4:3
1:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Panthers Praha 10:6
3. Martin Stibor, 6. Martin Stibor, 8. Matěj Sedláček, 12. Daniel Chatrný, 16. Šimon Soukup, 22. Tomáš Elbl, 23. Lukáš Pobořil, 27. Martin Stibor, 28. Matěj Sedláček, 58. Lukáš Pobořil - 17. Lukáš Vejlupek, 28. Vojtěch Petráň, 32. David Zelinka, 38. Adam Eliáš, 48. Antonín Ježek, 50. Lukáš Vejlupek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 21, Šimon Hadwiger 0 - Kristián Ulrych 26; po třetinách: 5:1, 4:3, 1:2;
Komentář domácích Segeťa Robert (Trenér):
Měli jsme výborný vstup do utkání a odehráli jsme parádní první třetinu. Pak jsme se začali trošku trápit v koncovce a s tím přišla i logická nervozita. Ale celkově jsme zápas kontrolovali.
Komentář hostů Míka Patrik (Trenér):
První třetinu jsme nebyli hlavami v zápase. Po emotivním monologu v šatně jsme začali ve druhé třetině hrát florbal. Nechť si tento moment zapamatují všichni, kteří byli součástí tohoto okamžiku. Věřím, že nás tento moment posune o dvě florbalové úrovně výše. Děkuji soupeři za nastavené juniorské tempo, takhle si představuji juniorskou nejvyšší ligu. Přeji mnoho štěstí ve vyřazovacích částech soutěže.
57:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #45 Daniel Chatrný (10:6).
57:00
Desítka nakonec padla po slušné střele Pobořila.
55:30
Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
55:30
Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
55:30
Petráň se provinil při ostravské výhodě, a tak si nakonec jdou sednout oba hráči Prahy.
54:14
Rozhodčí opět zvedají ruce, nyní výhoda pro domácí.
53:43
Ostrava uklidňuje hru na vlastní polovině.
51:43
Hosté se zdržují zatažení před svou bránou a stěžují tak Ostravě kombinaci v útočném pásmu.
49:32
FBC uzamklo Panthers na jejich polovině, avšak střely domácích míří všechny do bloku.
49:02
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
49:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #27 Antonín Ježek (9:6).
48:38
Domácí se dostali k míčku, ale na bránu vystřelit nedokázali, nyní na míčku opět Panthers.
47:53
Vyloučen hráč #36 Vojtěch Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:37
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Šimon Hadwiger družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #67 David Zelinka (9:5).
45:30
Rychlý brejk hostů nakonec končí střelou mimo bránu.
44:37
Hraje se nahoru dolů.
42:23
Vejlupek to zkusil z poloviny, trefuje pouze blok Chatrného.
40:55
Kluci z Ostravy už asi chtějí dávat góly jen do prázdné brány a často nahrávají, i když mají perfektní místo pro střelu.
37:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Adam Eliáš, asistoval #34 Tomáš Kačer (9:4).
36:20
Hra začíná být velice vyhrocená.
34:43
Domácí kombinují na útočné polovině.
33:02
Panthers se dostalo k pár střelám, většina však letěla mimo bránu.
31:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #23 Josef Nový (9:3).
30:45
Nový se ocitl v dobré pozici na středu, střela však zamířila přímo do těla Antoniaziho.
30:15
Vyloučen hráč #27 Marek Tomanec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:53
Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro hosty.
28:51
Domácím 9 gólů nestačí a obstřelují Ulrycha z každé strany.
27:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #76 Martin Stibor (9:2).
27:20
Nyní se roztrhl pytel s góly.
27:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #78 Matěj Ďurina (8:2).
26:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #64 Matěj Sedláček (8:1).
25:48
Mikoláš pálí od mantinelu mimo bránu.
24:43
Panthers se pořád nevzdávají a občas se jim povede nebezpečný protiútok, který však většinou končí střelou do bloku..
22:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #64 Matěj Sedláček (7:1).
22:36
Pum parádně eliminoval rychlý brejk Petráňa.
21:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Tomáš Elbl, asistoval #15 Šimon Soukup (6:1).
20:59
Pobořil z otočky pouze do hrudi Ulrycha.
16:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #67 David Zelinka (5:1).
16:56
Vejlupek vyslal parádní střelu, kterou Antoniazi neměl šanci chytit.
16:10
Oba týmy v plném počtu.
15:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #45 Daniel Chatrný (5:0).
15:02
Pathers na míčku na útočné polovině.
14:10
Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
14:10
Vyloučen hráč #99 Tomáš Elbl družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
13:16
Panthers nyní vyvíjí velký tlak na polovině domácích, ale nedokáží se dostat ke střele.
11:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #20 Adam Mikoláš (4:0).
11:08
Chatrný parádně utekl protihráčům a zakončit už mu problém nedělalo.
10:15
Ostrava uzavřela hosty na jejich polovině a točí je jak na kolotoči.
08:16
Domácí hrají v plném počtu.
07:26
07:22
FBC se dostalo na útočnou polovinu.
06:16
Vyloučen hráč #45 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #18 Richard Pum (2:0).
05:02
Nyní se hraje vesměs na polovině hřiště.
03:28
Panthers se dostali na polovinu domácích, avšak se ocitli ve slepé uličce za domácí bránou, kde jim byl míček odebrán.
02:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #85 Lukáš Pobořil (1:0).
01:41
Druhá ostravská lajna úřaduje na útočné polovině, ale zatím bez střely.
00:48
Vítovec získal v rohu na své polovině míč a rozjíždí rychlý protiútok.
00:01
Úvodní buly pro týmm hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Lukáš Vejlupek, Antonín Ježek, Marek Urban, David Zelinka, Matouš Hrubý
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Petr Vítovec, Lukáš Pobořil, Martin Stibor, Matěj Sedláček