0:1
3:4
- : -

Torpedo Havířov - Asper Šumperk 4:8
12. Petr Skála, 33. Jan Kocurek, 34. Ondřej Urbančík, 42. Matěj Pezda - 1. Matěj Ivo Pírek, 9. Jan Jarmar, 12. Matěj Šíma, 26. Matyáš Valenta, 32. David Holý, 39. Jan Zindulka, 40. Matyáš Valenta, 43. Tomáš Macák; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop ? - Vít Fleischmann ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:4;
45:00
44:59
Alea jacta est. Ave Šumperk.
44:20
Havířov jde momenty před koncem do šesti.
42:56
Teď jde do tuhého, Havířov bere oddechový čas.
42:55
Timeout Torpedo Havířov
42:55
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #21 Tomáš Macák bez asistence (4:8).
41:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #1 Vojtěch Kolkop (4:7).
41:13
Kolkop promyšleným, přesným výhozem poslal do útoku Pezdu, který se postaral o pavučinku ve vzálenějším rohu brány.
39:38
Spoluhráči nechali Kolkopa ve velké šlamastyce, kde se napotřetí Valentovi povedlo trefit zadní síť.
39:33
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #21 Tomáš Macák (3:7).
38:34
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #17 Jan Zindulka, asistoval #8 Vojtěch Vaníček (3:6).
36:54
Další skrytá střela města v srdci hrubého Jeseníku.
33:24
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (3:5).
33:24
Dva rychlé góly Havířova: šťastná teč, dobře vyřešená strandarní situace.
32:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #16 Petr Bocek (2:5).
31:46
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 David Holý, asistoval #5 Matěj Ivo Pírek (1:5).
30:00
30:00
29:27
Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
25:32
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #17 Jan Zindulka (1:4).
25:32
Dorážka z předbrankového prostoru zajišťuje Šumperku pohodlné tříbrankové vedení.
20:52
Šumperk se při oslabení drží míčku a skvěle přelévá hru ze strany na stranu. Doposud nedovolili sokům dostat se do přesilovkového postavení.
19:19
Vyloučen hráč #88 David Holý družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:12
Zatím dobrá postupná kombinace Havířova z obrany. Finální nahrávky většinou skákavé, i díky neobvyklosti povrchu, který patří spíše do těch horších na florbal.
15:00
15:00
14:32
Početní převaha zatím bez výraznější šance.
13:37
Vyloučen hráč #8 Petr Skála družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #8 Petr Skála, asistoval #15 Jan Kocurek (1:3).
11:35
Rychlá odpověd Havířova jej přibližuje ke kontaktnímu gólu. Hra je  v posledních momentech nahoru doĺů.
11:24
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #99 Matěj Šíma, asistoval #44 Jan Jarmar (0:3).
08:08
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #99 Matěj Šíma (0:2).
08:08
Jarmar zakrytou sřelou překvapil Kolkopa, který už nedokázal zareagovat.
04:10
Kolkop jako Tygr Bengálský vyskočil a helmou vyrazil dobrý pokus opozice.
01:20
Pírek bežel sám na bránu, ale po vymíchání Kolkopa do prázdné neproměnil.
01:00
Ofenzivní začátek utkání ze strany  Šumperka.
00:54
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #23 Adam Jan Pírek (0:1).