3:3
3:4
- : -

FbC Hradec Králové C - TJ Sokol Jaroměř 6:7
5. Jiří Pilnáček, 6. Vítězslav Bělina, 11. Adam Urbánek, 16. Filip Talavašek, 18. Jiří Pilnáček, 25. Adam Urbánek - 7. Adam Klobučar, 11. Ladislav Kopecký, 12. Adam Klobučar, 19. Ladislav Kopecký, 21. Tomáš Abraham, 21. Daniel Sahánek, 23. Vojta Veinfurter; rozhodčí: Tereza Rejmanová - Jiří Knettig; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Dominik Janeček 8 - Denis Jirka 9; po třetinách: 3:3, 3:4;
28:00
Střely ve 2. části: 7:9
28:00
27:53
Timeout FbC Hradec Králové C
24:45
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #69 Adam Urbánek, asistoval #7 Vítězslav Bělina (6:7).
22:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Vojta Veinfurter, asistoval #3 Ladislav Kopecký (5:7).
21:23
Vyloučen hráč #5 Jan Procházka družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za hra bez hokejky.
20:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Daniel Sahánek bez asistence (5:6).
20:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Tomáš Abraham bez asistence (5:5).
18:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #3 Ladislav Kopecký bez asistence (5:4).
17:57
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #10 Jiří Pilnáček, asistoval #11 Filip Talavašek (5:3).
15:04
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #11 Filip Talavašek, asistoval #10 Jiří Pilnáček (4:3).
14:00
14:00
Střely v 1. části: 8:6
14:00
11:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Adam Klobučar bez asistence (3:3).
10:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #3 Ladislav Kopecký, asistoval #7 Adam Klobučar (3:2).
10:01
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #69 Adam Urbánek bez asistence (3:1).
06:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Adam Klobučar, asistoval #1 Lukáš Vojtěch (2:1).
05:00
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #7 Vítězslav Bělina bez asistence (2:0).
04:20
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #10 Jiří Pilnáček, asistoval #3 Karel Franc (1:0).