0:1
0:7
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbŠ Bohemians 3:11
7. Victoria Binědová, 14. Martina Špetová, 15. Victoria Binědová - 4. Štěpánka Kubánková, 9. Pavlína Soukupová, 10. Tereza Spoustová, 37. Kateřina Ciblová, 49. Lucie Vodičková, 51. Lidija Luklynska, 52. Marie Tomandlová, 54. Lucie Seifertová, 55. Pavlína Soukupová, 56. Lidija Luklynska, 58. Tereza Spoustová; rozhodčí: Ondřej Horažďovský - Hynek Mošna; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 15, Kristýna Votýpková 4 - Tereza Kučerová 9, Štěpánka Růžičková 4; po třetinách: 3:3, 0:1, 0:7;
Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér):
Teď je čas bilancovat celou ZČ. Před sezónou jsme si v celé ženské složce stanovili dlouhodobé cíle a cestu k nim. Tato cesta nám přinesla hned od začátku nejednu překážku. Díky naší společné práci jsme začali postupné zdolávání. Od 1/2 sezóny bylo na holkách vidět, že naše práce postupně začíná nést ovoce. Holky se postupně zlepšují. Cesta, kterou jsme se vydali, je hodně ambiciózní a časově náročná. Pokud však budeme poctivě pracovat, motivovat se, budeme z dlouhodobého hlediska úspěšní. Děkuji a těšíme se na play-off. PS1: Metodiku, užij si lyže. Příští víkend máš práci :-) PS2: Naše barvy jsou sice červená a bílá, ale nyní však má celý dívčí plzeňský florbal i žlutou a modrou. Držte se tam!
Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér):
Dnes musím všechny hráčky do jedné jen pochválit. Odmakaný výkon od začátku do konce, nic jsme nevypustili, stále hráli svoji hru a díky tomu přišla odměna v podobě třetí třetiny kde jsme troufnu si říct dominovali ve všech činostech. Druhou půlkou komentáře bych chtěl lehce zhodnotit ZČ. Upřímně, před sezonou jsem nečekal, že skončíme takto vysoko. Samozřejmě jsem tomu věřil, ale do sezony jsme vstupovali s velmi mladým týmem, některé holky hrály své poslední zápasy před dvěma roky jako starší žákyně a teď najednou vlétly do juniorké ligy. A já musím říct, že se jim to povedlo na 1 s hvězdičkou. Teď už se celý tým těšíme na to, proč to vlastně hrajeme, na playoff. Florbalu zdar
60:00
Střely ve 3. části: 4:15
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:45
Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
58:45
Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
57:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #6 Denisa Hebíková (3:11).
57:53
Hebíková nahrála Spoustové a ta vstřílí gól do prázdné branky.
57:01
Domácí jsou bez brankáře.
56:23
Hráčky Slavie nesthají tempo hry.
55:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #19 Nela Kočvarová (3:10).
54:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #6 Denisa Hebíková (3:9).
54:55
A máme tu další branku. Soukupová se vytočila z pravé strany a trefila přesně mezeru.
54:28
Hráčky Bohemians přehrávají hráčky Slavie.
53:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Lucie Seifertová bez asistence (3:8).
53:15
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Kristýna Votýpková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
53:15
Po nedůrazu hráček Slavie před brankou dorazila hostující hráčka míček do prázdné branky.
52:30
Hostující hráčky zvyšují tempo a dávají jednu branku za druhou.
51:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #35 Marie Tomandlová, asistoval #43 Lucie Vodičková (3:7).
51:15
Po přihrávce na levou stranu Tomandlová vstřelila krásnou branku.
50:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #94 Kateřina Ciblová (3:6).
50:30
Po přihrávce před branku pohotově zareagovala Luklynska a vstřelila gól.
49:15
Hostujícím hráčkám se nelíbí pískání rozhodčím a neustále na ně něco pořvávají.
48:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková bez asistence (3:5).
48:08
Hra je teď velmi vyrovnaná.
45:25
Hra se teď hodně přelevá z obrany do útoku.
43:11
Binědová vystřelila ze středu, ale trefila pouze mantinel vedle brány.
42:11
Domácí kombinují v útočném pásmu, bohužel se jim nedaří střílet.
41:23
Vyloučen hráč #19 Nela Kočvarová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
41:23
Domácí jdou do přesilovky po faulu Kočvarvové.
40:53
Rozeběhlá Libijová vystřelila a trefila pouze břevno.
36:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová bez asistence (3:4).
36:31
Domácí hráčka ztratila míček před bránou, bohužel tam byla hráčka hostů, která krásně zakončila.
35:17
Soukupová teď obešla 4 hráčky, ale naštěstí netrefila branku.
31:18
Hosté v plném počtu.
30:47
Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:54
Domácí kombinují na útočné polovině, bohužel to zatím k žádné střele nevedlo.
29:24
Vyloučen hráč #91 Lidija Luklynska družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
28:34
Hosté vystřelilí na bránu, ale trefili je břevno.
25:53
Domácí se snaží dostat na útočnou polovinu, ale obrana hostů je tam nechce pustit.
24:39
Hosté kombinují na útočné polovině.
22:08
Hosté mají ze začátku 2. třetiny herni převahu.
20:57
Hosté kombinují na své obranné polovině.
14:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (3:3).
14:32
Domácí po situaci 1 na 1 vyrovnávají.
13:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová bez asistence (2:3).
13:47
Domácí se dostali ke střele z mezikruží a vstřelili gól.
09:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Tereza Spoustová, asistoval #93 Pavlína Soukupová (1:3).
09:45
Za bránou byla nehlídaná Tereza Spoustová a tak se vytočila do středu. A vstříli gól, hosté vedou už o 2 branky.
08:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #65 Bára Šimůnková (1:2).
08:08
Po střele z pravé strany hřiště a tečí před bránou jdou hosté do vedení.
06:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #68 Milena Lendelová (1:1).
06:16
Po střele ze středu hřiště doma domáci vyrovnávají.
03:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #31 Štěpánka Kubánková, asistoval #10 Lucie Seifertová (0:1).
03:11
Po samostatném úniku a trochu štěstí vstřelili branku hosté.
02:07
Máme tu první střelu domácích, bohužel nekončí gólem.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Horažďovský a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tereza Kučerová; hráči v poli: Lucie Klepalová, Bára Šimůnková, Marie Tomandlová, Anežka Smočková, Lucie Vodičková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Victoria Binědová, Kamila Kaslová, Jana Kňourková, Andrea Marková, Andrea Žižková