1:0
1:3
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FbŠ Bohemians B 3:6
7. Ondřej Trupl, 21. Vojtěch Žilka, 40. Ondřej Trupl - 2. Vojtěch Pecha, 8. Tomáš Holomeček, 11. Eliáš Černý, 40. Tomáš Holomeček, 44. Michal Chrástecký, 45. Lukáš Doležal; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 3:2 + Vojtěch Pecha 5; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Bergman ? - Svatopluk Kněžour ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:3;
45:00
44:32
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #10 Lukáš Doležal, asistoval #65 Michael Čihák (3:6).
44:32
Dílo je dokonáno, Lukáš Doležal přidává další gól a zápas už bude dohrán pod kontrolou Bohemky.
43:59
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #48 Michal Chrástecký, asistoval #84 Eliáš Černý (3:5).
43:59
Míša Chrástecký posílá Bohemku do 2 brankového vedení. Střela do prázdné brány byla přesná jak od amerického snipera.
43:42
Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
43:00
Do konce zápasu zbývají 2 minuty. Hraje se 5 na 5.
40:47
Vyloučen hráč #44 Marián Stuchlík družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
Teďka padly 2 rychlé góly, jeden do sítě Klokanů, druhý do sítě Vos. Bohemka tedy stále v jednobrankovém vedení.
39:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #99 Tomáš Holomeček bez asistence (3:4).
39:53
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl, asistoval #28 Vojtěch Majer (3:3).
38:00
5 minutová přesilovka je fuč, góla jsme neviděli. Největší šance byla při protiútoku klokanů, který se ale Vosám podařilo zažehnat.
37:00
Třetí třetina zatím bez gólu.
33:00
Vyloučen hráč #18 Vojtěch Pecha družstva FbŠ Bohemians B na 5 minut za hrubost.
33:00
Přísné rozhodnutí rozhodčích znamená, že si tu s námi Vojta Pecha posedí 5 minut.
32:42
Klokani již hrají v plném počtu.
30:42
Vyloučen hráč #66 Lukáš Krupička družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za špatné střídání.
30:42
Přesilovku 5 na 3 budou mít i Včely, teda pardon Vosy.
30:00
30:00
29:18
Vyloučen hráč #8 Matouš Juřek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
29:18
Přesilovku budou mít i Vosy.
26:10
Trénérovi Bohemky se právě rozčervenala celá hlava, jelikož znovu hledá patřičné argumenty, jak svým svěřencům vysvětlit, jak se ten florbal vůbec hraje.
23:50
Buldozer Roman Černý právě převálcoval protihráče - rozehrávat budou Vosy.
20:12
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #16 Vojtěch Žilka, asistoval #98 Jakub Kovanda (2:3).
20:12
Rychlá rozehrávka Vos znamená snížení na 2:3
16:58
V přesilovce jsme branku neviděli, šance byly, góly nikoliv.
15:01
Druhá třetina začíná přesilovkou 5 na 3 v podání klokanů.
15:00
15:00
14:58
Vyloučen hráč #28 Vojtěch Majer družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
14:58
Následovat bude přesilovka 5 na 3. V této třetině se ale góla nejspíš už nedočkáme :-(.
13:52
Vyloučen hráč #12 Antonín Hojný družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
13:52
A máme tady první přesilovku utkání. Dokáží ji klokani využít?
13:00
Zatím šance stále na obou stranách.
10:39
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #84 Eliáš Černý, asistoval #66 Lukáš Krupička (1:3).
10:39
Tak tahle akce smrděla florbalem. Nádherná kombinace až takzvaně do kuchyňky na jejíž konci není nikdo jiný než Eliáš Černý.
10:11
Dobrá šance Chrásteckého končí pouze na stehně černožlutého golmana.
07:05
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #99 Tomáš Holomeček, asistoval #8 Matouš Juřek (1:2).
07:05
Tak to se nám líbí. Bleskurychlá odpověď na gól Vos přichází z florbalek klokanů a jsou zpátky v jednobrankovém vedení.
06:33
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #30 Ondřej Trupl, asistoval #95 Jakub Štamberg (1:1).
06:33
Po ztrátě míčku máme srovnáno - 1:1.
04:49
A máme tady další gól, ale pozor není uznaný. Rozhodčí signalizuje postavení zelenobílého hráče č. 15 v brankovišti, následovat bude rozehrávka Vos.
04:30
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, míček se spíše drží ve středním pásmu.
01:32
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #18 Vojtěch Pecha, asistoval #23 Svatopluk Kněžour (0:1).
01:32
A máme tady první gól utkání, o který se postaral navrátilec do sestavy klokanů - Vojtěch Pecha. Namířil si to středem přímo ve směru brána Vos a pohotovu střelou umístil míček za záda golmana.
00:28
První šanci měli na florbalkách Vosáci, Kněžour ale s přehledem chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B:
00:00
Line-up domácích FBK Fat Pipe Vosy Praha:
00:00
Krásný dobrý podvečer z pražské EXE Sport Arény. Vítáme vás u online přenosu zápasu 2. ligy dorostenců mezi Bohemkou a Vosami. Začátek utkání je naplánován na 18:45. Oba týmy jsou již v hale nastoupené, za chvíli půjdeme na match.