4:0
- : -
TJ Turnov

FBC Kutná Hora - TJ Turnov 16:2
3. Natálie Dubská, 4. Sabina Ašenbrennerová, 8. Štěpánka Helclová, 10. Barbora Forštová, 14. Lucie Spěváčková, 15. Andrea Doležalová, 18. Sabina Labudová, 18. Melánie Dubská, 19. Natálie Trpišovská, 19. Denisa Drahokoupilová, 37. Melánie Dubská, 39. Nikol Němcová, 43. Barbora Forštová, 48. Dominika Výborná, 52. Andrea Doležalová, 55. Natálie Trpišovská - 26. Karolína Bittnerová, 32. Karolína Bittnerová; rozhodčí: Jan Paleček - Martin Preclík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Lucie Petráková 10 - Kateřina Brabcová 19; po třetinách: 10:0, 2:2, 4:0;
Komentář domácích Chalupa Josef (Trenér):
Děkujeme soupeři za zápas. Škoda že nepřijel ve větším počtu. Z naší strany výsledkově suveréní výkon, herně jsem tak spokojený nebyl. Vynikající podpora od fanoušků - doufám, že přijdou i zítra.
Komentář hostů Veselá Šárka (Vedoucí):
V 8 lidech a se 2 góly se vyhrát nedá. Mrzí mě, že jsme nedokázaly být důstojnějšími soupeřkami. Budeme se snažit být zítra lepší. Děkujeme domácím za skvělou kulisu.
60:00
Střely ve 3. části: 12:4
60:00
59:59
Máme tu konec dnešní utkání. Na první pohled jednoznačné, herním projevem vyrovnané skrze 2. a 3. třetinu. Domácí tým FBC Kutná Hora tak poráží v 1. zápase play-off tým TJ Turnov v poměru 16:2.
59:59
Dále bych Vás rád pozval na zítřejší odvetné utkání, které se bude hrát od 15:00 opět v SH Klimeška a od 18:00 následuje zápas 22. kola Divize mezi domácím týmem FBC Kutná Hora a TJ Sokol Královské Vinohrady B.
59:59
Tímto se s Vámi loučím a přejeme hezký zbytek večera.
57:10
Už teď je vidět, že se tento zápas dohrává celkem v poklidném tempu a obě družstva tak lehce šetří síly na zítřejší odvetu.
56:00
Dnešní utkání sleduje 132 skvělých, jedinečných a hlavně hlasitých fanoušků. DÍKY!!!
54:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská bez asistence (16:2).
53:50
Hráčky domácího týmu teď kontrolují hru a snaží se přidat ještě nějaké "fíky" na svou stranu.
51:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Andrea Doležalová, asistoval #33 Sabina Labudová (15:2).
49:50
Dvě krásné crossové přihrávky z hokejek domácích - zatím bez třešničky/gólu na dortu.
47:45
Jen to řeknu, hned to tam spadne. Skvělý tlak do branky!
47:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #12 Melánie Dubská (14:2).
46:26
Teď to tu lítá z hokejky na hokejku, občas ostrá střela lízající tyčku branky hostí. Skóre je však zatím bez změny - 13:2.
42:53
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #22 Barbora Forštová, asistoval #6 Dominika Výborná (13:2).
42:06
Krásnou kličkou se teď Melánie Dubská uvolnila od mantinelu a tvrdou ranou prověřila chrániče hostující brankářky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:5
40:00
39:16
Ženy z domácích řad se snaží zakončit třetinu vysokým presingem na polovině hostí.
38:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Nikol Němcová, asistoval #12 Melánie Dubská (12:2).
37:00
Nepříjemný střet teď obdržela hostující hráčka č. 23. Dle výrazu velmi bolestivý, ale věříme, že se brzy vrátí na hřiště a bude prohánět domácí obranu.
36:05
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská bez asistence (11:2).
35:50
Krásná kombinace po trase Ašenbrennerová - Spěváčková - Labudová. Bohužel opět vysoko nad branku hostí.
34:41
Domácí brankářka se teď dostala do menší přestřelky z hokejek hostujícího družstva. Naštěstí nemusela zasahovat, jelikož vše letělo mimo branku.
32:35
Helemese... Turnov se postupně zvedá. Po lehkém výpadku domácí obrany na polovině hřiště se z protiútoku dostala ke gólu na 10:2 Kája Bittnerová.
31:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #14 Karolína Bittnerová, asistoval #33 Adéla Kyselová (10:2).
29:00
Hra se nám celkem vyrovnala. Ať už na počet vyloučení, tak předvedenou hrou na palubovce.
26:30
Vyloučen hráč #12 Kristýna Vlková družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:45
Hups. Gólu jsme se dočkali - ale jinam, než jsme chtěli.
25:42
24:22
Hra se teď přelévala od jednoho malého brankoviště k druhému - ale to bylo pro oko diváka vše a tak si na další nebezpečnou střelu/gól musíme počkat.
21:40
Turnovské ženy vstoupily do 2. třetiny zlepšeným výkonem a v prvních minutách jsou obstojným soupeřem domácích.
20:01
Pojďme otevřít 2. dějství dnešního utkání. Přejeme stejně přesnou mušku na hokejky domácích jako byla v první třetině.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:3
20:00
19:45
Možná až zbytečně hořká první třetina pro tým hostů. Domácí tak zakončují první třetinu poměrem 10:0.
18:31
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Denisa Drahokoupilová, asistoval #33 Sabina Labudová (10:0).
18:00
17:40
Dva slepené góly domácích v rychlém sledu vyústily k timeoutu hostujícího týmu TJ Turnov.
17:17
Timeout TJ Turnov
17:17
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #9 Andrea Doležalová (8:0).
17:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (7:0).
15:30
Domácí se usadily na hostující polovině a tlak vyústil krásnou přízemní střelou Natky Trpišovské - brankářka hostů kryje pravým "betonem".
14:23
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Andrea Doležalová, asistoval #15 Nikol Němcová (6:0).
13:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková, asistoval #33 Sabina Labudová (5:0).
13:01
Předbrankový prostor v podání Lucky Spěváčková - v suchém triku, zády k brance. Díky čau.
11:05
Kutnohorské hráčky se stále více tlačí do branky soupeřky - v tlaku nepolevují ani za velmi příjemného stavu 4:0.
09:41
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #22 Barbora Forštová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (4:0).
07:50
Nádhernou střelou z dálky tu máme opět změnu skóre. Hostující tým se jen horko těžko dostává na útočnou polovinu.
07:17
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Štěpánka Helclová, asistoval #22 Barbora Forštová (3:0).
04:30
Akce střídá akci, resp. vyloučení domácích střídá hned v zápětí gól v oslabení. Úvod utkání zatím v režii domácích.
03:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Sabina Ašenbrennerová bez asistence (2:0).
03:22
Vyloučen hráč #15 Nikol Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
02:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (1:0).
02:11
Ženy velmi svižně vstoupily do zápasu a z protiútoku vstřelily první branku utkání.
00:01
Omlouváme se za menší technické zdržení. Problémy jsou vyřešeny a JDEME NA TO!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Kateřina Brabcová; hráči v poli: Kateřina Vlková, Kristýna Vlková, Adéla Kyselová, Lucie Brabcová, Karolína Bittnerová
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Sabina Labudová, Denisa Drahokoupilová, Lucie Spěváčková
00:00
Dámy a pánové, Vítejte na dnešní utkání 1. ligy žen, ve kterém nastoupí domácí tým FBC Kutná Hora proti hráčkám z TJ Turnov.