4:1
1:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 8:5
6. Mariana Býčková, 6. Radka Korbelářová, 12. Veronika Kopecká, 21. Kateřina Seemannová, 24. Mariana Býčková, 31. Vendula Beránková, 38. Vendula Beránková, 57. Kateřina Seemannová - 12. Eliška Poláková, 16. Kateřina Kovaříková, 36. Kristina Zlatníková, 57. Eliška Poláková, 60. Hana Chaloupková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Markéta Antalová 12 - Kristýna Janglová 16; po třetinách: 3:2, 4:1, 1:2;
59:33
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #35 Hana Chaloupková bez asistence (8:5).
58:10
Kopecká si vyběhla na střed a trefila tyč.
56:44
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #32 Monika Škorpová (8:4).
56:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #23 Veronika Kopecká (8:3).
55:14
Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:28
Vejvodová byla poslán na mantinel. Zajímavé je, že sudí Staňková za podobný zákrok v úvodním dějství vylučovala, teď její ruka zůstala u těla. Celkem po právu se kapitánka Kunratic zlobí.
50:45
Sympatická akce hostujícího celku. Na konci měla zakončovat Zlatníková, ale byla pohlídána domácí obranou.
48:52
Tomu se ale signál vůbec nepovedl a hrát bude Tatran.
48:48
Poláková si pokryla míček a byla faulována. Je z toho zajímavá standardní situace pro Start.
47:33
Šnajberková udělala baťoh Seemanové, která pro Střešovice vybojovala další faul.
46:20
Světlá chvilka Pěnkavové. Zastavila útok Tatranu a sama vyrazila dopředu. Antalová její střelu kryje.
45:13
Hra má v závěrečné části spád. Přerušuje se jen minimálně.
43:45
Start se pokouší ještě něco udělat ze zápasem a tlačí na Tatran. Ten se zatím pozorně brání.
39:33
Matějková nadzvedla míček a Antalová byla ráda, že balónek přeloboval jak ji, tak i branku a skončil až za mantinelem.
37:51
Seemanová vstala nahrála Beránkové a její přízemní střela z půlky zapadla přesně k tyči.
37:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (7:3).
37:35
Drobounká Pěnkavová si vyšlápla na Seemanovou a poslala ji k zemi.
37:00
Korbelářová trefuje stojící hráčku před sebou.
35:05
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková bez asistence (6:3).
33:40
Pěnkavová opět z půlky ohrozila tatranskou branku, tentokrát ale zamířila těsně vedle.
32:34
Na druhé straně si první zákrok ve druhé třetině připisuje Antalová. Start přišel o 100% efektivitu.
32:20
Břešťálová z úhlu. Janglová pozorná.
31:35
Kunratice se po delší době dostaly před Antalovou.
30:04
Sama faulovaná se pomstila tím nejlepším možným způsobem a Tatran dělá důležitý krok k zisku druhého bodu v sérii.
30:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #23 Veronika Kopecká (6:2).
30:01
Balejová přitvrdila u mantinelu a řádně naložila koleny Beránkové.
29:32
Kovaříková odpaluje míček do bezpečné vzdálenosti od Janglové.
29:03
Vyloučen hráč #89 Anna Kutnarová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:24
Startu se nadále nedaří dostat z tlaku Tatranu.
26:50
Mrázová zahrála na hraně co se týče hry na zemi a může být hodně ráda, že se vyhnula pobytu na trestné lavici.
26:10
Balejová na chvíli ukořistila míček. Sotva přeběhla polovinu hřiště, hned o něj přišla.
24:49
Skvělý vstup do druhé třetiny podtrhl Tatran dvěma góly a může se opět uklidnit. Start se dostává opět do nepříjemné pozice.
23:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková, asistoval #87 Lucie Romančáková (5:2).
22:47
Balejová měla možnost vystřelit, okamžitě byl jeji pokus zablokován.
22:10
Dezorientovaná Kutnarová posílá míček za mantinel.
21:13
Tatran mnohem lépe vstoupil do prostředního dějství a Startu půjčil v úvodních vteřinách jen minimálně.
20:20
Pěnkavová se pokusila odpovědět střelou z půlky. Antalová připravena.
20:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (4:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:2
20:00
19:27
Korbelářová dostala parádní přihrávku na střed. Střela už byla o poznání horší.
18:15
Až přišla střela Balejové, jež byla ale hodně nepřesná.
17:37
Hra se po kontaktním gólu vyrovnala. Start drží míček na florbalkách, jenomže má problém ho poslat na útočnou polovinu.
16:16
Hostující hráčky rázem ožily a hraje se před Antalovou.
15:01
Zaváhání Šnajberkové musela vyřečit až Janglová, která ihned výhozem našla kapitánku Vejvodovou a ta jej ihned přeposlala na Kovaříkovou. Kunratice jsou Tatranu na dostřel.
15:00
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (3:2).
14:30
Start uklidňuje hru a drří míček an své polovině.
12:55
Tatran z přemíry snahy fauluje v útočném pásmu.
11:45
Start se vrací zpátky do zápasu. Poláková zůstala sama na brankovišti a bekhendem překonala Antalovou.
11:44
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #84 Veronika Balejová (3:1).
11:01
Nutno ale podotknout, že teď domácí hráčky sehrály parádní kombinaci do prázdné brány, která bude určitě highlieghtem pozápasového souhrnu.
11:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #10 Kateřina Seemannová (3:0).
10:38
Beránková rozdává míčky spoluhráčkám, nicméně jejich střely míří mimo a Tatranky následně faulují.
10:10
Vyloučen hráč #5 Zuzana Mervartová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:25
Vachudová z dálky míjí branku hostujícího celku.
08:39
Tatran nyí hraje zkušeně a neustále má míček pod kontrolou.
07:02
Domácí se zadarmo zmocnili míčku a v klidu s ním kombinují ve středu hřiště.
05:37
Hned vzápětí udeřilo sesterské duo. Střešovice rychle odskakují do dvoubrnkového náskoku.
05:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #7 Simona Korbelářová (2:0).
05:33
Proti střele MARIANY BÝČKOVÉ už ale byla krátka. Domácí útočnice se trefila přesně k tyči.
05:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková, asistoval #9 Daniela Kvasková (1:0).
04:42
Janglová nadvakrát podržela svůj tým. Nejprve proti nepříjemné střele Želízkové a následně i proti dorážce.
04:10
Vejvodová si u mantinelu vynutila faul.
03:20
Start se pokouší několikrát rozběhnou z obrany. Tatran ho ale nepouští dopředu
02:55
Standardní situaci Tatranu srazila hostující obrana za mantinel.
02:03
Vejvodová se pokusila soupeřce vyseknout míček. Sama si alle narazila zřejmě nosem a míří na střídačku s rukou v obličeji.
01:07
Korbelářová šla sama podél mantinelu. Míček v rohu ztratila
00:37
Úvodní oťukování je za námi. Start drží míček na holích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Vanda Šnajberková, Sabina Šnajberková, Kateřina Kovaříková, Kristina Zlatníková, Kristýna Vejvodová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová, Karolína Stůjová