3:4
1:4
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:11
11. Ondřej Veselý, 22. Jindřich Hrdý, 37. Daniel Drobiš, 40. Lukáš Tinavský, 60. Jindřich Hrdý - 10. Lukáš Porazil, 14. Jan Žák, 17. Pavel Šimeček, 24. Filip Blažek, 28. Filip Konrady, 31. Filip Konrady, 32. Pavel Šimeček, 46. Pavel Šimeček, 53. Ondřej Kuhajda, 56. Jiří Löffelmann, 56. Filip Štědrý; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 55 - Daniel Dolák 30; po třetinách: 1:3, 3:4, 1:4;
Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí):
Dneska z naší strany asi maximum. Soupeř byl lepší, ale hratelný. Bohužel občasné výpadky v obranné hře se projevili na skóre. Musím poděkovat hráčům za dnešní výkon i za výkon v celé sezóně. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do nadstavby. Naschle v příští sezóně.
Komentář hostů Porazil Lukáš (Trenér):
Až na menší výpadky, jsme měli zápas pod kontrolou. Dodržovali jsme pokyny, co jsme dostali. Zdravíme kluky do Plzně, je řada na Vás.
Děkujeme soupeři za poslední zápas v základní části.
60:00
Střely ve 3. části: 8:19
60:00
59:37
Pravděpodobně poslední gól utkání
59:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #12 Václav Hejplík (5:11).
59:00
Poslední minuta dnešního utkání
56:22
Utkání vypadá na prospěch hostů
55:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #18 Jan Žák (4:11).
55:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #68 Jiří Löffelmann, asistoval #88 Šimon Dubský (4:10).
54:35
Hráč hostí s číslem na dresu 8 netrefil prázdnou bránu domácích
54:00
Štíři hrají bez brankáře
53:25
Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
53:14
Zápas i přes vysoký náskok hostů je silově vyrovnaný
52:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #56 Filip Konrady (4:9).
45:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #18 Jan Žák (4:8).
44:01
Hra je ze strany na stranu
40:02
Na dnešní utkání se dívá 46 diváků, děkujeme!
39:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #72 David Caha (4:7).
37:23
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
36:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #71 Dominik Vlček (3:7).
34:31
Domácí nevyužili přesilové hry
32:32
První vyloučení ze strany hostů
32:31
Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení.
31:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:7).
31:18
Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #15 Filip Blažek (2:6).
29:27
Utkání začíná být vcelku vyhrocené ze srany hostů
27:57
Hosté zvyšují náskok
27:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady bez asistence (2:5).
26:56
Domácí v plném počtu
24:56
Vyloučen hráč #12 Václav Hejplík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
24:56
První vyloučení utkání
23:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #56 Filip Konrady (2:4).
21:11
Domácí snižují náskok hostů na 2:3
21:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #78 Ondřej Veselý (2:3).
16:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #41 Jiří Sloup (1:3).
14:00
Hosté získávájí náskok nad domácíma
13:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #20 Filip Štědrý (1:2).
10:44
Domácí vyrovnávájí na stav utkání 1:1
10:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #78 Ondřej Veselý, asistoval #11 Jindřich Hrdý (1:1).
09:53
První gol utkání pro družstvo hostí
09:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #96 Matěj Soukup (0:1).