5:0
2:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa 7:4
22. Miroslav Řehák, 25. Viktor Císař, 25. Filip Píše, 30. Filip Píše, 35. Miroslav Řehák, 47. Denis Dvořáček, 60. Filip Píše - 10. Václav Drahoš, 43. Ladislav Pekárek, 52. Matyáš Flekl, 58. Jan Polák; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2 + Jakub Pekárek 5:3; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Jiří Trojan 21 - Daniel Jukl 17; po třetinách: 0:1, 5:0, 2:3;
Komentář domácích Purkrábek Miroslav (Vedoucí):
První polovina zápasu od nás lepší, poté jsme se nechali příliš strhnout a už hůře plnili povinnosti. Nicméně i přes zbytečná dramata posledních zápasů se můžeme tešit přiští víkend na playoff a o to šlo dnes především. Omlouvám se za naprosto zbytečný faul na protihráče. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme pohodovou cestou domů.
Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér):
Těžký zápas od začátku do konce. Nejvíce co mě štve zranění našeho hráče.
Děkujeme za zápas.

60:00
Střely ve 3. části: 4:11
60:00
59:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše z trestného střílení (7:4).
59:21
Píše kompletuje hattrick! Nabídnuté trestné střílení s klidem proměnil
57:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Jan Polák, asistoval #5 Ladislav Pekárek (6:4).
57:27
Dvojitou přesilovku hráči České Lípy využili
56:19
Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
56:19
Vinohrady to musí zvládnout ve třech
54:19
Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za hrubost.
54:19
Na trestnou lavici se podíval i druhý Pekárek, který hraje v dnešním utkání. Za hrubost obdržel domácí obránce pětiminutový trest
51:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #37 Matyáš Flekl, asistoval #10 Jan Polák (6:3).
51:26
Rychlý kontr hostů zakončil Flekl
51:15
Dvořáčkova nadějná střela trefuje pouze horní tyč Juklovy branky
46:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Denis Dvořáček, asistoval #77 Filip Píše (6:2).
46:46
Skóre se nám opět posouvá! K dorážce Píšeho střely se dostal kapitán domácích Dvořáček a ve stoprocentní šanci se nemýlil
42:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek z trestného střílení (5:2).
42:27
Česká Lípa snižuje rozdíl ve skóre. Po faulu domácích dostal Pekárek šanci v podobě trestného střílení, které bez problému proměnil
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:5
40:00
39:59
Druhá půle byla plně v režii domácího celku a do třetí třetiny půjdou s pohodlným čtyřgólovým náskokem. Severočeši budou mít co dohánět
37:49
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
37:49
Pekárek je dnes na trestné lavici jako doma
34:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #7 Ondřej Zika (5:1).
34:40
Vinohrady dokázaly skórovat vyloučení navzdory. Krásnou střelou do levého horního rohu se blýskl Řehák
33:14
Vyloučen hráč #86 Viktor Císař družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
32:33
Ani druhou početní výhodu v zápase Vinohrady nevyužily
30:33
Vyloučen hráč #10 Jan Polák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #40 František Urbánek (4:1).
29:22
A opět Píše! Svou razantní střelou vymetl pavučinu v brance hostů
24:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #10 Denis Dvořáček (3:1).
24:57
Golóvý účet si v dnešním utkání otevírá domácí kanonýr Píše
24:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #86 Viktor Císař, asistoval #66 František Vrňata (2:1).
24:25
Domácí otáčí skóre na svojí stranu. Vrňata vybídl Císaře ke skórování a ten se střelou z bezprostřední blízkosti nemýlil
21:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #40 František Urbánek (1:1).
21:32
A je vyrovnáno! Útok Vinohrad zakončuje Řehák
20:48
Přesilovka Vinohrad skončila, a i přes několik slibných šancí, které si domácí vytvořili, se skóre neposunulo
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:9
20:00
18:48
13:20
Do velké šance se dostal Urbánek (Vinohrady), ale míček netrefil ideálně a jeho střela minula levou tyč branky hostů
09:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #5 Ladislav Pekárek (0:1).
09:00
A máme tu první branku dnešního utkání! Rychlý útok hostujícího celku zakončil přesnou střelou do levého dolního rohu Drahoš
04:41
Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy si již vytvořily zajímavé příležitosti
00:01
Utkání začalo vítězným buly Vinohrad
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Jakub Horák, Václav Drahoš, Ondřej Knespl, Matyáš Flekl, Ladislav Pekárek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Trojan; hráči v poli: Dominik Šach, František Jílek, Miroslav Řehák, Filip Ouředníček, František Vrňata