1:6
1:3
- : -

K1 Florbal Židenice - FBŠ Hattrick Brno B 3:12
3. Vítězslav Štěpán, 22. Viktor Hladík, 38. Vítězslav Štěpán - 8. Martin Kříž, 10. Martin Kříž, 11. Matyáš Vejrosta, 16. Ondřej Slezák, 18. František Smejkal, 20. Vojtěch Spousta, 23. Ondřej Slezák, 29. Ondřej Slezák, 29. Ondřej Skoupý, 31. Ondřej Slezák, 42. Marek Konečný, 44. Lukáš Lank; rozhodčí: Jiří Chromek - Robin Hromeček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Starý ? - Jan Valíček ?; po třetinách: 1:3, 1:6, 1:3;
45:00
43:31
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #89 Lukáš Lank, asistoval #72 Matyáš Vejrosta (3:12).
41:37
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #8 Marek Konečný, asistoval #22 Ondřej Skoupý (3:11).
38:40
Timeout FBŠ Hattrick Brno B
37:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #40 Vítězslav Štěpán, asistoval #95 Petr Svoboda (3:10).
30:25
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Slezák, asistoval #71 Ondřej Pokorný (2:10).
30:00
30:00
28:48
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #22 Ondřej Skoupý, asistoval #72 Matyáš Vejrosta (2:9).
28:23
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Slezák, asistoval #24 Matěj Sedlář (2:8).
22:35
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Slezák, asistoval #82 Vojtěch Novák (2:7).
21:43
Vyloučen hráč #71 Ondřej Pokorný družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za sekání.
21:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #5 Viktor Hladík, asistoval #40 Vítězslav Štěpán (2:6).
19:28
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #9 Adam Šikula (1:6).
17:00
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #64 František Smejkal, asistoval #71 Ondřej Pokorný (1:5).
15:58
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Slezák, asistoval #64 František Smejkal (1:4).
15:00
15:00
10:47
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #72 Matyáš Vejrosta, asistoval #22 Ondřej Skoupý (1:3).
09:27
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #63 Martin Kříž bez asistence (1:2).
07:52
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #63 Martin Kříž, asistoval #71 Ondřej Pokorný (1:1).
04:37
Vyloučen hráč #15 Václav Hnaníček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
02:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #40 Vítězslav Štěpán, asistoval #24 Jan König (1:0).