2:1
4:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa 14:3
1. Aneta Nigrinová, 5. Aneta Nigrinová, 9. Nikola Trnková, 12. Eliška Reischlová, 16. Adéla Skalická, 16. Adéla Dlouhá, 18. Angelika Bližňáková, 20. Aneta Kalivodová, 29. Nikola Trnková, 40. Nikola Trnková, 43. Štěpánka Kolafová, 50. Natálie Jirková, 52. Štěpánka Kolafová, 58. Štěpánka Kolafová - 38. Petra Pavlíková, 48. Aja Bohatá, 50. Tereza Seifrtová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Jakub Tázler; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Nicol Götzová 34 - Nikola Soukupová 32; po třetinách: 8:0, 2:1, 4:2;
Komentář domácích Doubek Pavel (Vedoucí):
V první třetině nám to šlo hezky, a pak u nám to nešlo vůbec.. V omezené sestavě je to trochu složitější, ale jsme rádi za hezké góly. Díky soupeři za férový zápas a zítra zase naviděnou.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
První tetina byla naše noční můra, která rozhodla o celém zápase. Ve druhé a tretí tretině jsme se sice zlepšily ve všech činostech, ale i tak to nestačilo. Vstupy do zápasů prostě musíme mit lepší.
60:00
Střely ve 3. části: 19:18
60:00
59:59
Dnešní utkání končí příznivěji pro SKV, série za stavu 1:0 pokračuje zítra v Rumburku na půdě České Lípy. Utkání začíná v 16:00.
57:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Štěpánka Kolafová, asistoval #17 Aneta Kalivodová (14:3).
57:52
To je návrat, Kolafová se na trestné nahecovala a kompletuje hattrick.
57:24
Domácí tým hraje v plném počtu.
56:32
Zvoní tyč domácí branky.
55:24
Vyloučen hráč #87 Štěpánka Kolafová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra bez hokejky.
55:24
Kolafová si spletla sporty, odhazuje hokejku a jde pokopat vše co jí stojí v cestě.
54:11
Grenová po elegantní otočce od mantinelu míjí branku hostů.
51:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Štěpánka Kolafová, asistoval #84 Eliška Hladíková (13:3).
50:42
Utkání rázně nabíra na tempu a přitvrzuje se i v soubojích. Na scénu teď musí přijít ošetření zdravotní služby.
49:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (12:3).
49:51
Hezkou střelou ze zátahu se prosazuje Natálie Jirková.
49:00
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
49:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #14 Lenka Ševčíková (11:3).
49:00
Lípa v posledních minutách ohrožuje branku domácích. Střely hostů orazítkovaly břevno, stojící bloky těl a dokonce se dostalo i gólu.
47:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #67 Aja Bohatá, asistoval #36 Martina Gembecová (11:2).
47:24
Česká Lípa v posledních minutkách zvyšuje nátlak a v čase 47:24 dává druhou branku. Skákající míč čistě trefuje Bohatá a upravuje stav.
46:19
Hladíková z úniku trefuje pouze Soukupovou.
42:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Štěpánka Kolafová, asistoval #7 Karina Grenová (11:1).
42:16
Průnikovou přihrávku středem hřiště Kolafová uklízí nad nohu brankářky Soukupové.
40:00
40:00
Hráčky obou týmu jsou již připraveny na hrací ploše, 3. třetina může začít.
40:00
Střely ve 2. části: 13:10
40:00
39:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #14 Adéla Dlouhá (10:1).
39:31
Těžký dlouhý míč z obranné třetiny SKV našel Trnkovou, která volejem zakončuje pod břevno a přidává další branku.
37:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #14 Lenka Ševčíková (9:1).
37:50
Petra Pavlíkvá si získala vysoký míč před brankou soupeře a pod nohou Götzové jej protlačila do branky. Svou první brankou tak otevírá gólový účet České Lípy.
34:02
Fantastický zákrok předvedla Soukupová proti střele Kalivodové.
32:46
Přečíslení České Lípy končí nad brankou Götzové.
31:53
Tým hostů v plném počtu.
31:30
23 vteřin zbývá z přesilové hry SKV
29:53
Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
28:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #26 Angelika Bližňáková (9:0).
26:57
Pomalu směřující míček do branky domácích zastavuje v malém brankovišti Kolafová, Česká Lípa bude mít výhodu trestného střílení.
26:56
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #88 Petra Pavlíková.
26:56
Česká Lípa teď několikrát ohrozila domácí svatyni.
25:27
Bližňáková se pokusila ohrozit branku Lípy, míček jí však utekl a situace končí v rohu hřiště. Nátlak SKV je velký.
24:54
Dnešní utkání sleduje 10 diváků. Děkujeme.
20:37
Vyloučen hráč #36 Ivana Hrušková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
20:37
Hrušková stíhala průnik Lípy po mantinelu, hokejkou však zasáhla pouze soupeřku a půjde se ohřát na trestnou lavici.
20:00
20:00
Začíná 2. třetina utkání. První souboj na středu hřiště vyhrává SKV.
20:00
Střely v 1. části: 14:9
20:00
19:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #84 Eliška Hladíková (8:0).
19:23
Hladíková zastavila zakládající útok Lípy, odražený míček si získala Kalivodová a přidává další branku.
17:46
Timeout FBC Česká Lípa
17:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (7:0).
17:46
Po sedmé brance SKV tým hostů využívá oddechový čas.
15:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #14 Adéla Dlouhá, asistoval #32 Nikola Trnková (6:0).
15:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #70 Karolína Hošková (5:0).
11:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #7 Karina Grenová (4:0).
09:38
Střela útočnice Lípy otírá břevno, míček však zůstává ve hře.
09:13
Skvělý výhoz Götzové do samostatného útoku Kalivodová bohužel netrestá.
08:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (3:0).
08:50
Kolafová z pravého útočného rohu předložila míček před branku Trnkové, která nekompromisně proměňuje.
06:18
Střela Bohaté mířená na zadní tyč zachycena domácí obránkyní.
04:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #10 Eliška Reischlová (2:0).
04:35
Reischlová nabídla Nigrinové míček na hranici velkého brankoviště, ta s trochou štěstí prostřelila brankářku hostů.
01:42
Česká Lípa z dobrého protiútoku trefuje pouze Götzovou.
00:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová bez asistence (1:0).
00:14
Nigrinová se nejrychleji zorientovala na středu útočné poloviny, našla si míček a otevírá gólový účet SKV.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Markéta Cháberová, Nikola Dědková, Tereza Seifrtová, Petra Pavlíková, Lenka Ševčíková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Eliška Reischlová, Eliška Hladíková, Aneta Nigrinová, Aneta Kalivodová, Adéla Dlouhá