0:2
2:1
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbal Ústí 2:3
45. Lucie Jandová, 57. Klára Bačkovská - 24. Klára Mečířová, 37. Petra Bratschaedlová, 54. Barbora Gabrielová; rozhodčí: Filip Dolejší - Martin Pavlík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Vendula Lisá 31 - Martina Zajícová 14; po třetinách: 0:0, 0:2, 2:1;
Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér):
V prvním utkání play off byl od zeber začátek zápasu trochu ustrašený a opatrný. V druhé části jsme hru vyrovnali ale z našich šancí pranilo o gol méně než dal soupeř. Přesto hezké utkání těšíme se na zítřejší odvetu .
Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér):
První utkání vyřazovacích bojů v druhé nejvyšší ženské soutěži. První vítězství. Víc není potřeba dodávat. Podali jsme koncentrovaný výkon, který měl své mouchy. Zítra pokračujeme v Ústí.
56:42
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #15 Nina Schumannová (2:3).
53:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Barbora Gabrielová, asistoval #17 Lucie Mrázová (1:3).
44:26
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Lucie Jandová, asistoval #17 Lucie Kalinová (1:2).
44:02
Nikdo u pořadatelského stolku by nevěřil že Mochanová pošle někoho k zemi,avšak stalo se.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:15
40:00
39:30
Vyloučen hráč #62 Barbora Gabrielová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
36:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #62 Barbora Gabrielová (0:2).
35:05
Kučerová doráží pupíkem!
24:00
Máme tu první fík tohoto utkání.
23:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #62 Barbora Gabrielová (0:1).
22:05
Jandová čekala jako na autubus na přihrávku u mantinelu.Až to budeš Lůco číst,vymyslela to Křéča.
21:06
Kalinová vyslala protihráčku čistým zákrokem za mantinely.
13:05
Vyloučen hráč #33 Klára Mečířová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
12:26
Podíváme se na první přesilovou hru tohoto utkání.
12:25
Vyloučen hráč #16 Lucie Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
11:00
Bulvová neuvěřitelně!!!!!!!
09:00
Mochanová a Bulvová se nedomluvily kdo bude střílet ale jinak Strašecí předvedlo velmi krásný utočný prvek.
04:21
Výborné zpracování domácí kapitánky.
00:10
Ústí jde do toho zápasu na plno,domací golmanka už si sáhla na míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Kateřina Šímová, Klára Mečířová, Lucie Špírková, Petra Bratschaedlová, Markéta Kociánová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Vendula Lisá; hráči v poli: Eliška Matějková, Anna Vobořilová, Lucie Kalinová, Lucie Jandová, Nina Schumannová