2:1
2:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno 7:1
16. Michaela Kacelová, 17. Eva Preisslerová, 20. Tereza Syslová, 34. Gabriela Žůrková, 39. Eva Preisslerová, 49. Eva Preisslerová, 52. Eva Preisslerová - 29. Noemi Knapová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Alena Vokatá 14 - Jana Prátová 17; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:0;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:5
60:00
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:58
Gólovou příležitost Svobodové překazila Prátová.
55:55
Bulldogs se stále nevzdávají a bojují do konce.
54:13
Vypadá to, že Jičín hraje přesilovou hru, ale není tomu tak. Hosté nedokáží vytlačit domácí hráčky ze své poloviny.
52:25
Hohberg na Matuškovou, nahrávka vzduchem ale nebyla přesná a jen proletěla malým brankovištěm.
51:14
Bachmaierová vymíchala soupeřky a backhandem nahrála Žůrkové, ta jen nahrála Preisslerové do prázdné brány.
51:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (7:1).
50:19
Skvělá akce třetí lajny Jičína, gól z toho však nepadl.
48:42
Po nahrávce od Müllerové kompletuje hattrick Preisslerová.
48:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #93 Leona Müllerová (6:1).
47:36
Jičín na míčku, bohužel se hráčkám nedaří dostat k zakončení.
46:19
Domácí v plném počtu.
46:09
Crossová nahrávka na Halaštovou, střela z první letí mimo bránu.
45:22
Pospíšilová trefuje tyčku a po následném souboji v rohu s Růžičkovou bude rozehrávat Brno.
44:20
Jičín bude hrát oslabení po nedovoleném zákroku Müllerové.
44:19
Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
42:50
Střelu Kuchařové blokuje Hroudná.
41:12
Faul na Vokatou, brankářce se naštěstí nic nestalo a Jičí bude rozehrávat z rohu.
39:07
Vyloučen hráč #5 Veronika Pohlodková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Preisslerová využívá přesilovou hru po nahrávce od Müllerové.
38:19
37:50
Vyloučen hráč #4 Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi.
37:50
Haškovou z obrany skvěle na Kuchařovou, ta hned na Syslovou, která obratem nahrála Kacelové. K zakončení se však nedostala, ve hře ji nedovoleně zabránila Hložanková a byla proto vyloučena.
35:00
V hale utkání přihlíží 39 diváků, děkujeme za podporu!
34:25
Müllerová ošklivě zfaulována u mantinelu, rozehrávka na polovině hostí u mantinelu pro Jičín
33:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (4:1).
33:41
Osvědčená dvojice Žůrková - Bachmaierová opět ukázala své zkušenosti a gólem tak navýšili náskok.
30:40
Brno přitvrdilo v osobních soubojích, píšťalka je slyšet častěji.
29:29
Po tvrdém souboji u mantinelu bude rozehrávat Jičín.
28:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #50 Noemi Knapová bez asistence (3:1).
28:02
Míček se záhadně odrazil na střed ke Knapové, ta jen z otočky vystřela. Brno tak snižuje na rozdíl dvou branek.
26:16
Kleinová na středu zastavuje Peškovou a hned přehráva po mantinelu na Žůrkovou.
24:42
Knapová využívá chyby Smetákové, její střela mijí bránu Vokaté.
23:08
Hra je spíše v režii Jičína, Bulldogs aktivně napadají.
22:50
Růžičková nebojácně v rohu hřiště, míček hned přehrála na Kuchařovou.
21:12
Nepovedenou nahrávku od Hložánkové vyráží Müllerová.
19:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #48 Tereza Syslová, asistoval #3 Michaela Kacelová (3:0).
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:38
Skvělá souhra na trati Bachmaierová - Žůrková - Kleinová. Gól se ještě zpoza brány pokusila vsítit Preisslerová.
16:39
Akci zahájila Bachmaierová, když vypíchla míček hostující hráčce. Nahrála na Žůrkovou, ta na Preisslerovou, která už jen uklízela do prázdné brány.
16:38
15:54
Skóre zápasu otvírá domácí Kacelová, když dopomohla míčku do brány po tvrdé střele z hole Růžičkové.
15:53
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #3 Michaela Kacelová, asistoval #5 Lucie Růžičková (1:0).
13:20
Nyní výborný blok Kuchařové, míček mimo hřiště.
12:25
Kuchařová poslala dlouhou nahrávku na Kacelovou, v zakončení ji však Prátová zabránila.
11:30
Syslová nejprva okradla o míček Pospíšilovou, poté bohužel nepřesně nahrála na Kacelouvou a hru tak opět řídily hráčky Brna.
09:45
09:29
Míček teď poskakoval kolen Vokaté, Müllerová rychle zareagovala a míček vyvezla k mantinelu
08:10
Brno stále na balonku, nesnaží se nic uspěchat.
07:45
Vyloučen hráč #68 Martina Kleinová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
07:36
Odložené vyloučení ve prospěch Brna....
06:53
Střelu Domonkosové na úrovní velkého brankoviště skvěle zblokovala Syslová.
05:22
Spoustová nahrávala přes střed na Starou, míček se ji ale zamotal mezi nohy a hra se tak uklidnila až na hokejkách domácí obrany.
04:42
Prátová si právě připsala první zákrok v tomto utkání, její pozornost prověřila Smetáková.
03:45
Příležitost k otevření skóre mělo Brno, když střela Brucháčkové od mantinelu letěla těsně nad bránu Vokaté.
01:12
Střela Smetákové z poloviny hřišti těsně minula branku Brna.
00:50
První akce pro domácí FBK - Syslová sama po pravém mantinelu, Pospíšilová ji však zastavila.
00:01
Úvodní buly pro hostující hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Tereza Pešková, Ema Brucháčková, Liliana Bolfová, Lucie Němcová
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Lucie Růžičková, Tereza Syslová, Monika Hašková, Nikola Kuchařová, Michaela Kacelová
00:00
Krásné nedělní odpoledne vážení příznivci jičínského florbalu, vítáme Vás u 2.kola play-down extraligy žen, ve kterém se utká domácí FBK Jičín proti Bulldogs Brno.