3:6
0:0
- : -

FBC Zeal Lipník - FBC Mohelnice 6:6
8. Jaroslav Skála, 11. Nicolas Tamborský, 12. Daniel Dohnal, 13. Nicolas Tamborský, 14. Daniel Dohnal, 18. Jaroslav Skála - 17. Tomáš Mekyska, 19. David Horák, 22. Tomáš Mekyska, 22. Tomáš Klein, 23. David Horák, 24. David Kálmán; rozhodčí: Martin Ručka - Jan Vavrečka; vyloučení: 2:4 + Tomáš Mekyska OS; využití: 0:2; zásahy brankářů: Michaela Horková ? - Jan Holátko ?, Vojtěch Hrachovina ?; po třetinách: 3:0, 3:6, 0:0;
36:00
34:56
Timeout FBC Mohelnice
25:07
Vyloučen hráč #25 Martin Fusek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání.
25:07
Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování.
25:07
Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice - osobní trest.
24:00
24:00
23:50
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 David Kálmán, asistoval #29 Matyáš Friedl (6:6).
23:19
Horková stále drží svůj tým.
22:31
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #44 Tomáš Mekyska (6:5).
21:40
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #51 Tomáš Klein bez asistence (6:4).
21:01
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #83 David Horák (6:3).
20:24
Timeout FBC Zeal Lipník
20:23
Vyloučen hráč #3 Jakub Skopal družstva FBC Zeal Lipník na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:34
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #68 Josef Mekyska (6:2).
17:09
Lipník opět na koni !
17:08
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #99 Jaroslav Skála, asistoval #9 Daniel Dohnal (6:1).
16:27
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #16 David Kálmán (5:1).
16:26
nepatrné snížení...
15:25
Horková tygřím skokem opět zachraňuje tvůj tým !
14:47
Vyloučen hráč #64 David Hřivna družstva FBC Zeal Lipník na 2 minuty za sekání.
14:19
Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
13:54
Střídání brankáře. Nový brankář #39 Vojtěch Hrachovina družstva FBC Mohelnice
13:45
Dohnal svou střelou nad pravé rameno brankáře posílá svůj tým do vedení 5:0 !
13:44
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #9 Daniel Dohnal, asistoval #5 Lukáš Oblouk (5:0).
12:40
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #66 Nicolas Tamborský, asistoval #8 Tobiáš Richtr (4:0).
12:39
Nicova střela z půlky zapadla za brankáře. 4:0 !
12:00
12:00
11:40
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #9 Daniel Dohnal, asistoval #99 Jaroslav Skála (3:0).
11:39
Z chumlu před bránou se prosazuje Dohnal. 3:0 !
10:17
Branku družstva FBC Zeal Lipník vstřelil #66 Nicolas Tamborský, asistoval #64 David Hřivna (2:0).
04:48
Horková teď fantasticky zachránila svůj tým.
03:44
Vyloučen hráč #7 Jindřich Šmíd družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Ručka a Jan Vavrečka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Holátko; hráči v poli: Tobiáš Svozil, Josef Mekyska, Tomáš Mekyska, Kryštof Kořínek, David Horák