1:2
0:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - SK Florbal Benešov 3:4pn
7. Jiří Miler, 14. Petr Ligač, 30. Václav Kunc - 20. Vít Matuštík, 21. Kryštof Durák, 34. Mikuláš Prošek, N Matěj Láska; rozhodčí: Richard Iltis - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Karel Schamberger ? - Matyáš Mareš ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:1;

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White hráč #77 Jan Michalec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #80 Matěj Láska a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White hráč #62 Aleš Chmelař a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #8 Lukáš Moravanský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White hráč #77 Jan Michalec a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #80 Matěj Láska a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White hráč #3 Matěj Miclík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #74 Mikuláš Prošek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
39:15
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB White
37:58
Vyloučen hráč #74 Mikuláš Prošek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
33:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #74 Mikuláš Prošek, asistoval #80 Matěj Láska (3:3).
30:00
30:00
29:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #52 Václav Kunc, asistoval #62 Aleš Chmelař (3:2).
21:56
Vyloučen hráč #21 Marek Dlask družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
20:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #82 Kryštof Durák bez asistence (2:2).
19:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Vít Matuštík bez asistence (2:1).
15:00
15:00
13:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #67 Petr Ligač bez asistence (2:0).
06:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #71 Jiří Miler, asistoval #85 Matyáš Krkoška (1:0).