0:3
2:0
- : -

Floorball Club FALCON - Florbalová akademie MB 2:4
46. David Sgall, 58. David Janáček - 12. Zdeněk Vyhnánek, 23. Hieu La Ngoc, 29. Hieu La Ngoc, 37. Zdeněk Vyhnánek; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Michal Novák 26 - Vojtěch Šimon 14, Vojtěch Dufek 10; po třetinách: 0:1, 0:3, 2:0;
Komentář domácích Ších Jakub (Trenér):
Dnes jsme se na každý gól dost nadřeli. Při lepší efektivitě jsme mohli klidně vyhrát, protože náš brankář byl vynikající. Děkuji všem hráčům, lidem kolem týmu a věrným divákům za letošní sezónu. V té další budeme chtít využít zkušeností, které letos náš mladý tým získal.
Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
Chtěli jsme se na závěr sezóny vítězně zaradovat a pro to jsme si na náš poměr vcelku klidným a spolehlivým výkonem došli. Především v koncovce jsme byli nebezpečnější. Sice bylo naším tajným cílem si sezónu o kousek prodloužit, což se asi po zásluze nakonec nepodařilo. Nevadí, příště. Osobně jsem rád, že jsme si s touto naší kurňa bandou "100% florbalově vychováno in Junge Bolka" zahráli dobrou sezónu, a hlavně že se ta sezóna vůbec celá odehrála. Díky všem spoluhráčům a dalším lidem okolo týmu za hru a spolupráci.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
57:14
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #30 David Sgall (2:4).
55:54
Timeout Floorball Club FALCON
55:54
Zbývají čtyři minuty, Falcon má poradu, zřejmě přijde hra v šesti.
55:00
Posledních pět minut utkání. Početní výhody nic nepřinesly.
51:22
Vyloučen hráč #97 Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
49:50
Pospíšil zmasakroval soupeře, Falcon v oslabení.
49:41
Vyloučen hráč #9 Kryštof Pospíšil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
48:30
Bohužel přesilovka nevyužitá.
46:26
Vyloučen hráč #21 Tadeáš Korolevyč družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
46:26
Falcon bude hrát přesilovku.
46:00
David Sgall otevírá skóre na falconské straně. Do konce zbývá 14 minut, času dost na obrat ..
45:48
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #10 Martin Tůna (1:4).
42:00
Falconi bojují, střílí, ale pořád ne a ne vsítit branku.
36:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek bez asistence (0:4).
32:46
Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:30
Střídání brankáře. Nový brankář #19 Vojtěch Dufek družstva Florbalová akademie MB
28:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La Ngoc, asistoval #16 Petr Pánek (0:3).
24:50
Parádní obranný zákrok Jirky Navrátila. Falconská střídačka slaví!
22:14
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La Ngoc bez asistence (0:2).
19:00
David Janáček teď vypustil bombu od půlky, sic po zemi, ale potrápila brankáře Bolky.
15:40
Zápas se střelecky vyrovnává, Falcon dotahuje ztrátu. Bohužel z toho zatím nic není.
14:20
Nic, střela po zemi mimo branku ..
14:15
Standardní situace Falconu na zajímavém místě. Co z ní bude?
11:30
V pořadí osmá střela bolesvských již skončila v síti Falconů.
11:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #29 Petr Machač (0:1).
11:00
Prozatím bezgólový stav při hře přelévající se na obě strany. Střeleckou převahu má Mladá Boleslav.
02:00
Zdravím všechny diváky a také naše absencující hráče na výletě v Polsku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Šimon; hráči v poli: Tomáš Malý, Vojtěch Starý, Petr Machač, Michal Stehlík, Zdeněk Vyhnánek
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Tomáš Nevrlý, Daniel Budáč, Martin Tůna, Matěj Nezbeda, David Sgall