2:1
6:1
- : -

FBC MSEM Přerov - FBC ORCA KRNOV 12:3
6. Ondřej Kowalik, 10. Maxim Šefčík, 15. Michal Bělaška, 15. Lukáš Chuděj, 35. Michal Bělaška, 37. Lukáš Chuděj, 42. Lukáš Chuděj, 46. Adam Budník, 50. Tobiáš Pavliš, 51. Petr Kavka, 54. Maxim Šefčík, 60. Michal Bělaška - 15. Dominik Menzel, 29. Jaromír Filip, 52. Ondřej Janáč; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:3 + Jaromír Filip OS; využití: 2:0; diváků: 143; zásahy brankářů: Václav Raška 18, Pavel Ceh 2 - René Frydrych 24; po třetinách: 4:1, 2:1, 6:1;
Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí):
Díky Krnovu za dvojzápas. Dnes sehráli kvalitní zápas. My. i když jsme nasekali hodně blbostí a chyb, tak jsme svou kvalitu určitě taky ukázali. Sluší se poděkovat všem v našem klubu, co nás podporují, od kluků ve vedení (Míša a Míša), kteří nám dávají super servis až k patrtě pořadatelů, co tvoří atmosféru na nšich zápasech doma. Tohle je velký úspěch pro Páju, který tuto generaci vychoval. A pak velký dík klukům za jejich práci v celé sezóně. Udělali jsme velklý posun během sezóny. Není vše vždy růžové, ale momentálně jsme pekelne nebezpeční a těšíme se moc na play-up. Byl to náš sen a je to tu. Gratuluji i Šumperku a Třinci k postupu. Strašně si oba tyto týmy zaslouží postup a my jim jej budeme přát. No a na závěr velký dík našim fandům! Jste nejlepší v lize, ještě vás budeme potřebovat v zápasech o postup!
Komentář hostů Lhoťan Štěpán (Trenér):
Dvojzápas ukázal kvalitu Přerova. My máme letošní těžkou sezónu za sebou. Děkuji Přerovu za pěkné rozloučení. Příští rok jim bude Národní liga slušet.
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
59:08
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #27 Lukáš Raška (12:3).
59:08
Bělaška famozně dvěma střelami získává Přerovu dvanáctý gól.
55:30
Utkání se chýlí pomalu ke konci, tempo hry však tímto faktem není ovlivněno, dnes vidíme krásný florbal.
53:08
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík bez asistence (11:3).
53:08
Maxim Ševčík krásným obloučkem vstřeluje míček do branky soupeře.
52:00
Hosté hrají v přesile a tlačí na branku domácích.
51:22
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #33 Ondřej Janáč, asistoval #97 Filip Svoboda (10:3).
51:01
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
50:01
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #27 Lukáš Raška (10:2).
50:01
V přesilové hře tří na pět si Přerov jednoduše získává obléháním branky další gól.
49:26
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš z trestného střílení (9:2).
49:26
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Pavel Ceh družstva FBC MSEM Přerov
49:26
Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
49:26
Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV - osobní trest.
49:26
Útok Přerova vyústil ve vyloučení dalšího hráče Krnova a nájezdu na branku, kterou Přerov využil.
48:28
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:00
Tuto třetinu se Přerov pokouší o získání gólů rychlými střelami na velkou vzdálenost, které sice vypadají nebezpečně, avšak se zatím nedostali přes goalmana.
45:28
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #24 Michal Hrabica (8:2).
45:28
Po téměř zblokované střele domácího Adama Budníka se doloudal míček do branky Krnova.
43:00
Oba týmy se střídají v útocích, avšak k přesvědčivé akci nedochází.
41:30
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #27 Lukáš Raška (7:2).
41:30
Sotva co začala tribuna skandovat pro Přerov, Raška nalézá Chuděje, čímž navyšuje náskok na 7:2.
39:00
Hraje se na polovině hostů, Přerov se opakovaně snaží o rozhodující útok.
36:03
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #86 Maxim Šefčík (6:2).
36:03
Během dvou sekund došlo ke třem střelám na branku Krnova, ta poslední již goalmanovu obranu prolomila.
35:10
Hosté dnes odstřelují nekompromisně bránu domácích, avšak konstrukce branky brání velkému množství střel.
34:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:2).
34:31
Přesilová hra vyústila v gól pro Přerov od Bělašky střelou pod víko.
33:20
V přesilové hře tlačí Přerov na branku hostujících a opakovaně střílí, ovšem zatím bez úspěchu.
33:03
Vyloučen hráč #9 Petr Rožnovský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:00
Skvělá souhra domácích je zastavena famózním zákrokem krnovského brankraře.
28:40
Po druhém gólu hostů se začíná rozeznívat tribuna s čímž se Přerov dostává do útoku.
28:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #82 Dominik Fňukal (4:2).
28:00
Férovým gestem přisuzuje kapitán domácích míček hostům.
26:00
Dochází k několika rozehráním v okolí branky domácích v řadě.
24:20
Raška z Přerova běžel sám na golmana, což vyústilo v neúspěch.
22:40
Hráči Přerova míjí tři jasné góly.
22:30
Přesilovku zatím Přerov zvládá, Krnov není pro teď schopen dostat se do dobré útočné formace.
20:55
Vyloučen hráč #61 Noel Gavaller družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
17:30
Krnov se snaží reagovat na přerovský nátlak rychlými útoky, ty však nestačí k získání gólu.
14:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (4:1).
14:59
Pavliš přesnou přihrávkou nachází Chuděje, který neminul. Přerov navyšuje svůj náskok.
14:24
14:21
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #14 Filip Fňukal (2:1).
14:21
Krnov pomalu dorovnává stav utkání svým prvním gólem, avšak téměr okamžitě po buly, přerovský hráč Bělaška útočí na branku hostujících a odpovídá na předešlý gól gólem svým.
13:00
Hráč Přerova Ševčík přebíhá celé hřiště, skvělou střelu chytil krnovský brankař.
10:45
Přerov se ujal kontroly míčku a pomalu ale jistě si získává dobré pozice na útok.
09:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #7 Lukáš Chuděj (2:0).
09:31
Přerov si rychlou akcí získává druhý gól tohoto utkání.
08:00
Tempo utkání se lehce zpomalilo, útočnou iniciativu opět přebírá Krnov.
05:30
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #27 Lukáš Raška (1:0).
05:30
Po střídavých útocích obou týmů se Přerovu daří ukořistit si první gól utkání.
02:00
Hostujícím se podařilo dostat do útoku a podařilo provést několik nadějných střel.
01:00
Domácí tým začíná v rychlejším tempu než soupeři, avšak zatm se nevyskytla šance získat gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Štěpán Lhoťan, Jaromír Filip, Jiří Matušinský, Dominik Fňukal, Filip Svoboda
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Ondřej Foldyna, Adam Pospíšilík, František Šamořil, Noel Gavaller, Ondřej Kowalik