2:1
3:2
- : -

Florbal Ústí - TJ Sokol Nové Strašecí 5:3
22. Klára Mečířová, 35. Klára Mečířová, 46. Lucie Špírková, 52. Kateřina Šímová, 58. Klára Mečířová - 21. Eliška Matějková, 43. Nina Schumannová, 58. Lucie Jandová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Kateřina Kočová 23 - Vendula Lisá 39; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:2;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Výkon odpovídající situaci. První postup v prvním ženském play-off je samozřejmě cenný. Naši stále skvělí fanoušci si jej ale určitě zasloužili. Děkujeme jim tímto za neutuchající podporu a věříme, že se tuto sezonu ještě uvidíme. Doufám, že zranění našich dvou hráček nebudou nijak závažná a budeme s nimi moct počítat také do dalších utkání.
Komentář hostů Kleknerová Kristýna (Vedoucí):
Vyrovnané utkání ve kterém jsme, ale nedokázaly překonat dobře postavenou obranu Ústí a dostat se pořádně do koncovky. Víme co do příští sezóny natrénovat a že na to bude dost času.Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů play off.
57:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #85 Kateřina Šímová (5:3).
57:09
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Lucie Jandová, asistoval #17 Lucie Kalinová (4:3).
51:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #33 Klára Mečířová (4:2).
45:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #7 Markéta Kociánová (3:2).
43:33
Chudák Bratschaedlová to schytala od Schumanové
43:12
Vyloučen hráč #15 Nina Schumannová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za hrubost.
42:28
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #9 Eliška Matějková (2:2).
42:22
Mečířové to dneska střílí!
40:17
Janurová měla skvělou šanci na gól, ale bohužel míček letí nad bránu.
34:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #7 Markéta Kociánová (2:1).
34:56
Kocianová se standartky nahrála Mečířové která hned zasadila gólovou střelu!
32:32
Mečířová střela! Potom další dorážky do Lisé.
31:00
Mrázová střela jak z děla.
29:05
Vyloučen hráč #32 Petra Bratschaedlová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
27:05
Kočová dnes čape jako Bůh!
25:22
Bratschaedlová vybojovala míček a jela přímo na bránu!
21:53
Neskutečná Mečířová vyrovnala skóre!
21:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová z trestného střílení (1:1).
20:23
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková, asistoval #17 Lucie Kalinová (0:1).
20:21
Vyloučen hráč #85 Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
18:08
Zavadilová se srazila s Kalinovou, naštěstí je vše v pořádku ale Zavadilová si vysloužila trest.
17:51
Vyloučen hráč #8 Lucie Zavadilová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
17:15
Vyloučen hráč #16 Lucie Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
14:15
Kočová stále ve střehu!
13:27
Zavadilová celou dobu na míčku až k brance Lisé.
12:57
Gabrielová dostala přihrávku přímo před bránu Lisé, Lisá je ale ve střehu a střela vychytává.
12:19
Pechanová měla velkou šanci, ale nezvládla míček ukočírovat.
10:58
Mlatečková měla namířeno přesně na brankářku, ale Mochanová její střelu vyblokovala.
09:34
Gabrielová vstřelila dvakrát do brankářky, jednou z otočky, Lisá měla problém ale nakonec nepustila ani jednu střelu.