3:1
2:6
0:1

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Štíři Č. Budějovice 9:10p
3. Adam Dvořák, 4. Jan Keyzlar, 10. Adam Dvořák, 20. Lukáš Trojáček, 26. Jakub Trojáček, 29. Jakub Štván, 32. Jakub Trojáček, 58. Jakub Štván, 59. Jakub Trojáček - 6. Adam Severin, 9. Vojtěch Fišer, 33. Matyáš Kouba, 42. Vojtěch Prokop, 46. Vojtěch Prokop, 47. Adam Severin, 50. Vojtěch Fišer, 52. Matyáš Sirotek, 54. Matyáš Kouba, 61. Matyáš Sirotek; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; zásahy brankářů: Petr Šimák 17 - Martin Hanousek 31; po třetinách: 4:2, 3:1, 2:6, 0:1;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Dnes vynikající výkon od kluků. Dodrželi taktiku, kterou jsme si řekli a nebýt 10ti minutového  výpadku ve 3. třetině, tak by vedla k vítězství. Děkuji všem za hrdý výkon.
Komentář hostů Kouba Marek (Vedoucí):
Zápas s porametry PO. Soupeř se na nás výborně připravil a nebýt našeho heroického výkonu ve 3.tretině,všechny body by zustali domacím. Děkuji našim hračum za neobyčejný florbalový zážitek, soupeři za kvalitní utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:19
60:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #79 Matyáš Kouba (9:10).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:13
60:00
58:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček bez asistence (9:9).
57:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #11 Jakub Štván, asistoval #15 Lukáš Trojáček (8:9).
57:17
Po dlouhé době bez golu se Došwich znovu ozval a stále je ve hře o výhru.
55:19
Vyloučen hráč #45 Vojtěch Míchal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
53:27
Štíři se vytáhli a nyní už vedou nad Došwihem.
53:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #22 Matyáš Sirotek (7:9).
51:11
Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
51:00
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
51:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #78 Vojtěch Fišer (7:8).
49:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #38 Jiří Dědič (7:7).
49:34
Zápas se začíná vyostřovat, docháí na osobní souboje.
46:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #79 Matyáš Kouba (7:6).
45:13
Jak rychle přesilovka začala, tak rychle taky skončila. Avšak špatně pro Došwich.
45:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #79 Matyáš Kouba (7:5).
44:50
Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
42:46
Nepěkná akce před domácí brankou. Naštěstí pro domácí golem neskončila.
41:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop bez asistence (7:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:8
40:00
36:50
Opět skvěle zvládnuté oslabení ze strany Milevska.
34:42
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
33:05
Milevsko využívá chyb soupeře. Snaží se je využít na goly, zatím bez úspěchu.
32:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #13 Adam Severin (7:3).
31:35
29:23
Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:03
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #11 Jakub Štván, asistoval #32 Adam Dvořák (6:2).
27:49
Milevsko je v této hře jistější než soupeř, jak v útoku tak v držení míčku.
25:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:2).
24:36
Došwich obsadil branku Štírů a tvrdě střílí jak to jde.
22:58
Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:20
Na hřišti je už ze začátku třetiny cítit tlak. Hosté chtějí výhry dosáhnout tvrdě.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:5
20:00
19:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček z trestného střílení (4:2).
17:57
Hráči se snaží zklidnit hru a změnit skore ve svůj prospěch.
14:40
Tvrdý útok na branku hostů. Bohužel neúspěšný.
13:58
Milevsko těžce zvládlo uhrát oslabení.
11:09
Vyloučen hráč #65 Jan Tomaško družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
09:31
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #73 Jan Keyzlar (3:2).
09:02
Vyloučen hráč #29 Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
08:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #22 Matyáš Sirotek (2:2).
08:01
Domácí se rychle z útoku stáhli do obrany.
05:24
Hosté tvrdě zaútočili na domácí branku.
05:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin bez asistence (2:1).
03:20
Milevsko jako první vystřelilo do branky. Je z toho první gol.
03:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #37 Jakub Trojáček (2:0).
02:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #11 Jakub Štván (1:0).
01:16
Oba týmy se tvrdě pustili do hry. Došwich je více na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Tomáš Drobiš, Vojtěch Fišer, Jiří Dědič, Vojtěch Míchal, Matyáš Sirotek
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: Jan Tomaško, Eduard Chalupa, Daniel Dolejš, Jakub Trojáček, Jan Keyzlar