2:0
5:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 10:1
7. Karolína Suchá, 14. Ivana Vachovcová, 17. Eliška Trojánková, 27. Emilie Skalíková, 37. Vendula Štolbová, 41. Eliška Chudá, 45. Kristína Belicová, 52. Magdaléna Plášková, 53. Magdaléna Plášková, 60. Eliška Chudá - 56. Markéta Žbánková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Hana Ranochová 12 - Kristýna Horňáková 29; po třetinách: 3:0, 2:0, 5:1;
60:00
Chodovské lvice zvládly obě uktání na domácí půdě a vedou v sérii 2-0. Příští víkend odehrají dvě uktání na půdě Panthers, pokud se jim podaří znovu ovládnout obě utkání, tak postoupí do Semifinále play-off Extraligy žen. Pokud chcete holky podpořit, můžete buď sledovat online video, případně zápis a nebo se vydat na výlet do Rudné a na zápasy se kouknout přímo na místě.
60:00
Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
60:00
Střely ve 3. části: 17:6
60:00
59:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá bez asistence (10:1).
59:42
Chudá se z rozehrávky postarala o poslední gól dnešního utkání.
59:37
Bálková vyslal nebezpečnou střelu z půlky hřiště.
58:36
Pantherky už začaly napadat i pořadatelský tým.
57:01
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny. Uvidíme ještě nějakou zajímavou akci?
56:13
Faltusová trefuje pouze břevno Chodovské branky.
55:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Markéta Žbánková bez asistence (9:1).
55:15
Ranochová neudrží čisté konto po celou dobu zápasu. Žbánková se prosazuje necelých 5 minut před koncem zápasu.
54:24
Atmosféru dnešního zápasu nám "zpříjemňuje" dítě s píšťalkou.
52:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #9 Eliška Chudá (9:0).
52:36
Plášková tahem vymetla všechny zbývající pavoučky v bráně hostů. Ukázkové využití přesilové hry.
51:29
Po včerejší náloži vyloučení jsme se i dnes jednoho dočkali, přesilovku si zahrají holky z Chodova.
51:28
Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
51:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (8:0).
51:05
Domácí hráčky nepustily do žádné šance a naopak zvyšují skóre zápasu.
50:48
Timeout Panthers Praha
50:48
Hosté si berou timeout, uvidíme jestli se něco na hřišti změní.
50:25
Suchá chtěla baseballovým způsobem trefit balónek, ale netrefila.
48:56
Nejdříve Belicová, poté Skalíková dorážely, ale ani jedna z nich nezvládla zakončit.
47:46
Suchá se snažila prokličkovat středem hřiště, bohužel pro domácí neúspěšně.
47:14
Belicová střílela z mantinelu, pouze do bloku.
46:30
Můžeme vidět lehké změny v sestavě domácích. Na hřiště se dostala další chodovská juniorka (Jirásková).
44:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #55 Emilie Skalíková (7:0).
44:43
Belicová hledala přihrávkou Vachovcovou, ale balónek k ní nedošel, místo toho doskákal až do brány.
43:46
Jirásková úplně sama, ale trefuje pouze břicho Horňákové.
42:20
Vachovcová znovu v šanci, znovu mimo.
41:08
Keprtová vyslala nebezpečnou střelu, ale Horňáková chytá.
40:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #23 Eliška Trojánková (6:0).
40:26
Netrvalo to ani minutu a Chodov už znovu skóruje.
39:06
Plášková - Prontekerová - Keptrová, ale ani jedna z nich nezvládla dostat balónek za brankovou čáru.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:11
Na hřišti to teď vypadá spíš jako kdyby se hrál fotbal.
36:25
Po delší době máme změnu ve skóre.
36:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Vendula Štolbová, asistoval #8 Markéta Prontekerová (5:0).
34:36
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
34:29
Trojánková byla až příliš důrazná na malém brankovišti.
31:54
Zatím dnešní zápas není zdaleka tak aktivní jako ten včerejší, respektive minimálně gólů nepadá takové množství jako pří prvním zápasem.
29:34
Ranochová stálě drží čisté konto.
29:00
Valešová dostala tři rány během asi tří střídání.
26:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #71 Kristína Belicová (4:0).
26:04
Belicová s Vachovcovou skvěle vybojovaly balón a první jmenovaná pak našla na druhé ose hřiště Skalíkovou, která neměla těžký úkol.
22:58
Suché se nepodařilo využít šance před bránou.
22:21
Vachovcová se vrátila k neproměňování šancí.
21:56
Havlíčková chladnokrevně zastavila jednu z hráčěk Panthers na mantinelu.
20:01
Začala nám druhá třetina dnešního zápasu. Úvodní buly této třetiny vyhrál znovu Chodov.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:3
20:00
19:50
Chodov ještě zkouší poslední akci třetiny, ale rozhodčí přešují hru a třetina tak končí za stavu 3:0.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:24
Faltusová hledala krosem Košvancovou, její přihrávka šla však Adéle Košvancové až moc daleko od těla.
16:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #3 Karolína Suchá (3:0).
16:03
Saffertová z velkého brankoviště prověřila pozornost Ranochové.
14:58
Keprtová nasadila neskutečnou rychlost, doběhla si pro vyhozený balón a ještě hledala spoluhráčku Prontekerovou, která při zakončování zakopla o Horňákovou a tak místo balónku skončila v bráně právě Markéta Prontekerová.
13:56
Vachovcová se konečně po dvou zaváháních trefuje a přidává branku na konto svého týmu.
13:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #44 Sofie Skalíková (2:0).
12:45
Plášková s Keprtovou vymyslely skvělou akci, druhé zmíněné sedla střela, ale hostující gólmanka si na její střelu počkala a chytá.
09:51
Vachovcová znovu v gólové šanci, ani tentokrát její pokus ale neskončil v bráně, pouze se otřel o brankovou konstrukci a vyletěl pryč z hrací plochy.
09:38
Druhá lajna Chodova dobře zamknula Pantherky v jejich pásmu, celá akce ale skončila střelou mimo bránu.
07:45
Vachovcová promarnila gólovou šanci, kde stačilo zamést míček do zcela odkryté brány.
06:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #23 Eliška Trojánková (1:0).
06:04
A máme tu první branku dnešního utkání. Postarala se o ní Karolína Suchá po skvělé příhře od Trojánkové.
04:04
Faltusové střelu z výběhu Ranochová s klidem zblokovala do rohu hřiště.
03:42
Košvancová pod tlakem od domácích hráček kličkuje za svojí vlastní bránou.
03:17
Lechnerová při snaze o rychlý pas do pásma hostů vyhodila balón mimo hrací plochu. Rozehrávat budou Pantherky.
02:35
Sofie Skalíková se z postu obránce dostala až k dorážce z malého brankoviště. Odražený balón se jí však nepodařilo trefit tak jak potřebovala.
01:30
Prontekerová se dobře uvolnila na mantinelu a dostala se do gólové pozice. Její pokus však hostující gólmanka zlikvidovala, a tak si na první branku budeme muset ještě chvíli počkat.
00:01
Úvodní buly utkání Suchá zvládla a na balónku tak budou začínat hráčky z Jižního Města.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Lucie Florianová, Agáta Saffertová, Karolína Vlachová, Markéta Žbánková, Kristýna Gocová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Natálie Balková, Karolína Suchá, Kristýna Lechnerová, Eliška Chudá, Eliška Trojánková
00:00
Vítáme Vás u druhého zápasu čtvrtfinálové série mezi FAT PIPE FLORBAL CHODOV Panthers Praha. Předchozí zápas skončil lépe pro chodovské lvice a to vysokým rozdílem branek (15:2). Domácí tým tak zatim potvrdil roli favorita v sérii, uvidíme jestli dnes dokážou hráčky Panthers domácí Chodov něčím překvapit a vyrovnat tak stav série.