1:0
5:1
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - FbK TJ Svitavy 9:4
6. Tomáš Jedlička, 7. Lukáš Gregr, 7. Tomáš Líznar, 32. Dominik Kovář, 44. Roman Svoboda, 44. Tomáš Jedlička, 54. Adam Klimeš, 56. Pavel Zbořil, 60. Tomáš Popovský - 7. Vít Sauer, 11. Ondřej Mach, 16. David Říha, 51. Tomáš Hos; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 18 - Filip Lamař 25; po třetinách: 3:3, 1:0, 5:1;
Komentář domácích Gremmel Jakub (Trenér):
Dobrý úvod a pak závěr utkání. Víme o síle soupeře. Dobrý spánek a zítra nula nula. 1/4 cesta dlouhá HouHouAli
Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí):
Play down pro nás bohužel začalo blackoutem, kdy domácí proměnili 3 rychlé brejky. Zápas jsme dotáhli a kompaktní obranou jsme soupeře k ničemu nepouštěli. Ve třetí třetině ale Klobouky začali aktivněji napadat a moc nám to nevonělo. Opakoval se scénář z první třetiny a proto jsme dnes prohráli. Nebyl to takový debakl jako za dva zápasy v základní části, nicméně v play down se nehraje na výsledek, ale na výhru. Zítra budeme připraveni a sérii vyrovnáme. FBK!
60:00
Střely ve 3. části: 15:10
60:00
59:33
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #16 Tomáš Popovský bez asistence (9:4).
55:10
A rozcvičující se Dolíhal nám naznačuje, že na posledních pár chvil okusí první zkušenosti s Národní ligou
55:02
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #3 Matyáš Zouhar (8:4).
55:02
Odskok na rozdíl 4 branek už snad znamená jistotu prvního vítězsví v playdown
54:36
Dobře rozrotovovaný míček a zpětná nahrávka na Šmeráka dala šanci na ohrožení, ale míček hrubě minul branku
53:52
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #99 Adam Klimeš, asistoval #89 Tomáš Jedlička (7:4).
53:52
Jedlička a jeho suverénní výkon v utkání
53:34
Velká šance hostí a štastná teč mimo branku ALI znamená pouze úder z rohu
51:34
Velmi špatné střídání domácích ted zůstalo bez potrestání rozhodčích.
50:17
Vlastní branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #21 Tomáš Hos (6:4).
50:17
Zbtečný výhoz Rychlého a následná akce hostí, kde po skrumáži si do vlastní branky kopl míček Hos.
48:34
Zouhar prosvištěl útočným pásmem a přihrál do krásné pozice, která však zůstala nevyužita
47:43
Množství hraičních soubojů nám ted ukazuje bojovnost hostí
45:41
Jedlička v laufu. Sebevědomí nám ukázal krásnou kličkou na středu hřiště a pak golovou šanci rozdal na Klimeše, který však šancí pohrdnul.
43:50
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička bez asistence (6:3).
43:50
A další pohledná akce pro diváky. Zakončení jako od mazáka nám předvedl Tomáš Bedla Jedlička
43:14
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #69 Roman Svoboda, asistoval #87 Lukáš Gregr (5:3).
43:14
Krásná kombinace a brnka do poloprázné kysny od Svobody znamená dvougolové vedení.
42:21
Příhodná kombinace ALI a zakončení těsně nad bránu.
41:26
Množtví seker po delší prodlevě končí přerušením a kontrolou míčku domácích.
39:26
Zouhar a jeho chladnokrevný průnik -> šance těsně míjí branku hostí.
38:50
Závěr třetiny opět v držení míčku domácího družstva
36:24
Krátké přerušení po pádu mantinelů dává šanci na vystřídání oboum družstvům.
34:42
Gregr v napadání se Zbořilem získali míček a rychlá střela domácího forvarda skončila na reflexivním zákroku
32:40
Domácí tým po brance zapl a kontroluje více hru
31:31
Nemastná, neslaná akce skoro do nulového úhlu a Lorenc s krosovou přihrvákou, která se odrzila za záda hostujícíc golmana
31:30
Vlastní branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Dominik Kovář (4:3).
31:30
Asi jiná teč !!!!! Lorenc a je to gól
30:32
Za posledních pár minut ubylo na zakončeních
27:56
Aligators praktikují vsoké napadání, avšak s malým úspěchem zisku míčků.
27:36
Rýchlý protiútok hostí, ale Kejík byl včaas na srávném místě a zblokovl šanci.
26:38
Boj o střed hřiště je obrovský, ani jeden tým nechce udělat chybu
24:53
Pěkně obehrané hřiště od Aligators a šance z přdbrankkového prostoru. Konstant však minul.
23:56
Zvláštní situace na hřišti. Odložené vyloučení hostí bylo odvoláno domácím hráčem. Krásná ukázka fair-play
20:40
Elitní lajna znovu vletěla do třetiny a obrovská šance po krosu končila mimo bránu
17:45
Vyloučen hráč #21 Vojtěch Kužela družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
17:45
Domácí mají před sebou velkou šanci na  odskok.
15:29
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #7 Tomáš Hynek (3:3).
15:29
Nedáš, dostaneš. Přesilovka hostí s nutnou dávkou štěstí po dvou tečích končí za zády Rychlého
14:39
V oslabení měli Aligators velkou šanci a následně sporný zákrok, který však unikl bez povšimnutí.
14:01
Vyloučen hráč #16 Tomáš Popovský družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
13:52
Zouhar a Veselý si krásně vykombinovali až do zakončení, bohužel brankář podržel
13:16
Jedlička vystih rozehrávku soupeře a Aligators jdou do kontroly míčku. Bude z tlaku branka ?
12:02
Rýchlý si připisuje první zákrok.
10:27
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #23 David Říha (3:2).
10:27
První půlka třetiny a hosté po dvou střelách na bránu mají 100% úspěšnost.
08:23
Zbořil měl nadvakrát velkou šanci na odskočení, ale brankář a nepřesná muška byla proti.
06:59
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #15 Vít Sauer, asistoval #25 Ladislav Vašák (3:1).
06:59
Hostě nám z rychlé akce ukazují, že zápas ještě není ztracený.
06:46
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:0).
06:46
Líznar !!!!!!!!!!!!!!!
06:00
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #68 Ondřej Lorenc (2:0).
06:00
Rychlé navýšení skóre pro domácí a Gregr na jejím konci. Stav utkání 2:0
05:30
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #17 Filip Konstant (1:0).
05:30
A je tu úvodní branka utkání. JEDLIČKA a jeho pohotová drážka po nebezpečné střele Konstanta
03:56
Pasáž kvalitního bránění na obou stranaách znamená žádné ohrožení branky
02:32
Rýchlý sběr míčku na vlastní polovině a náhlý úprk vpřed, který zkončil Jedlička ouze do brankové konstrukce hostí.
01:02
Krásná kombinace na jeden dotyk a Zbořil měl první tutovku na holi.
00:01
V úvodní fomaci domácím nalezneme velmi úderná jména, tak snad to přinese vítězství
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: David Říha, Lukáš Musil, Ondřej Husák, Josef Prudil, Ondřej Mach
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Tomáš Hos, Ondřej Lorenc, Tomáš Líznar, Lukáš Gregr, Pavel Zbořil