1:1
4:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians 6:3
14. Josef Juha, 31. Milan Garčar, 43. Lukáš Ujhelyi, 48. Robert Košir, 49. Matěj Čermák, 59. Josef Juha - 19. Patrik Šebek, 34. Filip Forman, 43. Patrik Šebek; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; diváků: 352; zásahy brankářů: Martin Beneš 21 - Jakub Zavřel 25; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:1;
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:23
Timeout FbŠ Bohemians
59:23
Vyloučen hráč #81 Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
59:23
Rozhovory po utkání Sparta - Bohemka.
Hraje se šest na čtyři ve prospěch Bohemians.
58:47
Petrák ze středu přestřeluje branku o dobrejch pár metrů.
58:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #81 Matěj Čermák (6:3).
58:07
Juha vybojoval míček po delší nahrávce od Čermáka a poté se trefil přesně do prázdné branky.
57:30
Dobrý pokus Petráka na středu z voleje. Střela se ale následně odrazila mimo branku.
56:15
Forman našel před bránou Hrabčáka. V tomto prostoru je ale nekompromisní Pruner.
55:30
Bohemians odvolává gólmana a jde do šesti.
54:49
Bohemians opět v pěti.
54:05
Křenek zkouší jednoduchou střelu z posledního. Neúspěšně.
53:48
Bohemians nyní ve čtyrech proti pěti.
52:49
Vyloučen hráč #39 Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:49
Kuncman prostě nechtěl pustit Garčara, který neměl v tu chvíli balónek, a jde si sednout za Rodem. To znamená, že se nyní hraje pět na tři ve prospěch Sparty.
51:48
Vyloučen hráč #25 Sebastian Rod družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
51:48
Rod odpálil míček, když měla rozehrávat Sparta a jde tak na dvě minuty na trestnou.
49:42
Zouzal si po zámku od Bohemians nijak nekomplikuje situaci a odpaluje míček na polovinu soupeře.
48:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #10 Josef Juha (5:3).
48:39
Juhovu střelu z úniku nakonec dorazil Čermák střelou z voleje.
47:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir bez asistence (4:3).
47:24
Špatnou nahrávku z rohu na obránce vystihl Košir, který si už tentokrát blafákem famózně povodil Zavřela.
45:54
Ujhelyi teď svojí střelou z dlouhého výběhu velmi zaměstnal Zavřela, který míček až na podruhé uklidnil.
45:17
Buršík z dlouhého výběhu trefuje jen blok.
42:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (3:3).
42:43
Forman geniálně našel křižnou nahrávkou zabíhajícího Šebka, který míček dotečoval do branky.
42:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #81 Matěj Čermák (3:2).
42:31
Ujhelyi po křižné nahrávce od Čermáka dělovkou propaluje Zavřela.
41:20
Slušná rozehrávka z rohu od Bohemians. Vše končí směsicí dorážek a následným postavením v malém branovišti.
40:47
Zavřel má prostě blafáky v malíku. Nyní se o tom přesvědčil Křenek.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:15
A máme tu melu před brankou Bohemians. Tentokrát skončil v brance Krbec ze Sparty.
37:29
Čermák sám na středu trefuje jen blok.
36:56
Oba týmy opět v pěti.
36:04
Ujhelyi táhlou střelou ze středu orazítkoval tyčku.
34:56
Vyloučen hráč #44 Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
34:56
Vyloučen hráč #17 Milan Garčar družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
34:56
A zase si tady u pořadatelského stolku máme s kým pokecat. Po vzájemném souboji po střele na branku Sparty vyfasovali oba hráči dvě minutky.
33:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman z trestného střílení (2:2).
33:57
Po faulu před brankou Sparty bylo nařízeno trestné střílení. Forman si pořádně rozhýbal Beneše a následně zakončil pod nohou.
33:39
Beneš podržel Spartu, když chytil nepříjemnou střelu v situaci tři na dva ve prospěch Bohemians.
32:54
Kolstrunk utrpěl nelehký souboj u mantinelu až padl na zem.
31:39
Pažák to zkusil od mantinelu do přeního víka, ale Zavřel má tohle pohlídané.
30:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #36 Daniel Fišer (2:1).
30:35
Fišer našel volně si nabíhajícího Garčara ve velkém brankovišti, který tzv. jednoručem dopravil míček do branky.
28:18
Docela se tady v hale přiostřuje. Jak tempem zápasu, tak i zákroky, výkřiky atd.
26:05
Oba týmy v pěti.
26:00
Petrák osamocen před brankou trefuje jen břicho Beneše.
24:44
Nyní se hraje pět na čtyři ve prospěch Bohemians.
24:05
Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:05
Pruner zválcoval Formana na mantinelu a vysloužil si tak dvě minuty posezeníčka na židli pod naším pořadatelským stolkem.
23:24
Ujhelyi z velkého úhlu těšně míjí branku.
23:09
Střela do tyčky hráč #30 Martin Beneš družstva ACEMA Sparta Praha .
22:44
22:44
Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
22:16
Košir vynesl Gajdoše na střídačku.
20:50
Krbec se chtěl vymanit zpoza branky Zavřela, ale jeho střela končí po teči za mantinelem.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Bohemians a hned se dostávají pod tlak.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:9
20:00
18:08
18:08
Forman ukázal svůj přehled a našel Šebka na druhé straně hřiště, který ze zátahu vyrovnává skóre.
16:49
Chytrý seběh Maliče na střed hřiště. Jeho střela jde jen do bloku.
14:44
Kareš dostal balón za čtyři hráče Bohemians. Jeho úmysl nahrát do prázdné přečetl jak knihu poslední obránce Bohemians.
13:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #28 Michal Zeman (1:0).
13:39
Zeman provedl na vlastní polovině svojí klasickou otočku a následně našel Juhu, který zakončil na zadní tyč.
12:49
Sparta nyní delší dobu předržuje míček na své polovině.
11:09
Falešné střídání Bohemians při rozehrávce v rohu Sparty málem přineslo své ovoce.
09:44
Kolstrunk se při přečíslení tři na dva dostal až do brankoviště Bohemians, kde povalil Zavřela. Sebe do brány dostal, ale míček nikoliv.
08:23
Čermák šel sám na Zavřela, ale ten jeho pokus o backhandový blafák suprově vychytal.
06:45
Fišer v rychlém úniku chtěl najít někoho před brankou Bohemians. V tomto prostoru se však nikdo z jeho spoluhráčů nenacházel.
06:09
Křenek z dálky golfem míjí branku.
05:26
Famózní křižná přihrávka v podání Formana. Střela poté letěla kamsi do rohu.
04:01
Rod sám před brankou chtěl ještě vymýšlet nějakou přihrávku. Sám trenér Bohemians se nad tímto rozhodnutím velmi podivoval.
03:05
Zeman zalepil v rohu Bohemians lobíček od Garčara. Následně ale o míček přišel.
02:09
Malá domů po závaru před brankou Sparty, který vznikl z poměrně nebezpečné situace tři na dva. Bohemians volný úder blízko branky Sparty nevyužívají.
00:59
Rychlý brejk po přihrávce Krbce zakončil Čermák mimo poloodkrytou branku.
00:01
Úvodní buly druhého zápasu této série vyhrávají Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jan Malič, Filip Forman, Karel Petrák, Jakub Buršík, Patrik Šebek
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Michal Pažák, Matěj Čermák, Mikuláš Krbec, Lukáš Ujhelyi