2:0
2:1
- : -

Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group 6:1
1. Natali Kalábová, 8. Eva Böhmová, 17. Natali Kalábová, 17. Natali Kalábová, 33. Marie Vandasová, 35. Niki Kalábová - 26. Nikol Wawrzinková; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Wawrzeczková ? - Elen Herudková ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:1;
36:00
35:41
Vyloučen hráč #15 Terezie Klapetková družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:54
Vyloučen hráč #69 Natálie Janečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
34:20
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #6 Niki Kalábová, asistoval #32 Kateřina Macourková (6:1).
33:17
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
32:07
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Marie Vandasová, asistoval #69 Natálie Janečková (5:1).
25:52
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #69 Nikol Wawrzinková bez asistence (4:1).
24:00
24:00
21:47
Vyloučen hráč #5 Klaudie Ryšková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
16:37
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Natali Kalábová, asistoval #6 Niki Kalábová (4:0).
16:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Natali Kalábová, asistoval #32 Kateřina Macourková (3:0).
12:00
12:00
07:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #95 Eva Böhmová, asistoval #9 Natali Kalábová (2:0).
00:52
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Ladislav Špaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Elen Herudková; hráči v poli: Anna Schiedková, Amálie Mikettová, Magdaléna Přenosilová, Darina Jandová, Nikol Wawrzinková, Tereza Erlachová