1:0
3:2
- : -

Panthers Praha - ASK Orka Čelákovice 8:6
3. Petr Škoda, 15. Jan Waldhauser, 17. Michael Petráň, 17. Michael Kočandrle, 39. Jiří Krůšek, 41. Michal Sládek, 43. Pavel Daněk, 52. Michael Kočandrle - 7. Petr Němeček, 12. Michal Němeček, 15. Michal Němeček, 16. Daniel Korych, 45. Michal Němeček, 57. Jakub Doutnáč; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 7:4 + Jakub Doutnáč OS; využití: 1:4; diváků: 95; zásahy brankářů: Jan Slavata 17 - Vojtěch Žáček 20; po třetinách: 4:4, 1:0, 3:2;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
První třetina byla hodně divoká, ale pak už se to uklidnilo.
Jsme rádi, že máme první bodík, ale zítra je nový den a začíná se od nuly. Musíme zapracovat na hře v oslabení, která nám dneska nevyšla. Děkujeme divákům za podporu, hodně nám to pomohlo. Uvidíme se zítra.
Komentář hostů Bajer Martin (Trenér):
První dvě třetiny jsme odehráli vyrovnané utkání, začátek třetí nám ale utekl a skóre se nám již nepodařilo dohonit. Dnes se nám dařily přesilové hry i oslabení, bohužel to ale nestačilo. Zítra se těšíme na další zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
59:59
Zápas právě skončil. Pantheři poráží Orku v poměru 8:6 a ujímají se vedení v playoff 1:0 na zápasy. Děkujeme všem co se dívali.
58:27
Slavata drží tým v oslabení.
57:45
Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
56:43
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #9 Ondřej Špalek (8:6).
56:40
Vyloučen hráč #65 Matěj Vavroušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
52:40
Slavata vytáhl další excelentní zákrok.
51:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #40 Jan Kšír (8:5).
50:34
Teď už ale jo! Michael Kočandrle vstřílí svoji 2.branku.
50:24
Těsný moment u brankové čáry, míček čáru ale nepřešel. Skóre zůstává stejné.
49:52
Pantheři kombinují na polovině hostích.
44:20
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #85 Petr Němeček (7:5).
44:20
Kombinace Michala a Petra Němečka vedla ke snižujícímu gólu na 7:5.
43:08
Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
42:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (7:4).
41:44
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
41:44
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice - osobní trest.
41:44
Nervy hostujících jsou na pochodu. Na adresu rozhodčích přišlo pár nevhodných slov a vzápětí i osobní trest.
40:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #39 Lukáš Pokorný (6:4).
40:46
Pantheři ihned po začátku 3.třetiny se dostávájí zásluhou Michala Sládka do dvou golového vedení!
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:4
40:00
39:59
Druhá část na góly už tak bohatá nebyla, nicméně po 40. minutách vedou domací Panthers Praha o jednu branku.
38:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #4 David Kolář (5:4).
38:06
Na devátou branku jsme si museli počkat až na samotný závěr 2.třetiny.
35:48
Vyloučen hráč #33 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
35:48
Domácí si zahrají druhou přesilovku. Podaří se jím vsítit první branku v přesilové hře?
34:11
Hraje se nahoru dolu. Akce na obou stranách však gólem neskončili.
32:10
Blýskl se i gólmán domácích, Jan Slavata zastavil nebezpečný brejk pohotovým zákrokem.
30:51
Gólmán hostí se vytáhl výborným zákrokem a drží stále nerozhodný stav.
30:20
Hra se na malý moment uklidnila.
28:08
Domácí se během oslabení úspěsně blokují střely hostů.
27:31
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:29
Kotel domácích fanoušků zní celou halou.
25:35
Hosté nastřelují horní tyčku.
22:45
Domácí zasypávají branku hostích, zatím neúspěšně.
21:53
Vyloučen hráč #85 Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za opakované přestupky.
20:37
Krasná kombinace domácích bohužel neskončila střelou mezi tři tyče.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:9
20:00
19:59
Máme za sebou první třetinu, která byla bohatá jak na góly, tak dvouminutových trestů.
17:43
I přesto, že se jedná o první utkání, oba týmy do toho dávájí vše a můžeme vidět spoustu vyhrocených situací.
16:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (4:4).
16:58
Pantheři bleskově srovnávají na 4:4!
16:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #41 Pavel Daněk (3:4).
15:06
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #33 Daniel Korych, asistoval #12 Daniel Goll (2:4).
15:06
S góly se teď roztrhl pytel, do dvougólového vedení se dostávájí hosté.
14:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #64 Michael Petráň (2:3).
14:22
13:20
Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:08
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #29 Jan Sedlák (1:2).
11:08
K dorážce se dostal Michal Němeček a otáčí skóre ve prospěch hostů.
08:58
Nervy pracují na obou stranách.
08:47
Vyloučen hráč #81 Michael Kočandrle družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
08:47
Vyloučen hráč #25 Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
07:24
Zajímavý beckendový pokus vyslal hráč domácích Lukáš Pokorný, golmán byl však v pozoru.
06:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #8 Jakub Doutnáč (1:1).
06:04
Hosté srovnávají v přesilové hře po vyloučení autora prvního gólu Petra Škody.
05:53
Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:08
Pantheři začínájí mít lehkou převahu nad soupeřem.
02:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #60 Marco Lombino (1:0).
02:14
Kolář rychle rozehrál standartku na Lombina a ten přihrávál na Škodu, který beckendem zakončil do branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Daniel Goll, Jan Kolář, Daniel Korych, Lukáš Zadák, Ondřej Tichý
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Petr Kölbl, Petr Škoda, Marco Lombino, David Kolář, Jiří Krůšek
00:00
Vítám Vás u dnešního duelu. Za 20 minut začíná 1.zápas playoff o postup do 1.ligy.
00:00
Předchozí oba duely ovládli domácí Pantheři, a proto by měli být favoritem. Nicméně v playoff se hraje od nuly a stát se může cokoliv.