2:2
3:3
- : -

Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice 7:5
4. Radek Kužel, 15. Radim Kühnel, 28. Vojtěch Semerád, 35. Vít Pavelka, 44. Ondřej Kawulok, 50. Václav Vavruška, 59. Václav Vavruška - 21. Martin Fenik, 24. Marek Šmíd, 45. Albert Kulík, 49. Martin Fenik, 51. Ondřej Schuller; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 273; zásahy brankářů: Marek Netopilík 25 - Ondřej Lupoměch 31; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:3;
65:00
60:00
Střely ve 3. části: 7:16
60:00
59:04
Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:04
Vavruška si udělal na zemi klik uprostřed hřiště a běžel dál.
58:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #52 Martin Fuchsig (7:5).
50:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #13 Ondřej Schuller, asistoval #24 David Jirásek (6:5).
50:19
Kawulok se rozeběhl pro volný míček jako tygr a vystřelil.
49:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #23 Tomáš Pšenička (6:4).
48:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #99 Michal Strnad (5:4).
48:14
Vavruška zabránil sehrávce hostí.
47:13
Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:10
Kužel letí se Šmídem k zemi.
45:49
Kunratice neváhali a ihned vrátili Ústí úder.
44:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #81 Albert Kulík, asistoval #6 Vojtěch Plaček (5:3).
43:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #52 Martin Fuchsig (5:2).
41:20
EPIC SAVE, NEETOPILÍK VRAZIL NOHU NA POSLEDNÍ CHVÍLI DO PRÁZDNÉ BRÁNY. Kulík se nestrefil úplně do prázdné branky
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:10
40:00
39:31
Šedivý dobře vyblokoval střelu na Netopilíka.
38:26
Trčka si oběhnul hráče jako kuželky a sřílí.
36:07
Jedna střela za druhou na Lupoměcha, domácí hráči si to vyměňovali jako štafetu.
35:04
Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Vít Pavelka, asistoval #25 Vojtěch Semerád (4:2).
33:30
Výborná akce Trčky který, přehrál tři soupeře a svou sólovou akci předává Pšeničkovi, ten zakončuje ale Lupoměch čape.
29:56
Vítek neskutečná střela na brankáře!
28:15
Hráči Kunratic jsou agresivní a věší domácí hráče jako prádlo na šňůru.
27:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Vojtěch Semerád, asistoval #14 Pavel Vítek (3:2).
23:52
Netopilík stále ve střehu!
23:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #20 Marek Šmíd, asistoval #88 Jiří Lebeda (2:2).
22:10
Kuhnel střelil z půlky hřiště ale Lupoměch míček nohou odráží.
21:32
Kužel střílí ze strany, ale strefuje jen boční síťku.
20:35
Netopilík první střelu vychytal, ale další už bohužel nestihl.
20:14
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:5
20:00
16:08
Kawulok na bránu ale střílí těsně nad ní.
15:36
Netopilík až teď první kontakt s míčkem.
14:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #97 Radim Kühnel z trestného střílení (2:0).