠ SLAVIA Plzeň - BLACK ANGELS 4:5p
15. Tereza Duchková, 19. Tereza Duchková, 47. Kamila Kaslová, 51. Jana Kňourková - 11. Ema Košťálová, 19. Eliška Podoláková, 22. Denisa Vachulová, 43. Eliška Podoláková, 65. Denisa Vachulová; rozhodčí: Petr Kolář - Matyáš Ehm; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 38 - Hana Kuchařová 43; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:1, 0:1;
Komentář domácích Vokáč Jan (Asistent trenéra):
Hezké a vyrovnané utkání, které mělo parametry play-off. Bohužel pro nás s hořkou tečkou. Po horší druhé třetině, jsme se ve třetí dokázali vrátit do zápasu a soupeře přehrávat. Za to chci hráčkám velmi poděkovat. Prodloužení už bylo nahoru dolů. Přeji soupeři hodně štěstí do play-off a šťastnou cestu domu.
Komentář hostů Fryč Pavel (Vedoucí):
Vyrovnané utkání. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas a další pěkné zápasy v play-off.
65:00
Střely v prodloužení: 6:3
64:06
64:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #16 Linda Fuchsová (4:5).
64:06
Vachulové se nakonec podařilo dostat míček do branky.
63:15
Rychlý únik Majerové zastavuje Votýpková.
58:31
Vyloučen hráč #29 Anna Žitná družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
58:31
Uvidíme i přesilovou hru v podání domácího družstva.
50:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #83 Jana Kňourková bez asistence (4:4).
50:02
A je vyrovnáno ! Po šikovném prostrčení Lindy Zborníkové se dostala Kňourková do neopakovatelné šance, kterou proměňuje.
49:51
A na druhé straně Kaslová teď zamířila na reklamní bannery nad brankou.
49:12
I Žitná míří vysoko nad branku domácích.
48:00
Domácí jsou v plném počtu.
47:31
Domácí se zatím v oslabení daří kazit rozehrávku hostů a k větším šancím je nepouštějí.
46:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #79 Victoria Binědová (3:4).
46:21
Binědová překazila rozehrávku hostů, samotné se jí nepodařilo jít do úniku, ale její přihrávka na Kaslovou prošla a ta nedala Kuchařové šanci.
46:00
Vyloučen hráč #55 Tereza Duchková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
45:15
Říhová v úniku sama na Votýpkovou přestřeluje.
42:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #54 Ema Košťálová (2:4).
33:47
Fuchsová měla před Votýpkovou dostatek času si připravit střelu, golmanka Plzně ale chytá.
23:59
Kaslová hezky vybojovala míček a nahrála ho volné Čížkové, ta ale trefuje pouze břicho golmanky hostů.
22:27
Kňourková zkouší dostat míček do branky střelou backhandem.
21:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #73 Veronika Říhová (2:3).
21:14
Říhová našla Vachulovou a ta uklízí míček do odkryté branky.
18:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #95 Daniela Lorencová (2:2).
18:52
Hosté odskakují do vedení, ale Duchková vzápětí srovnává.
18:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #5 Karolína Majerová (1:2).
17:02
Benešová obrala o balonek obránkyni hostů a z úhlu zakončila. Kuchařová si ale s její střelou poradila
14:55
Velké šance na obou stranách. Do střely Binědové stihla jedna z hostujících hráček ještě vložit hokejku a zpomalit ji dostatečně na to, aby s ní Kuchařová neměla větší problém. Ta hned dlouhým výhozem poslala svoji spoluhráčku do brejkum tu ale skvěle na druhé straně vychytala Votýpková
14:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #36 Michaela Čížková (1:1).
14:10
Domácí vyrovnávají díky Lorencové
11:20
Hned vzápětí měly hostující hráčky další šanci, tentokrát ale skvělý zákrok vytáhla domácí brankářka Votýpková
10:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #5 Karolína Majerová (0:1).
10:09
Váňová se dostala ke střele, ale nezamířila přesně
07:24
Kaslová našla nahrávkou za obranu osamocenou Kňourkovou, její střelu z otočky ale Kuchařová vyráží
06:08
Hezká akce domácích. Po rychlé souhře hledala před brankou Čížková nabíhající spoluhráčku, ta ale bohužel těsně na balonek nedosáhla
05:14
Velká šance hostů. Ale jedna z hráček Black Angels netrefuje téměř prázdnou branku
04:43
Sprná situace před brankou hostů. Gól z toho nakonec není a následuje buly v rohu hřiště.
03:15
Střela Black Angels zblokována
01:00
V první minutě byly mírně aktivnější domácí hráčky, střelu na branku jsme ale zatím neviděli
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kolář a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Hana Kuchařová; hráči v poli: Veronika Váňová, Karolína Majerová, Ema Košťálová, Eliška Koželuhová, Eliška Podoláková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Victoria Binědová, Kamila Kaslová, Jana Kňourková, Andrea Marková, Andrea Žižková