1:1
2:1
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - K1 Florbal Židenice 4:2
18. Marcela Urbanová, 25. Anežka Hradcová, 49. Barbora Doležálková, 60. Kateřina Kvapilová - 30. Monika Jahodová, 51. Kateřina Vokálová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Eva Klementová 21 - Alena Večeřová 17; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:1;
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:59
59:37
Hosté to nadále zkouší v šesti hráčkách v poli.
59:01
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová, asistoval #74 Eva Klementová (4:2).
58:57
Hosté to zkouší v šesti hráčkách v poli.
58:29
Timeout K1 Florbal Židenice
58:12
Beránková drží míček za brankou hostí.
57:19
Klementová nyní podržela svůj tým skvělým zákrokem.
56:37
Beránková posílá dlouhou přihrávku na Kvapilovou.
56:01
Pelcová se protáhla po pravém křídle do šance.
55:18
Máme tu závar před brankou hostí, který ke gólu ovšem nevede.
54:22
Domácí nyní mají k dispozici přesilovou hru.
53:35
Vyloučen hráč #88 Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
52:43
Urbanová napadá a spokojena se svou odvedenou prací odchází střídat.
52:10
Barboře Doležálkové sjel míček při snaze o kličku při trestném střílení.
52:05
Trestné střílení družstva MITEL Florbalová akademie MB neproměnil #63 Barbora Doležálková.
51:36
Židenice se postupným útokem dostávají dopředu.
50:37
Židenice využívají přesilovku a je zaděláno na drama až do konce zápasu.
50:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Kateřina Vokálová, asistoval #88 Andrea Dernerová (3:2).
49:29
Klementová ramenem vyráží střelu do rohu hřiště.
49:15
Domácí se nyní brání oslabení.
48:23
Vyloučen hráč #76 Marcela Urbanová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
48:02
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #33 Petra Beránková (3:1).
47:35
Klementová lvím skokem vyráží míček.
46:37
Židenice kombinují za brankou domácích.
46:01
Gesto fair-play na straně domácího týmu a Židenice mohou rozehrávat.
45:51
Kvapilová vybojovala faul na svou osobu.
45:10
Urbanová střílí pouze do brankářky Večeřové.
42:09
Pivoňková z výběhu netrefuje klec hostí.
41:13
Kvapilová ze samostatného úniku míjí branku.
40:34
Jirková se prokličkovala až ke střele, ale její střela neohrozila Večeřovou.
40:05
Čeká nás minimálně ještě jedna nervydrásající třetina.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:23
Třetina plná zvratů, nadšení a podpory od diváků, neskutečného výkonu všech holek a žen na hřišti.
37:44
Tlak na děvčata je nepopsatelný. Obě družstva jspou si vědoma, že jde o vše.
36:11
Pivoňková zbavuje Židenice kulatého problému.
35:00
Urbanová opět blokuje nohou střelu.
34:00
Zdravotník, hlavní pořadatel i zapisovatel tají dech s každým útokem na bránu.
33:11
Nadzvednutí florbalky posouvá hru před naši bránu, ale bloky našich holek jsou skvěle nacvičené.
32:21
JIrková M. napadá točící se obranu, ale Židenice vědí, co dělají.
31:00
Klementová neskutečným zákrokem vychytala raketu, která mířila na vzdálenou šibenici.
30:37
Žapková netrefila mantinel a míček vyskočil ven.
30:00
Divácí se bouří, ale rozhodčí viděl jasně a branka platí.
29:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (2:1).
28:23
Boleslav využívá získání míčku v čase, kdy Židenic střídají.
26:34
Na dnešním zápase vidíme na tribuně 61 diváků a u onlajnu minimálně celý tým Akademie Mladá Boleslav-Juniorky.
25:34
Nádherný nához k bráně Večeřové končí u ní v rukách.
24:56
Klementová rybičkou skáče po míčku a vysílá Kvapilovou.
24:02
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #97 Anežka Hradcová, asistoval #6 Marie Jirková (2:0).
22:42
Pelcová vstřelila ve včerejším utkání svůj debutový gól v A týmu žena nyní ovládá horní mantinel a je ochotna nepustit Židenice ke střele i za cenu bolesti.
21:33
Sedláčková kontra Vacardová. Nejlépe z tohoto souboje vyšla Večeřová, protože má míček v ruce.
20:42
Kvapilová vyhání Židenice z útočného pásma.
19:49
Tato třetina, díky bohu, končí. Je velice vyhrocená, ale rozhodčí kontrolují situaci s přehledem.
18:51
Vranová zastavuje nahrávku a vzápětí i střelu.
17:05
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #76 Marcela Urbanová bez asistence (1:0).
17:05
Máca otevírá utkání krásným gólem po sebrání nahrávky Židenic.
16:30
Urbanová tahá situaci před Večeřovou, ta nohou vyráží a Máca je tam zase první.
15:44
Žapková zkouší z vrchu kruhu, ale bez úspěchu.
14:45
Boleslav má opět standartku a Machačová vysílá Kvapilovou.
13:44
Hlušičková se dostala do samostatné šance, ale byla doběhnuta obránkyní Židenic. Míček končí v rukách Večeřové.
12:44
NA hřišti je poznat, že rozhodčí jsou k nerozeznání. Vypadají opravdu stejně a pískají jako jeden muž.
12:00
Obě družstva hrají velice vyrovnaně. Jen budu doufat, že všem vydrží síly.
11:40
Kalousková byla schozena a opět rozehrává Bolka.
10:42
Za Klementovou zvoní tyč.
10:25
Večeřová vyslala Fuchsovou, ale ta držela hokejku Machačové a rozhodčí vrací hru pod kontrolu Bolky.
09:33
Včerejší zápas byl v napjatější atmosféře. Nyní Kvapilová utíka na střed, ale svou šanci pálí.
08:23
Dnešní zápas sleduje hodně diváků s hlubokým hlasem a řinčivými předměty. Kotel domácích podporuje svůj tým za všech okolností.
06:55
Denisa Kalousková je jasným příkladem toho, že ženy dokáží dělat více věcí najednou. Odpovídá svému trenérovi a zárověn sahá po balónu na čepeli Indrové.
05:39
Síť za Evou Klementovou se hýbe jen když se jí zmíněná dotkne nohama. Eva brání svou kasu velice efektně.
04:47
Brejk křídel druhé lajny Židenic zastavuje Vacrdová ve vyložené šanci metr a půl před malým vápnem.
03:46
Beránková Kvapilové na osu, zastaveno dívkou v růžovém dresu. Okamžitý protiútok hasí opět Klementová.
03:10
Magačová za bránou má menší problémy, nic co by nevyřešila Vranová, s jejíž pomocí se přesouváme do útoku.
02:26
Standartka ŽIdenic se obrací v náš protiútok. Večeřová si připisuje první zásah.
02:00
Kvapilová se tlačí dopředu, ale její postup zastavuje obrana Židenic.
01:00
Pop porvní minutě stav nerozhodný, na střely vedou Židenice.
00:01
Opět Vás všechny rád vidím zde, na druhém zápase tohoto kola. Pojďme se podívat, co nám utkání přinese.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Viktorie Fuchsová, Andrea Dernerová, Eva Nečasová, Martina Indrová, Natálie Janečková
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Alena Machačová, Kristýna Vranová, Viktorie Vacardová, Marcela Urbanová, Marie Jirková