1:1
1:2
- : -

KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno 2:5
24. Kristýna Bachmaierová, 51. Eva Preisslerová - 1. Ema Brucháčková, 6. Karolína Garguláková, 38. Kristýna Pospíšilová, 44. Nikola Domonkosová, 58. Karolína Garguláková; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Alena Vokatá 28 - Sabina Dvořáčková 11, Jana Prátová 12; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:12
60:00
59:08
Teď už jde jen o to dohrát utkání ve zdraví a připravit se na zítra.
57:51
Timeout Bulldogs Brno
57:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková bez asistence (2:5).
57:51
Hrubá chyba Mullerové, která nechala míček za sebou a Garguláková jen nasměrovala míček do prázdné branky.
57:23
Domácí to zkouší v šesti lidech.
55:56
Střelu Preisslerové vyráží Prátová maskou mimo tyče.
54:13
Jičín v plném počtu.
54:04
Dva výborné zákroky Vokaté, která teď drží šance Jičína.
53:20
Vokatá vytahuje skvělý zákrok proti střele Domonkosové.
53:13
První minuta brněnské přesilovky je pryč.
52:14
Snaha Jičína o vyrovnání dostává trhlinu, když na trestnou lavici zamířila Bachmaierová.
52:13
Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
50:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (2:4).
50:41
Domácí využívají pomalejšího střídání Brna a rychlou rozehrou snižují.
50:00
Zbývá deset minut do konce zápasu a domácíc tahají za kratší konec.
47:10
Střela Žůrkové míří mimo. Pokud chce Jičín ještě utkání zdramatizovat, potřeboval by skórovat co nejdříve.
44:36
Volný úder z brankoviště i ve prospěch Brna... střela letí mimo.
43:42
Volný úder z hranice brankoviště rozrazila brněnská zeď.
43:12
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #92 Nikola Domonkosová bez asistence (1:4).
43:12
Hrubou chybu domácí rozehrávky Domonkosová nekompromisně trestá.
41:20
Kacelová nedokázala protlačit míček pod Prátovou. Obě hráčky se střetly i pár vteřin později. I z druhého souboje vyšla úspěšněji brněnská golmanka.
40:39
Výhoz Vokaté spoluhráčky nezachytily a končí až na opačné straně hřiště.
40:01
Poslední třetinu zahajují na míčku hráčky Brna.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:8
40:00
39:22
Rozhodčí neuznávají branku Bachmaierové pro údajné postavení v brankovišti.
37:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Kristýna Pospíšilová, asistoval #20 Ema Brucháčková (1:3).
37:06
Brno přesilovou hru využívá a opět odskakuje Jičínu na dvougólový rozdíl.
36:02
Začíná o pár vteřin zkrácená brněnská přesilovka.
35:42
Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
35:26
Prátová hned po příchodu na hřiště čelí střele Mullerové.
34:58
Střídání brankáře. Nový brankář #86 Jana Prátová družstva Bulldogs Brno
34:58
Dvořáčková nikým neobklopená najednou žádá ošetření. Těžko říct, co se stalo.
34:29
Spoustová se ve vlastním oslabení dostala do velmi zajímavé šance.
34:02
Vyloučen hráč #5 Veronika Pohlodková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
34:02
Máme tu trest za nesportovní chování brněnské lavičky.
33:35
Dvořáčková dokázala vytěsnit střelu Bachmaierové, která mířila do horního růžku.
30:45
Až na samém konci přesilovky se Brno dostalo na jičínskou polovinu. Tohle se jim nepovedlo.
29:54
Minuta brněnské přesilovky pryč. Do šance se naopak dostaly domácí.
28:54
Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
28:54
Smetáková krásně vystihla rozehrávku Buldogs. Vyslala na Dvořáčkovou jedovatou střelu, která jí z rukou vypadla. Svobodová ve snaze o dorážku golmanku sekla a přesilovku si zahraje Brno.
27:17
Po delší době pasáž, kdy domácí byly uzamčené na vlastní polovině. Střelu Dostálové se jim podařilo zablokovat.
24:40
Jičín zvyšuje tlak a dostává se do jedné šance za druhou.
23:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová bez asistence (1:2).
23:39
Nahození Žůrkové na Preisslerovou, její střelu ještě Dvořáčková zkrotila. Následně míček poskakoval v brankovišti a nejlépe do něj plácla Bachmaierová. Jičín snižuje.
22:25
Dvořáčková tentokrát zasahuje proti šanci Žůrkové.
22:15
Preisslerová pláchla všem, pod tlakem dotírajících soupeřek ale míček končí mimo branku.
21:54
Dělovka Bachmaierové měla gólové parametry, Dvořáčková pozorná.
20:01
Druhou třetinu zahajují po úspěšném buly domácí, které budou dohánět dvougólové manko.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:12
20:00
19:57
Smetáková to ještě zkusila od poloviny, ale zamířila mimo branku Dvořáčkové.
18:20
Chybu v domácí rozehrávce nedokázala využít Brucháčková, která se ocitla před Vokatou úplně sama.
16:05
Několik střel na branku domácích, žádná za zády Vokaté neskončila.
12:08
Svobodová měla úplně odkrytou branku, míček ale poslala jemnou tečí těsně vedle.
10:48
Jičín odehrál téměř celé dvě minuty na polovině soupeře, snížit se ale nepodařilo.
08:48
Po střele Mullerové zazvonila tyč.
07:48
Vyloučen hráč #32 Karolína Garguláková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
07:48
Garguláková se pozdě natáhla po Kuchařové a Jičín má výhodu přesilové hry.
06:40
Zákrok Vokaté proti rychlému protiútoku Buldogs. Jičín zatím lépe kombinuje na míčku, ale skóre mluví jinak.
05:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková, asistoval #27 Aneta Koláčková (0:2).
05:17
Domácím se nepodařilo nadvakrát dostat míček z vlastní poloviny a těží z toho soupeřky.
04:05
Domácí krásně kombinovaly na polovině soupeře. Střelu i dorážku si Dvořáčková pohlídala.
01:58
Dvořáčková poprvé zasahuje, o dorážku se snažila domácí kapitánka Žůrková, která se přes původně nepříznivou prognózu zvládla po velmi krátké pauze vrátit na hřiště.
00:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #64 Liliana Bolfová (0:1).
00:23
Brno vlétlo do utkání a sotva se hráčky rozkoukaly už je tu první gól.
00:01
Utkání zahajují na míčku hráčky z Brna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Tereza Pešková, Ema Brucháčková, Liliana Bolfová, Kristýna Pospíšilová, Lucie Němcová
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Leona Müllerová, Martina Kleinová, Eva Preisslerová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová
00:00
Dámy a pánové, vítejte u online přenosu prvního utkání play-down mezi Jičínem a Buldogs Brno.