1:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:9
11. Richard Malý, 12. Bartoloměj Smolka, 18. Martin Kašínský, 21. Jakub Stejskal, 43. Matěj Hájek - 1. Robin Havlina, 5. Lukáš Mervart, 7. Vojtěch Andrášek, 12. Josef Sedláček, 17. Matyáš Bláha, 33. Vojtěch Andrášek, 38. Vojtěch Andrášek, 38. Jakub Mühlfait, 44. Vojtěch Andrášek; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 44 - Viktor Hejna 36; po třetinách: 3:5, 1:3, 1:1;
Komentář domácích Faksa Tomáš (Trenér):
Se Spartou jsme mohli uspět pouze s maximálním nasazením a týmovou hrou, to se bohužel začalo dařit až začátkem 2tř. Šktrněme tedy první dvaceniminutovku a můžeme být v celku spokojeni. Díky soupeři za zápas hraný v tempu.
Komentář hostů Borovský Jakub (Asistent trenéra):
Dnes jsme utkání mohli mít více pod kontrolou, soupeře jsme v některých pasážích pustili zbytečně do zápasu. Jinak jsme ale odehráli slušný zápas. Jsme rádi, že základní část končíme dvěma výhrami. Nyní se chceme především co nejlépe připravit na play-off. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
59:52
Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
59:20
Běží poslední minuta dnešního zápasu.
58:59
Vidíme hru 6 na 4.
58:46
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
58:00
Sparta se brání co to jen jde.
55:32
Futschik se dokázal na poslední chvilku vrátit a ve skluzu zabránil brance.
54:47
Stalo se..Liberec to zkouší se šesti hráči v poli.
51:37
Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:37
Sparta dostala možnost vstřelit 10 branku v zápase.
49:40
Sparta mí míček na svých hokejkách a drží Liberec na jejich obranné polovině.
49:00
Spatra trefuje tyč a chvilku na to břevno branky.
48:20
Liberec v útoku propadl, ale Spatra toho nedokázala využít.
46:16
Nepřesný kros přes šířku hřistě stál libereckou pětici střelu do prázdné brány a možnou branku.
43:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #12 Robin Havlina (5:9).
43:45
Pěkně sehraná standardní situace z rohu přinesla Spartě další vstřelenou branku.
42:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Matěj Hájek, asistoval #71 Lukáš Dolejš (5:8).
42:04
Hájek vystřelil a hostujícímu golmanovi míček lehce propadl mezi rukou a tělem.
39:05
Začala probíhat poslední minuta druhé třetiny.
37:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #6 Adam Kuchynka (4:8).
37:26
Mühlfait od mantinelu trefuje vzdálenější část brány.
37:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #71 Radek Drba (4:7).
37:08
Andrášek si uklidil míček tam kam chtěl.
36:30
Na nedělní dopolední zápas přišlo 35 diváků.
35:30
Máme za sebou půlku zápasu a hra je stále velmi aktivní, přelévá se ze strany na stranu.
33:17
Hájek narazil na hradbu třech sparťanských hráčů.
32:02
29:20
Urab měl na hokejce vyrovnávací gól.
26:50
Bláha dokázal obrat na půlce Zoubka o míček a běžel na Futschika, během toho si dokázal krášně poradit ještě s jedním libereckým hráčem, ale už nedokázal zakončit, míček skončil mimo hřiště.
25:35
Urban to zkoušel trefit ze vzduchu, jeho snaha skočila míčkem mino hřistě.
22:55
Sparta opět napadala libereckou rozehrávku, toto snažení skončilo seknutím do liberecké hole a následným volným úderem pro Liberec.
20:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #2 Matěj Hájek (4:5).
20:48
Hájek nahrával na volného Stejskala a ten trefuje prázdnou část brány.
20:29
Liberec hraje v plném počtu.
20:05
Hoaté si na začátku třetiny zahrají krátkou výhodu.
18:29
Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
17:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #92 Martin Kašínský bez asistence (3:5).
17:36
Kašinský si sebral vypadlou kuličku, udělal pár rychlých kroků a dokázal vstřelit branku.
17:30
Sparta dokázala vybojovat míček a zavařit Liberci před jeho vlastní bránou.
17:14
Vyloučen hráč #12 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
17:14
Liberec má další šanci na to vstřelit branku.
16:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #76 Lukáš Mervart (2:5).
16:15
Bláha z výběhu trefuje bližší část brány.
15:52
Bláha si trestuhodně prošel celým hřištěm, ale nedokázal ideálně zakončit.
11:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #16 Jakub Mühlfait (2:4).
11:38
Spatra dlouho s odpovědí nečekala, Sedláček ze středu natáhl a krásně trefil Futschikovu bránu.
11:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #71 Lukáš Dolejš (2:3).
11:33
Smolka krásným závěsem do brány využívá početní výhodu.
10:45
Vyloučen hráč #95 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
10:45
I Liberec může ukázat jak dobře má nacvičenou přesilovou hru.
10:05
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Richard Malý, asistoval #20 Štěpán Sázavský (1:3).
06:47
06:47
Andrášek trefuje pravou horní část brány.
06:23
Vyloučen hráč #51 Lukáš Čihák družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
06:23
Sparta si zahreja první přesilovou hru v dnešním utkání.
05:33
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #85 Vojtěch Andrášek.
05:30
Kašinského střela šla těsně vedle tyčky.
04:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #88 Vojtěch Krupička (0:2).
04:45
Hosté se usídlili na velkém brankovišti a střílí další branku.
04:10
Hosté napadají libereckou rozehrávku.
02:40
Sparta dokázala Liberec přečíslit, koncovka jim nevyšla.
00:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (0:1).
00:39
Chybu libereckého golmana dokázala Sparta využít.
00:20
Hosté se ze začátku třetiny usadili na půlce domácích.
00:01
Dopolední zápas začal, úvodní bule pro Spatru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Adam Kos, Robin Havlina, Radek Drba, Michal Václavík, Vojtěch Andrášek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Martin Kašínský, Filip Kapitán, Daniel Sedláček, Bartoloměj Smolka, Adam Zoubek