1:2
2:2
0:0

Torpedo Havířov - EAV SK Jihlava 4:5pn
11. Kateřina Macourková, 26. Kateřina Macourková, 46. Kateřina Macourková, 56. Kateřina Macourková - 22. Kristýna Syslová, 30. Kristýna Běhounková, 45. Michaela Dolejší, 49. Klára Šulová, N Dominika Dvořáková; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Michaela Juráková 23 - Daniela Václavková 29; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2, 0:0;
Komentář domácích Kuča Jaroslav (Trenér):
Dnes to byl těžký zápas, holky nebyly ve své kůži, ale v průběhu zápasu se dostaly do správného tempa, ale prostě nám to dneska nelepilo a neproměnili jsme spoustu šancí. V prodloužení nám při tyčce chybělo trochu štěstí, stejně tak potom v nájezdech, které jsou loterie. Holkám děkuji za krásnou sezónu a příští rok se vrátíme silnější. Děkuji i Pepovi za skvělou spolupráci. Soupeři děkujeme za vyrovnanou sérii a gratulujem k postupu, hodně štěstí proti Třinci.
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Od začátku opatrná hra z obou stran. Zápas byl ovnilvěn několik našich chyb, kterých soupeř dokázal potrestat. Díky hráčkám za nasazení a chuď do hry. Děkujeme soupeři

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #32 Kateřina Macourková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #11 Tereza Vytisková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #86 Tereza Nykodymová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #27 Michaela Dolejší a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #87 Barbora Kučerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #17 Dominika Dvořáková a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #5 Klaudie Ryšková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva EAV SK Jihlava hráč #23 Hanka Krčálová , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 5:4
62:18
69:30
Macourková před prázdnou bránou do tyče!
68:00
Poslední dvě minuty.
66:45
Torpedo bylo blizoučko rozhodnutí, míček se dokutálel těsně mimo.
65:00
Polovina za námi.
64:47
Nervy pracují na obou stranách.
63:00
Kadlecová dneska opět hodně aktivní, ale bohužel ji zatím není přáno vstřelit branku.
62:18
Trestné střílení družstva EAV SK Jihlava neproměnil #64 Klára Šulová.
62:18
Při Torpedu teď stáli všichni svatí.
60:50
Torpedo začíná prodloužení v tlaku, Václavková podržela Jihlavu.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:50
Marečková měla na hokejce postup, skvělá Václavková.
59:29
Sopuchová těsně mimo.
57:53
Jihlava se ubránila.
57:25
Kučerová to po došvihu nepříjemně schytala, snad bude v pořádku.
56:40
Brůžková do boční sítě.
55:53
Vyloučen hráč #29 Markéta Jašková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
55:53
Torpedo má první přesilovku a má možnost obrátit vývoj zápasu.
55:19
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková bez asistence (4:4).
55:19
Obrovská chyba hráčky Jihlavy a Macourková měla snadnou práci, dává již svou čtvrtou branku a Torpedo může být rádo že ji má.
54:30
Domácí si nejsou schopni vytvořit žádnou velkou šanci.
53:00
Torpedo ve 3. třetině vypadlo z role a Jihlava má nyní blíže postupu do dalšího kola.
50:00
Rád bych vám přiblížil co se ve 3. třetině děje, ale internet je stále proti.
48:52
Timeout Torpedo Havířov
48:52
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #29 Markéta Jašková (3:4).
45:20
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #87 Barbora Kučerová (3:3).
45:20
Jihlavě vedení dlouho nevydrželo, máme znovu srovnáno. Bohužel nás opět trápí Wi-Fi signál na naší hale.
44:30
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #27 Michaela Dolejší, asistoval #64 Klára Šulová (2:3).
43:19
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
43:00
Kupcová doráží střelu Kadlecové těsně mimo.
42:10
Jihlava v přečíslení 2 na 1, v rozhodujícím okamžiku Jaškové sjel míček z čepele.
40:48
Torpedo je v plném počtu.
40:01
Zahajovací buly 3. třetiny vyhrála Jihlava, která pokračuje v přesilovce. Uvidíme zda se rozhodne nebo se půjde do prodloužení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
39:59
Juráková důležitými zákroky podržela Torpedo.
38:48
Vyloučen hráč #5 Klaudie Ryšková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
38:48
Jihlava bude mít možnost poprvé v zápase překlopit vedení na svou stranu.
37:33
Kučerová se prokličkovala z obrany až na útočnou polovinu, následná střela skončila opět na bloku.
34:23
Torpedo tlačí Jihavu, ale velkou šanci si nedokáže vytvořit.
33:52
Několik střel Torpeda bylo zblokováno.
31:40
Na obou stranách teď spousta nepřesností.
29:14
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #14 Kristýna Běhounková, asistoval #27 Michaela Dolejší (2:2).
29:14
Další gól z ničeho. Střela Běhounkové prošla přes několik tečí za zády Jurákové.
28:26
Jihlava toho teď do předu moc nepředvádí, útočit se snaží spíše domácí.
26:45
Kadlecová do boční sítě.
26:37
Marečková po souboji u mantinelu zůstává na ploše.
26:02
Kupcová zblokovala přihrávku, která mířila dopředu na volnou spoluhráčku.
25:03
25:03
Macourková na brankové čáře doráží střelu Kučerové a Torpedo si bere zpět vedení.
24:34
Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
23:02
Velkou šanci měla Výtisková, naštěstí pro domácí netrefila halu.
22:29
Vilišová zůstala chvíli ležet na zemi, snad bude v pořádku.
21:13
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #92 Kristýna Syslová, asistoval #64 Klára Šulová (1:1).
21:13
Syslová nenápadnou střelou srovnává stav zápasu.
17:32
Přečíslení 3 na 2 pokazila nepřesnou nahrávkou Sopuchová.
16:22
Kadlecová orazítkovala brankovou konstrukci.
15:55
Hra je zatím vyrovnaná, moc vyložených šancí jsme neviděli.
15:21
Torpedo se ubránilo. Marečková je zpět ve hře.
14:08
Jihlava ve své první přesilovce drží Torpedo sevřené na útočné polovině, domácí se ale zatím statečně brání.
13:21
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
10:01
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #22 Marika Marečková (1:0).
10:01
Střela Macourkové zaplula přesně k pravé tyčce a domácí se ujímají vedení.
10:00
Omlouváme se za výpadek způsobený poruchou wi-fi sítě.
05:17
Pohotový zákrok Václavkové po střele Macourkové.
03:38
První zákrok pro domácí Jurákovou.
03:00
Na míčku zatím převážně Torpedo, které se snaží vstřelit první gól.
01:58
Václavková si připsala první zákrok.
01:30
Střela Marečkové a následně Kadlecové zblokována.
00:55
První střelu zápasu vyslala domácí Kučerová, trefila pouze házenkářskou bránu.
00:01
Úvodní buly rozhodujícího zápasu 1. kola PLAY-OFF vyhrála Jihlava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů EAV SK Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Klára Šulová, Kristýna Běhounková, Michaela Dolejší, Markéta Jašková, Hanka Krčálová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Michaela Juráková; hráči v poli: Hana Brůžková, Klaudie Ryšková, Lucie Giecková, Kristýna Kupcová, Lucie Kadlecová