3:2
- : -
TROOPERS

TROOPERS - FBC GEPARDI BRNO 7:4
4. Ondřej Trávníček, 9. Tadeáš Jelínek, 10. Jan Jirásek, 30. Šimon Koutný, 33. Ondřej Trávníček, 37. Ondřej Trávníček, 40. Tadeáš Jelínek - 8. Vít Štěrba, 16. Filip Matula, 39. Štěpán Dohnal, 40. Štěpán Novotný; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bohumil Žlůva; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Šimon Chmela ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:2;
45:00
39:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #34 Jan Věchet (7:4).
39:28
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný, asistoval #54 Vít Štěrba (6:4).
38:43
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #91 Štěpán Dohnal, asistoval #50 Tomáš Kuchař (6:3).
38:35
Timeout FBC GEPARDI BRNO
36:33
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #74 Matěj Karásek (6:2).
34:59
Vyloučen hráč #10 David Kubečka družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
32:33
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #42 Marek Paulík (5:2).
30:00
30:00
29:57
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (4:2).
20:06
Vyloučen hráč #96 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování hokejky.
15:58
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #14 Filip Matula, asistoval #95 Štěpán Novotný (3:2).
15:00
15:00
10:37
Vyloučen hráč #54 Vít Štěrba družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:25
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Jan Jirásek, asistoval #42 Marek Paulík (3:1).
08:06
07:27
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #54 Vít Štěrba, asistoval #95 Štěpán Novotný (1:1).
03:32
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kulhánek a Bohumil Žlůva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC GEPARDI BRNO:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Filip Dvořák; hráči v poli: Filip Ráček, Lukáš Kott, Jan Věchet, Tadeáš Jelínek, Matěj Karásek