0:3
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - FBC Dobruška 2:11
7. Anna Němcová, 30. Anna Němcová - 6. Kateřina Poláčková, 9. Veronika Doležalová, 11. Kateřina Poláčková, 13. Adriana Horáková, 15. Adriana Horáková, 16. Sandra Peterová, 17. Markéta Zeisková, 17. Veronika Doležalová, 41. Kateřina Poláčková, 51. Adéla Vávrová, 57. Nikola Andršová; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 26 - Karolína Špačková 14; po třetinách: 1:8, 1:0, 0:3;
Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí):
Bohužel nám dnes utekla první třetina. Od druhé třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem. Gratulujeme Dobrušce k zaslouženému postupu a přejeme hodně štěstí do dalších bojů. Nutno poděkovat holkám za odedřený výkon v obou zápasech play-off.
Komentář hostů Černý Jan (Trenér):
Dneska jsme měli sice pomalejší rozjezd, ale od druhého gólu to byla gólová smršť, která nám dnes zajistila vítězství. Ve druhé části jsme nebyli tak hladoví, ale ve třetí už to bylo zase ono. Soupeř byl dnes odvážnější v útoku oproti včerejšku, ale obrana pracovala opět poctivě a moc jsme toho soupeři nedovolili. Každopádně díky za zápas. Našim fanouškům za domácí atmosféru a těšíme se na další kolo.
60:00
Střely ve 3. části: 4:13
60:00
56:35
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #27 Nikola Andršová, asistoval #22 Adriana Horáková (2:11).
54:53
Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
52:02
Lucie Řeháková kryje střelu u levé tyče.
50:52
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová bez asistence (2:10).
40:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #12 Magdaléna Bašová (2:9).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:9
40:00
38:45
Přerov v přesilovkovém tlaku, několik střel, ale bez gólu.
37:37
Vyloučen hráč #27 Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:06
Řada osobních soubojů a rovnání mantinelů.
30:00
Přerov zlepšil obranu a občas vystrkuje růžky. Převahu má ale stále Dobruška.
29:18
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #44 Eliška Gaďourková (2:8).
29:18
Po zadovce Elišky na středu hřiště uklízí z brejku Anička.
25:37
Dobruška je na míčku lepší. U odrazů je o krok dřív. Těžiště hry je v obranné části Přerova.
19:58
Vyloučen hráč #13 Barbora Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:36
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Doležalová, asistoval #44 Adéla Vávrová (1:8).
16:23
Timeout FBC Přerov
16:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Markéta Zeisková, asistoval #44 Adéla Vávrová (1:7).
15:33
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #16 Markéta Zeisková (1:6).
15:33
Po zemi pod nohou Řehákové.
14:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková, asistoval #24 Kateřina Poláčková (1:5).
12:07
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková, asistoval #12 Magdaléna Bašová (1:4).
12:07
Nedůraz v brankovišti znamená další dorážku.
10:44
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #25 Veronika Doležalová (1:3).
10:44
Tlak Dobrušky zúročen.
08:49
08:49
Po závaru v brankvišti uklízí održený míček Doležalová.
06:12
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #11 Božena Gaborová (1:1).
06:12
Přerov okamžitě kontruje a srovnává. Přízemní střela po úniku.
05:56
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #44 Adéla Vávrová (0:1).