4:3
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - FBC DDM Kati Kadaň 16:7
4. Jan Karásek, 4. Jaroslav Janoušek, 8. Marek Cihelka, 9. Lukáš Kepka, 22. Matěj Lubenský, 25. Jan Karásek, 32. Marek Cihelka, 35. Adam Pivoňka, 37. Adam Pivoňka, 38. Matěj Lubenský, 38. Jan Josef Brychta, 40. Jan Karásek, 41. Michal Honek, 46. Jaroslav Janoušek, 48. Adam Pivoňka, 54. Jan Karásek - 3. Lukáš Pardubský, 5. Erik Štěrba, 22. Petr Strnad, 23. Michal Kolitsch, 44. David Budák, 54. Kristián Hub, 55. René Chodura; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Jan Křemen 25 - Matěj Holeček 37; po třetinách: 4:2, 8:2, 4:3;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
Vyprodaná aréna viděla kvaltiní match, který se teď přesune do Sokoláče. Blahopřejeme soupeři k 1. místu v tabulce a těšíme se na soupeře ve vyřazovací části. Děkujeme všem pořadatelům, soupeři a skvělým divákům.

Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Tak my jsme sem dnes přijeli ve značně pozměněné sestavě a to z x důvodů, které nechci rozpitvávat, přesto ale nehodnotím utkání nijak negativně. Mohli jsme se postavit na brankoviště a betonovat, to jsme ale nechtěli a chtěli jsme si se soupeřem zaběhat. Díky všem skvělým fanouškům, soupeři taky a hodně štěstí do PlayUp. Na východ přejeme hodně sil a mír. Hezký zbytek víkendu.
60:00
Máme za sebou utkání dvou nejlepších týmů po základní části Divize Skupiny - A a mohli jsme vidět utkání plné nádherných akcí i branek. Překvapivě jsme viděli velmi ofenzivní a otevřenou podívanou, kdy však Kadani vůbec o nic nešlo, což bylo na nich vidět zejména v druhé polovině utkání. Rozhodující moment dnešního souboje nastal především ve druhé polovině druhé třetiny, kdy si domácí klidnou a nádhernou hrou vytvořili rozhodující náskok. Další překvapivý aspekt - ani jedno vyloučení, což jen lépe dovedlo k plynulosti hry. Doufejme, že si dnešní aktéři přenesou svou lehkost i do bojů o postup do Národní ligy. Já se s Vámi loučím a příští víkend nashledanou v prvním zápase play-up!!!
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
58:00
Poslední 2 minuty zápasu i základní části před play - up pro obě družstva. Utkání se již dohrává a hraje se zejména pro diváky, kteří dnes vytváří skvělou kulisu.
54:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura, asistoval #8 Miroslav Hanzlíček (16:7).
53:27
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (16:6).
53:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Kristián Hub, asistoval #71 Erik Štěrba (15:6).
47:05
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (15:5).
45:23
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #71 Jan Pražák (14:5).
43:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák bez asistence (13:5).
40:08
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #18 Michal Honek, asistoval #71 Jan Pražák (13:4).
40:00
40:00
Druhá polovina druhé třetiny byla již v úplné režii domácích, kteří získávají větší a větší klid na své florbalky a hrají již na krásu pro diváka a nutno podoknout, že jedna akce je krásnější než druhá. Sledujeme naprosto dominantní výkon domácích. Je taky pravda, že hostům již o nic nejde. O svou pozici před play-up nemohou přijít. Domácí si v průběhu druhé poloviny druhé třetiny dokázali vytvořit až 8 brankový náskok. Jen obrovské neštěstí by je mohlo připravit o dnešní vítězství. Hlavně když v obrovské chuti hraje domácí tandem Karásek - Pivoňka.
40:00
Střely ve 2. části: 22:8
40:00
39:00
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #6 František Novosad (12:4).
37:56
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #97 Ondřej Šantora (11:4).
37:46
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #87 Matěj Lubenský, asistoval #81 Štěpán Hanzl (10:4).
36:37
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka bez asistence (9:4).
34:40
31:11
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #14 Marek Cihelka, asistoval #45 Adam Pivoňka (7:4).
31:11
Přesněji to trefit ani nešlo!!! Marek Cihelka dostal veliké množství prostoru na polovině hřiště, podíval se a náramně využil clonny před brankou hostů. Střela se odrazila přímo od spojnice do branky. Milimetrová rána a domácí odskakují do tříbrankového trháku.
30:30
Adam Pivoňka se sice dnes ještě střelecky neprosadil, ale jako dvorní nahrávač funguje dokonale. V souboji proti třem ukázal své rychlé ruce v kombinaci se sílou a všechny tři soupeře nechal za sebou. Z druhé vlny našel volného Františka Novosada, jenž jen o pás míjí hostujícící svatyni.
24:51
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (6:4).
24:51
Tandem Karásek - Pivoňka je poslední utkání velmi produktivní a dnes tomu není jinak. Díky velikému tlaku do branky stačilo opět prvnímu jmenovanému prostřelit provoz před svatyní soupeře a opět domácí vedou o dvě branky.
22:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #63 Michal Kolitsch, asistoval #30 Marcel Kalfiřt (5:4).
22:23
Sledujeme podobný úvod třetiny jako v té první. S rychlou odpovědí přichází Michal Kolitsch. Jan Křemen se mohl akorát jen bezradně dívat. Až tak velká profesorská rána to byla.
21:40
21:40
Domácí tým si však bere vzápětí dvoubrankové vedení zpět. Třetí do party expantheří letky Matěj Lubenský se rovněž kladně připomíná všem fanouškům, když z druhé vlny dobíhal útočnou akci, kde ho našel Štěpán Hanzl a z první trefuje odkrytý kout branky.
21:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #6 Petr Strnad, asistoval #8 Miroslav Hanzlíček (4:3).
21:14
Co se nepovedlo Kadani v první třetině se povedlo hned v úvodu té druhé. Miroslav Hanzlíček vydoloval balónek, který dostal na volného Petra Strnada, jenž letící balónek trefuje half volejem a o zem překonává překvapeného Křemena.
20:00
20:00
Ve druhé polovině první třetiny se nám hra více uklidnila a sledovali jsme především pasáž, kdy se bojovalo o každý metr na hřišti.
20:00
Střely v 1. části: 18:12
20:00
14:30
Famózní Křemen!!! Kadaň po klidnějším úseku hry zapnula do útoku a donutila domácího brankáře vytasit hned dvojici perfektních zákroků, když jej hostující útočník nedokázal z hranice brankoviště přehodit. Zdálo se, že v sedě je Křemen již bezmocný, ale předvedl neuvěřitelný reflex a vystavil tak prozatimní stopku pro Kadaň za honbou za snížením!!!
08:29
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #17 Tomáš Bubeník (4:2).
08:29
Poprvé v utkání jsme svědky dvoubrankového vedení. Tentokrát zafungovala souhra 3. domácí formace a zejména 3. obranného páru Bubeník - Kepka, jenž druhý jmenovaný natáhl ke střele a podobně jako jeho spoluhráči před ním prostřeluje vše před sebou, když jeho střela mířila opět mezi ruku a tělo Holečka.
07:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #14 Marek Cihelka, asistoval #8 Ondřej Váně (3:2).
07:55
Domácí si berou své vedení zpět. Po rychlém kolotoči celé formace se balónek dostal nahoru k Ondřeji Váňovi, jenž rychle posunul na svého obranného parťáka Marka Cihelku, jenž střelou zápěstím trefuje přesně místo na vzdálenější tyči mezi rukou a tělem.
04:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #7 Lukáš Pardubský (2:2).
04:08
Roztrhl se nám tady velmi ofenzivní pytel, že to ani pomalu nestíhám zapisovat. Vedení domácím vydrželo sotva půl minuty a Erik Štěrba využil menší zaváhání Křemena a doklepává volný míček do sítě za ležícího domácího brankáře.
03:35
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (2:1).
03:35
Domácí odpověď je dvojnásobná!!! Po dalších 25 vteřinách sledujeme obrátku ve skóre. Zaúřadovala osvědčená dvojice Janoušek - Hanzl, kdy druhý jmenovaný chytře přiťukl a stáhl sebou hostující obranu a Janoušek profesorsky propálil vše před sebou.
03:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #14 Marek Cihelka (1:1).
03:10
To je rychlá odpověď!!! Jan Karásek hraje poslední zápasy v neuvěřitelné formě. Jeho chladnokrevná umístěná střela od levého mantinelu toho důkazem. Holeček bez šance.
02:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #71 Erik Štěrba (0:1).
02:57
Máme tady první branku dnešního utkání. Hosté rychle rozehráli standartní situaci u domácí střídačky a svou rychlou střelu z výběhu Lukáš Pardubský procedil pod tělem Jana Křemena.
01:35
Na druhou stranu mířil rychlý kontr, ale střelu Adama Pivoňky zablokovala hostující obrana.
01:05
První veliká příležitost na straně hostí. Křemena zachránila pravá tyčka!!!
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: Kristián Hub, David Budák, René Chodura, Miroslav Hanzlíček, Kryštof Bandas
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Ondřej Šantora, Marek Hluchý, Michal Honek, Martin Špaček, Jan Josef Brychta
00:00
Vítám Vás u závěrečného 22. kola základní části Divize skupina - A a čeká nás opravdu smetánka posledního hracího víkendu. Domácí hráči z Rudné přivítají v souboji mezi 1. a 2. týmem Kadaň. Rudná po neskutečné vítězné sérii se nejen dotáhla na své soupeře v boji o play-up, ale dokonce je i trumfla a k jistotě 2. místa po základní části jim stačí neprohrát po 60 minutách. Jistě nás čeká velmi napínavé a nádherné utkání. Jako tradičně Vás utkáním provede Lukáš Beran