1:1
3:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 7:2
7. Veronika Kopecká, 18. Kateřina Seemannová, 20. Lucie Želízková, 24. Kateřina Seemannová, 49. Veronika Kopecká, 55. Veronika Kopecká, 58. Lucie Romančáková - 5. Anežka Pěnkavová, 28. Eliška Poláková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 15 - Kristýna Janglová 26; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:0;
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
58:21
Další tyčka domácích - tentokrát v podání jedné ze sester Korbelářových.
57:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #87 Lucie Romančáková, asistoval #22 Kateřina Vachudová (7:2).
57:56
Drobné zaváhání hostů využívají domácí hráčky a Romančáková navyšuje do prázdné branky.
57:50
Hosté zkouší hru bez brankářky.
57:00
Tatran na míčku. Vachudová vybíhá z obrany a střílí. Kvasková doráží.
55:37
Start bez golmanky.
54:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #29 Lucie Želízková (6:2).
54:49
Kopecká získává míček a posouvá míček za Janglovou. Bohužel v rychlosti přepadává přes golmanku a padá na zády na florbalku.
53:50
Další obrovská šance Tatranu, kterou Janglová vychytala.
52:30
Hra se začíná mírně přiostřovat a jsme svědky mnoha soubojů u mantinelů.
49:20
Korbelářová nahrává na Břešťálovou, která se ze vzduchu trefuje. Bohužel těsně míjí.
48:36
48:35
Kopecká ve výběhu a střílí - refuje se k tyči pod ruku.
48:19
Zlatníková střílí z otočky, gól z toho však není.
47:04
Břešťálová pálí od mantinelu - Janglová zasahuje.
46:27
Přihrávka Romančákové z rohu na Býčkovou, která střílí. Bohužel přestřeluje.
45:17
Standardka Tatranu od mantinelu bohužel nevyšla.
39:55
Kopecká ještě v poslední šanci, trefuje však blok.
37:24
Standardka Tatranu po nepovedeném zpracování. Bohužel nekončí střelou.
36:30
Hermannová přihrává na zcela volnou Kvaskovou, která může střílet z první. Bohužel jí míček zcela nesedl a skóre zůstává beze změny.
34:28
Stůjová vybojovala míček a Tatran na chvíli zklidňuje hru.
32:44
Poláková střílí z úhlu. Drbalová bez problémů chytá.
31:07
Tatran se v přesilovce zatím k velké šanci nedostal.
30:43
Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
29:43
Start na míčku, ten však putuje pouze mezi obránkyněmi.
27:08
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (4:2).
27:07
Několik šancí Startu, Drbalová vyráží. Míček před brankou doráží Poláková.
25:47
Vyloučen hráč #27 Barbora Břešťálová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
23:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #15 Vendula Beránková (4:1).
23:40
Co se nepovedlo před chvílí vyšlo teď. Seemannová střílí z první do odkryté brány a domácí využívá přesilovky.
23:08
Tatran je v přesilovce silný. Krosovka na Seemannovou, kteér bohužel míček sjíždí.
22:27
Monster-safe Janglové, která v přeskoku zastavila téměř jistý gól.
22:16
Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
21:51
Matějková a další tyčka Tatranu.
21:18
Kutnarová střílí - zkouší se prosadit Drbalové mezi nohy - marně.
19:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (3:1).
19:06
Přihrávka na Želízkovou, která se z hrany malého brankoviště trefuje do odkryté brány.
17:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #23 Veronika Kopecká (2:1).
17:40
Nahrávka na sřed. Seemannová střílí z první a posílá Tatran do vedení.
15:53
Chaloupková pokradla míček a ihned z blízka střílí. Drbalová v klidu.
14:32
Janglová drží svůj tým. Křížná přihrávka na Kopeckou, která ihned střílí a trefuje Janglovou v přesunu.
13:47
Stůjová ze středu pálí z první, branku netrefuje.
13:20
Ač v početní nevýhodě, je Start na míčku a domácí se potýkají s menšími problémy.
12:52
Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
12:49
Odložené vyloučení - Tatran opět bez golmanky.
11:56
Poláková od mantinelu střílí na zadní tyč. Drbalová vyráží nohou.
09:56
Korbelářová v dorážce - Janglová zasahuje.
09:36
Hermannová střílí od půlky těsně nad zemí, trefuje pouze blokující hráčky před brankou.
08:32
Pěnkavová vybíhá z obrany po mantinelu a střílí - Drbalová vyráží.
06:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #15 Vendula Beránková (1:1).
06:56
Krosovka na Kopeckou, která míří na přední tyč a nemýlí se.
06:50
Hráčky Startu jsou velmi stažené a Tatran to nemá lehké.
06:09
Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
06:02
Odložené vyloučení a Tatran v 6.
05:27
Standardka Staru v rohu nevyšla dle představ. Kvasková dokázala hráčky vypressovat až k vlastní bráně.
04:54
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #84 Veronika Balejová (0:1).
04:53
Pěnkavová ve výběru střílí těsně nad zem k pravé tyčce.
04:27
Sehraná standardka Tatranu sice končí střelou, ale míček letí těsně nad branku.
04:06
Tatranské obránkyně s rozbahou hledají prostor na přihrávku, která by přenesla hru na druhou stranu.
03:11
Standardka z rohu u branky Startu sice nekončí střelou, ale Tatran má hru pevně v rukou.
00:25
Kopecká v první šanci dnešního dne. Trefuje však Vejvodovou před brankou.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu získává Start.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Vanda Šnajberková, Sabina Šnajberková, Kristýna Vejvodová, Kateřina Kovaříková, Kristina Zlatníková
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Karolína Stůjová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová