3:1
- : -
TROOPERS

TROOPERS - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:4
8. Petr Kadlec, 21. Daniel Budík, 32. Daniel Minich, 49. Daniel Budík, 52. Vít Mlejnek, 57. Tomáš Pavla - 6. Marek Klečka, 14. Oldřich Sova, 24. Patrik Posselt, 59. Marek Klečka; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Jan Chrást 28 - Kryštof Bezděk 19; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:1;
Komentář domácích Bartek Ivo (Trenér):
Dnešní tým Opavy, zcela jiný soupeř jak včera. Do utkání jsme vstoupily velmi vlažně, což se nám vymstilo. Ve třetí třetině jsme podali sobotní výkon a zápas jsme zlomili. Děkujeme soupeři, pořadatelům a především skvělým divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů:  Dneska o 100 % lepší výkon jak včera. Odehráli jsme dnes kvalitní utkání. Chci za 45 minut hry klukům poděkovat za odvedenou hru. Dle mého názoru nám dnes ve třetí třetině došly síly a tím se kupily individuální chyby. Ahoj, Čau.
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
59:30
Kadles jak Speedy Gonzalez sbírá výhoz Bezděka.
59:10
Střelu Grábla Bezděk vyráží za branku.
58:20
Bezděk pěkně sbírá sraženou střelu od Večeři.
58:03
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #62 Filip Kocur (6:4).
58:03
Klečka trefuje z první, Chrást zkoušel natáhnout ruku, ale proti takovéto střele neměl šanci.
57:20
Budík při hře ztrácí půlku své hole a jde střídat.
56:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Tomáš Pavla, asistoval #29 Petr Voltner (6:3).
56:41
Odražený míček trefuje Pavle ze vzduchu a zvyšuje vedení domácích.
55:50
Chrást kryje další dobrou střelu od Kukly.
55:05
Beránkovi se úplně nepovedla nahrávka na úplně volného Minicha.
54:30
Souhra "starých pák" Kadlece a Pavly končí autem.
53:10
Hosté střílejí pouze do (obětního) Beránka.
52:41
Kadlec vybojoval minuty v útočném pásmu.
52:14
Sova se dobře nepodíval a domácí se osvobozují.
51:21
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
51:21
Vyloučen hráč #96 Daniel Hruška družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
51:17
Rychlý z půlky, Chrást vyráží.
51:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Vít Mlejnek, asistoval #19 Jan Daler (5:3).
50:10
Hostující Kukla z otočky přímo do Chrásta.
49:07
Střídačka hostů vypadá jak sdružení zaříkavačů koní. Rozhodčí píská volný (bez bloku) úder.
48:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #38 Jan Grábl (4:3).
48:15
Těžko říct, jestli to bylo schválně ale Grábl vzduchem na Budíka, který ještě v zimním čase skóruje ze vzduchu.
46:27
Do hry se zapojuje i Melichar a rovná mantinely u střídačky.
46:00
Chrást kryje střelu Boželníka.
45:40
Daler pěkně ze středu, Bezděk ukazuje, že je brankář na svém místě.
45:20
Střela Grábla zblokovaná.
44:17
Skok Bezděka kryje střelu domácího (obětního) Beránka.
43:33
Pavla by se mohl vyučit čísníkem, opět krásně servíroval Dalerovi, hostí pozorní.
42:30
Chrást získává za brankou míček pro domácí, jdou do útoku.
41:50
Bezděk krade míček Minichovi z čepele.
40:49
Hosté v plném počtu. Tohle může ještě domácí mrzet.
40:22
Pavla vystřihl pěknou přihrávku vzduchem na Dalera, ten promáchl.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:13
40:00
38:49
Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
38:49
Dalerovi  tak pěkně vlály vlasy v běhu, že se na to hostující Božník už nemohl dívat a jeho spanilý běh zastavuje.
38:30
Suchomel teď zastavil dobře rozjetou akci hostí.
37:40
Chrást dobře kryje tečovanou střelu.
37:20
Pěkně si na střehl zběhl Posselt, Chrást kryje.
36:50
Na Grábla se usmívala prázdná branka, ale nejspíš není zadaná, takže skórovat nedokázal.
35:20
Minich ukazuje i svoji obrannou stránku.  Poté jde do brejku, pěkně obchází Bezděka, ale zpoza brány už nedokázal usměrnit míček mezi 3 tyče.
34:30
Chrást teď ve velké šanci zachraňuje nerozhodný stav.
33:40
Bezděk teď dobře vytrčil nohy proti osamocenému Budíkovi a míček končí v rohu.
32:15
rychlý výhoz Chrásta na doc. Kadlece, který dává na Voltnera, ten jako jediný člověk bez titulu v této akci samozřejmě netrefuje.
31:50
Klečka to zase zkouší od mantinelu, Chrást boxuje před sebe.
31:08
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #23 Rudolf Večeřa (3:3).
31:08
Domácí legionář Minich dostal krásnou přihrávku od Večeři a v jasné pozici se nemýlil.
29:05
A znovu, Klečka vysoko přestřeluje prázdnou branku. Ty jeho střely už nejsou co bývaly.
28:40
Na Klečku zývala prázdná brána, ten se jako panic před prvním sexem zalekl a vysoko přestřeluje.
27:50
Posselt z vrchu pouze do prvního hráče.
27:16
Vyloučen hráč #96 Daniel Hruška družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře.
26:40
Botička na hrací ploše, přerušuje se. Jan Charvát by měl radost.
26:30
Jako zkušený kadeřník Pavla ustřihl útočné snahy hostů již v zárodku.
25:50
Nevím jestli mají domácí od doktora zakázané střílet nebo to tam chcou dovést na saních, pořád si drží jednociferný počet pokusů
24:07
Klečka pěkně schoval svoji střelu za tělem, Chrást blesk vytrčuje svoji ruku a vyráží.
23:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #7 Oldřich Sova (2:3).
23:00
Sova krásně beckhandem servíruje na Posselta, ten z první prostřeluje Chrásta.
22:00
Šimera vykružuje, pouze do domácí obrany.
20:30
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík bez asistence (2:2).
20:30
Budu parafrázovat Lukaka. Je hezké, že troopers dali gól, ale nemůžu mít radost, když zatím hraje Chelsea s Liverpoolem 0:0.
20:01
Manuální online je z lidských důvodů ukončen. Hraje Chelsea.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:6
20:00
18:44
Kocur dobře střílel, úplně jsem viděl tu dálnicu, ale někdo si dovolil tam vložit hokejku, takže míček končí v rohu.
17:40
Kocur hledal volného spoluhráče před brankou, adresát nenalezen.
17:09
Večeřa pěkně na Minicha, ještě hezčí byl přesun Bezděka, který pěkně pozičně pokryl střelu.
15:50
Sova střílí z půlky, Chrást - no reaction, naštěstí míček končí u zadního mantinelu.
13:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Oldřich Sova, asistoval #75 Denis Kukla (1:2).
13:59
Rychlé rozehrání, Chrást nic neviděl a Sova v pohodě míří k tyči.
12:40
Grábl z otočky, Bezděk maskou vyráží, snad mu ten zákrok stál za případné šrámy na hezky nastříkané masce.
12:20
Večeřa zkouší vzdušnou přihrávku, Minich promáchl.
11:25
Mlejnek před hostující brankou promáchnul a míček se jak na závodě kuliček kutálí k Bezděkovi.
10:40
Nahození Grábla proletělo až do opačného rohu hřiště.
09:40
Večeřa z půlky, Bezděk v klidisu chytá.
09:03
Zblokovaná střela doputovala až k domácímu afroameričanovi Gráblovi, ten jak je u jeho kmene zvykem zkoušel trefit basketbalový koš.
07:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec bez asistence (1:1).
07:46
Hráč hostí pouze na doc. Kadlece, který se z velkého brankoviště nemýlil.
07:30
Daler zkoušel přelobovat hostujícího brankáře, možná by se to povedlo, kdyby nemířil přímo do ruky.
06:40
Včerejší zápas naučil hosty, že se mají radovat i z maličkostí, slaví každý úspěšný blok.
06:30
Slovenská strela Dan Münich střílí do bílého, mantinelu.
05:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #90 Daniel Šimera (0:1).
05:43
Rozehrávka hostů a sražená střela dopadla až za dezorientovaného Chrásta.
05:30
Domácí učitel Andrle se nenechal vyškolit, krotí snahy hostů faulem.
04:20
Beránek si vyšlápl na jednoho z hostů, rozhodčí brzdí faulem.
04:20
Sova se dobře rozkoukal, jeho střela už byla horší, pouze do připraveného rohového mantinelu.
02:40
Další dobrá šance hostů, Chrást posílá dlouhý balón za obranu na Knotka, ten z první pouze do připraveného Bezděka.
02:10
Kocur po příhře Klečky dobře střílí z první, Chrást senzačně kryje.
01:40
Domácí zatím kombinují, není moc o čem psát.
00:50
Konečně získávají míček domácí.
00:11
Hosté vyhrávají buly a hned si hrají s míčkem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Boželník, Daniel Šimera, Filip Kocur, Marek Klečka, Patrik Posselt
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Suchomel, Jan Grábl, Daniel Budík, Jiří Knotek