1:3
3:2
- : -

Tatran Střešovice - BLACK ANGELS 7:5
2. Marek Beneš, 13. Martin Šindelář, 15. Martin Čermák, 35. Martin Čermák, 47. Ondřej Němeček, 55. Marek Beneš, 60. Matěj Havlas - 27. Tomáš Hanák, 33. Tomáš Hanák, 37. Jakub Hromada, 59. Matouš Burian, 59. Jakub Boček; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 287; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 17 - Ondřej Matiášek 26; po třetinách: 3:0, 1:3, 3:2;
60:02
Dramatické završení víkendu tak bylo nakonec šťastnější pro domácí, kteří v sérii berou i druhý bod. Dnešek však jasně ukázal, že hosté budou tvrdým soupeřem. Další herní víkend bude v pořadatelských rukách Black Angels. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
59:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (7:5).
59:48
I přes oslabení zametl do prázdné branky míček Havlas, čímž v podstatě zpečetil výhru Tatranu.
59:38
Vyloučen hráč #8 Jonáš Kreysa družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
59:38
Kreysa sedí za hrubost, uvidíme hru 4 na 6.
59:06
BA v šesti, oba kotle masivně povzbuzují své týmy.
58:52
Timeout Tatran Střešovice
58:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #97 Tomáš Hanák (6:5).
58:52
Druhý gól Black Angels při hře 6 na 5 nutí domácí vybrat timeout. Stejné skóre, tedy 6:5 svítí na tabuli.
58:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #97 Tomáš Hanák (6:4).
56:41
Jurco napodobil kolegu na protější straně a rozštěpem zabránil gólu Buriana.
55:59
Teď při Jurcovi stáli všichni svatí.
54:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #28 Jakub Kolísko (6:3).
54:16
Beneš trefil helmu Matiáška, ale míček se pak zkutálel za brankovou čáru. 6:3
53:20
Meliš vyklepává ruku po zablokované střele.
53:00
Dnes si do haly našlo cestu 287 diváků. Děkujeme za podporu!
52:14
Oba gólmani teď vytahují esa ze svých rukávů.
50:06
Na druhé straně také Jurco kouzlí a zmenšením úhlu zabránil gólu.
49:50
Matiášek se opět v rozštěpu zaskvěl, když nedal jedinou šanci Havlasovi.
49:03
Matiášek pod přímým útokem Čermáka, který neustál souboj a skončil v brance.
48:39
Šindelář orazítkoval horní roh branky.
48:22
J. Boček odpálil míček pryč z haly.
46:54
Šimek přiklepnul míček do náručí Matiáška.
46:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (5:3).
46:14
Němeček nepohrdnul prázdnou brankou a navyšuje náskok Tatranu na 5:3
45:37
Beneš předržel míček a nepovedlo se mu optimálně vystřelit.
44:31
Šimek do hrudi Matiáška.
43:01
Ludvík schytal odražený míček do obličeje, ale pokračuje ve hře.
40:02
Poslední buly do vstupu třetiny v základní části pro Tatran.
40:01
Drobné problémy s časomírou oddalují zahájení třetiny.
39:57
Tatran tentokrát oslabení vydržel, Němeček střelil do zámezí. No, bude to ještě zajímavý zápas, Black Angels druhou třetinu ovládli a jsou na dostřel.
39:43
Burian trefil rameno Jurca.
38:35
Burian spálil příležitost.
37:48
Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
37:48
Šindelář přiložil pod kotlem a po krátkém odloženém vyloučení je odeslán na trestnou.
37:10
Kreysa si ne a ne vyšlápnout na Matiáška.
36:25
Čermák o pár vteřin nastřelil jen boční síť branky.
36:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (4:3).
36:04
Hromada se prosazuje a opět stahuje náskok Tatranu na jediný gól.
34:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #70 Milan Meliš (4:2).
34:45
A podobně i domácí kopírují posledního střelce a asistenta gólu. 4:2 pro Tatran.
33:58
Piskáčkovu přízemní střelu chytá Matiášek.
32:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák, asistoval #55 Jakub Hromada (3:2).
32:48
I druhou přesilovku využívá stejné duo střelce a asistujícího hráče, jako u předchozího gólu Black Angels. Stahují tak náskok Tatranu na jediný gól.
32:32
Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:32
Za nedovolené bránění jde sedět Sládeček.
31:44
Na hřišti se množí osobní souboje na hraně pravidel.
30:47
Ludvík potrápil obranu i brankáře.
30:12
Matiášek v rozštěpu lapá míček.
29:56
Bauman ze středového kruhu minul branku.
28:07
Hromada střelil do vyjetého Jurca.
27:20
Kreysa opět do gólmana.
26:08
26:08
Přesilovku využívá T. Hanák, který opřel míček o vnitřní stranu tyčky a zavěsil za Jurca.
24:57
Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
24:57
Pánek zatáhl za záchrannou brzdu, což neušlo rozhodčím. Black Angels mají k dispozici přesilovku.
24:47
Kreysa z boku do Matiáška.
24:10
Tatran rozjel kolotoč, kterému hosté nestačí.
23:26
Renčín bez okolků těsně minul branku.
22:25
Mühlfait pálil do gólmana.
20:32
Eliáš schytal nějaký zásah do oblasti oka a odchází střídat.
20:01
Výhodu vyhraného buly do druhé třetiny vyhráli po menších tahanicích hosté.
19:57
R. Hanák sestřelil boty Němečka. Do konce třetiny se už nic dalšího nestane, a tak jdeme do další části za skóre 3:0
19:25
Black Angels se ne a ne dostat ke skórování.
17:06
Zajímavou akci Tatranu zakončuje Matiášek.
15:56
M. Boček trefil kolena Jurca.
14:37
14:37
Čermák téměř z půlky hřiště dává takovou dělovku, že se ani neudržela v brance. 3:0
13:49
Jurco lapá.
12:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (2:0).
12:13
Šindelář nedlouho po vyrovnání sil na hřišti prostřeluje Matiáška a umožňuje Tatranu odskočit na 2:0
10:06
Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky.
10:06
J. Boček je po zisku balonku Bleky odeslán na trestnou lavici za opakované přestupky.
09:58
Havlas pálil do hrudi Matiáška.
09:10
Odložené vyloučení, Jurco na střídačce.
08:07
Jurcova ruka byla připravená na střelu Fryše.
07:35
Burian vytáhnul Jurca z branky, ale mířil do prostoru za brankou.
07:15
Sládeček nezaviněně uklouznul, ale ještě se stihl sebrat a ohrozit branku Black Angels.
06:20
Piskáček z poloviny hřiště do hrudi Matiáška.
05:29
Obuškevič přestřeluje mantinely.
04:55
Kreysa nepřekonal Matiáška, opět hájícího branku v gymnastické pozici.
03:14
Havlas bekendem nepřehodil Matiáška, který však s touto střelou-nestřelou měl značné potíže.
02:36
Matiášek nadvakrát nastavil tělo střele, míček ale přímo do rukou nechytil.
01:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš bez asistence (1:0).
01:38
Dnešní zápas jsme gólově rozjeli rychleji, než včerejší. O úvodní změnu stavu se stará sólově Beneš.
00:18
Matiášek se lehce protáhnul, ale zasahovat kvůli vysoké holi nemusel.
00:01
Úvodní buly dnešního čtvrtfinálového zápasu získává Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Martin Obuškevič, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček, Filip Neklan
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Filip Eliáš, Ondřej Němeček, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas, Marek Beneš
00:00
Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy. Po 24 hodinách se opět scházíme na utkání, tentokrát již druhého kola play-off, mezi Tatranem Střešovice a Black Angels. Utkání si můžete užít osobně na hale při dodržení aktuálních vládních nařízení, nebo u video/online přenosu.
00:00
Včerejší utkání dopadlo příznivěji pro domácí Tatran, který po přesvědčivé výhře 9:1 bral první bod v sérii. Hosty trápila především produktivita, protože ač výsledek vypadá jednoznačně, na Kříže (který byl po zásluze vyhlášen hráčem utkání Tatranu) letělo 22 střel, zatímco na duo Matiášek-Körber dohromady 25. Uvidíme, který z týmů na dnešek lépe zregeneroval a připravil vítěznou strategii.