1:3
3:1
- : -

1.FBC DDM Děčín IV - Panthers Praha B U23 5:7
5. Vladislav Vrátil, 27. Jakub Věchet, 42. Marek Sochor, 43. Petr Fišer, 50. Jan Fidler - 5. David Navrátil, 9. David Mašát, 12. Martin Mattes, 31. Jan Martinek, 31. Tomáš Mánek, 39. Jakub Žiška, 59. Tomáš Jančík; rozhodčí: Josef Heřmánek - Miroslav Hnídek; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Drobný 24 - Ondřej Bárta 24; po třetinách: 1:3, 1:3, 3:1;
Komentář domácích Miško Petr (Trenér):
Šikovnost Pantherů byla nad naše síly. I přesto jsme odehráli solidní zápas s dobrými šancemi na další branky. Ocenil bych návrat do zápasu ve třetí třetině. Sezóna u konce, pojďme si odpočinout, držet palce ještě naším dalším kategoriím a na další rok, budeme lepší.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Trenér):
Děkuji klukům za závěr sezóny, kdy ukázali, že jsou dobrý tým a florbal hrát umí. To ukázali i dnes, přestože výsledek nic neřešil. Byli jsme ale lepší na bolónu a po zásluze bereme poslední tři body do tabulky. Děkuji i všem divákům, kteří neváhali kluky doprovodit na daleký sever a mohli s nimi sdílet radost s vítězství. Děkujeme i soupeři za prověření.
60:00
Střely ve 3. části: 12:9
60:00
59:58
Střely třetí třetina: Děčín 12 - Praha 9
59:39
Žiška vedle jak ta jedle na úplně odkrytou bránu. Výsledek to už ale pravděpodobně neohrozí...
58:59
Vyloučen hráč #94 Jan Fidler družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
58:16
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #97 Martin Mattes (5:7).
57:15
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
52:09
Vyloučen hráč #92 Jan Bräuer družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání.
51:57
Fidler pouze do pozadí skákajícího Sochora! Škoda! Tahle střela by totiž jinak vymetla horní růžek.
50:27
Vyloučen hráč #96 John Adam Hodek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
49:51
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #12 David Matza (5:6).
49:40
Vyloučen hráč #52 David Polcar družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:16
Drobný výborně ve střehu! Hra je nahoru dolu, atmosféra by se dala krájet. Asi se nechali inspirovat tou play off atmoškou, která je všude kolem
45:45
Vyloučen hráč #18 Aleš Poloprutský družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
42:31
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #6 Petr Fišer, asistoval #94 Jan Fidler (4:6).
41:27
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #10 Jakub Věchet (3:6).
41:04
Ztrátu na půlce využil Vlček a pelášil si to sám na Bártu. Ten má ale neustále oči na stopkách a jedovku vykryl
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:12
40:00
39:59
Druhá třetina měla všechno! Skoky přes mantinel, nečekané pády, vztek, vyloučení.. Od hráčů je slyšet, že z toho rozhodčí prý dělají bramboračku..
39:50
Střely druhá třetina: Děčím 7 - Praha 12
38:35
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #49 David Mašát (2:6).
37:54
Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:10
Zdravotník Štěpánek tu netrpělivě přešlapuje a je připraven kdykoliv zasáhnout
32:00
Navrátil všechny přítomné oslnil parakotoulem přes mantinel, sklidil potlesk a frčíme dál..
31:00
Jak jsme předpokládali, je to tu dosti peprné. Pro sprosté slovo se nejde daleko. Ovšem v repertoáru obě strany mají i občasné vzlykání u rozhodčích
30:35
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #38 Matěj Kříž (2:5).
30:05
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #20 Jakub Žiška (2:4).
29:05
Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
26:56
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Jakub Věchet bez asistence (2:3).
17:00
Pilek a Fišer - fantastické zdvojení Hadamovského. Ten si mezi nimi musel připadat jako karbanátek v housce
14:00
Sochor zatím v nejvíc nejlepší šanci. Mám ale pocit, že na Bártu si dnes jen tak někdo nepříjde...
12:34
Panteři jsou zatím všude o krok dřív. Podezřívám je, že mají věštící kouli a dopředu vědí co se stane...
11:05
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #97 Martin Mattes bez asistence (1:3).
10:06
Panteři se dostávají do skvělých šancí, hoši přijeli připraveni, to se musí nechat!
08:34
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #49 David Mašát, asistoval #48 Tomáš Jančík (1:2).
06:12
Drobný se na chviličku převtělil do lachtana a vykryl možný i nemožný
05:01
Vlček prověřil golmána Bártu, ten ale ve střehu
04:10
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #72 Jan Martinek (1:1).
04:04
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil, asistoval #21 Lukáš Vlček (1:0).
00:02
Panteři se svými 34 body jsou přesně na středu tabulky! Patří jim šesté místo! Děčín jim sice tabulkově funí na záda, ale bodově to ani při even. dnešní výhře nedopadne. Děčín má v batužkách 27 bodů a  i přes mé mezery v matematice je celkem jasné, že se pořadí  již nezmění...
00:01
Dobré a ještě lepší nedělní pozdní odpoledne. Posílám pozdrav z Nového Boru, kde se uskuteční poslední divizní zápas základní skupiny. Dnes naši hošani přivítají celek Panthers Praha B U23.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Martin Mattes, Jakub Žiška, Jiří Hadamovský, Tomáš Jančík, Zdeněk Prokůpek
00:00
Line-up domácích 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Matouš Dašek, Vladislav Vrátil, David Matza, Jan Fidler, Lukáš Vlček