4:3
6:1
- : -

Florbal Sokolov - Florbal Chomutov B U21 13:5
1. Patrik Soukup, 16. Patrik Soukup, 20. Štěpán Mosler, 21. Štěpán Mosler, 22. Štěpán Mosler, 35. Petr Kleiner, 36. Patrik Soukup, 44. Patrik Soukup, 45. Patrik Soukup, 47. Patrik Soukup, 56. Štěpán Mosler, 58. Patrik Soukup, 58. Petr Hoch - 4. Filip Samuel Dušek, 24. Jakub Holovej, 26. Filip Samuel Dušek, 27. Tomáš Zelinka, 48. Marek Macura; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 3:8 + Tomáš Zelinka OS; využití: 3:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 25 - Jakub Fiala 32; po třetinách: 3:1, 4:3, 6:1;
Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér):
Pro nás nejspíš nejduležitější zápas sezony jsme naštěstí zvládli, všechny duležité aspekty hry jsme splnili a po zásluze bereme tři body!
Komentář hostů Šamaj Jan (Trenér):
Dnešní utkání opět rozhodla naše špatná disciplína. Nedokázali jsme otočit v daný moment zápas. Gratulujeme soupeřům a doufáme, že se poučíme brzy ze svých chyb a překonáme špatné období.
60:00
Střely ve 3. části: 20:9
60:00
57:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #64 Petr Hoch, asistoval #33 Jan Cabal (13:5).
57:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #72 Jan Hlavsa (12:5).
55:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #8 Patrik Soukup (11:5).
54:25
Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za bránění ve hře.
52:15
Vyloučen hráč #20 Jan Šamaj družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za bránění ve hře.
48:30
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
47:58
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #42 Matyáš Rauscher (10:5).
46:43
Vyloučen hráč #64 Petr Hoch družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
46:17
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #16 Štěpán Mosler (10:4).
44:22
43:53
41:55
Vyloučen hráč #22 Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za bránění ve hře.
41:02
Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nesportovní chování.
41:02
Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U21 - osobní trest.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
39:32
Vyloučen hráč #5 Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
35:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup bez asistence (7:4).
34:56
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #33 Jan Cabal (6:4).
29:12
Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nesportovní chování.
29:12
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
26:03
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #8 Matyáš Müller (5:4).
25:49
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #42 Matyáš Rauscher (5:3).
23:47
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #5 Jakub Holovej, asistoval #50 Martin Peksa (5:2).
19:27
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #99 Petr Kleiner (3:1).
18:09
18:09
Vyloučen hráč #20 Jan Šamaj družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
15:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #2 Lukáš Konvalina (2:1).
03:23
00:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U21: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Michal Marek, Martin Peksa, Matyáš Müller, Jakub Holovej, Tomáš Zelinka
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Jakub Stejskal, Lukáš Konvalina, Jan Šafránek, Patrik Soukup, Štěpán Mosler