3:3
2:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:5
20. Jakub Matula, 28. Adam Bouška, 31. Alex Dokládal, 34. Michal Šmíd, 50. Martin Ulman, 59. Václav Černoch - 31. Petr Mašek, 33. Petr Mašek, 39. Petr Mašek, 53. Tomáš Kucharič, 58. Jiří Šrámek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 15, Adam Lysák 1 - Jan Hándl 6, Lukáš Bauer 8; po třetinách: 1:0, 3:3, 2:2;
60:00
Pozápasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
60:00
Střely ve 3. části: 7:9
60:00
59:59
Tak si to shrňme ten konec...
Nejdřív Bouška úplně nesmyslně a terstuhodně zavinil nájezd, který však Šrámek napodruhé neproměňuje, respektive mu ho Adam Lysák chytá!!! Gulls tak snižují sérii na 1:2 a prodlužují si sezónu. Čtvrtfinále pokračuje zítra v 17 hodin.
59:35
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #20 Jiří Šrámek.
58:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (6:5).
58:18
Totální kolaps a nedorozumění obrany hostí trestá Černoch.
57:09
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek z trestného střílení (5:5).
57:09
Šrámek ustál tlak a 3 minuty před koncem srovnává.
56:11
Minuta pryč, nestalo se nic.
55:06
Vyloučen hráč #23 Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
55:06
Šance domácích se uklidnit a třeba i přidat gól.
52:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #98 Filip Daberger (5:4).
52:21
Obrovský tlak Znojma končí tak, čím to tady docela dlouho smrdělo, tedy gólem.
49:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Martin Ulman, asistoval #33 Jan Videman (5:3).
49:46
Videman rychle rozehrál a Ulman prolamuje dnešní smůlu druhé formace.
46:01
Videman ten gól dneska prostě nedá...
45:25
Nejdřív tutovka Matula, o chvilku později na druhé straně šance Procházky. Skóre stejné.
43:00
Hostující Procházka v 100000% šanci mimo.
42:14
Videmanova další šance, zase nic.
41:59
Pollakův arcifatál vedl ve velký tlak Znojma, který domácí nakonec ustáli, ale s prstem v nose to teda nebylo.
41:15
Číhalova raketa jen do Krupovi masky.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Adam Lysák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:10
40:00
38:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:3).
38:37
Ke Šrámkovi se míček dostal vlastně náhodou. Ten posléze nekompromisně snižuje.
36:11
Matula obral stopera hostí o míček, z úhlu však Bauera nepřekonal.
33:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Michal Šmíd, asistoval #17 Ondřej Bílek (4:2).
33:37
Šmíd trefuje nádherně šibenici a zvyšuje!!!
32:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #26 Vojtěch Procházka (3:2).
32:07
Tady začíná být horko...
30:57
Další obrovskou šanci Znojma Krupa chytá!
30:44
30:44
Hosté po time-outu okamžitě snižují. A nemusí to být nejzečí gól na světě, když doletí za čáru.
30:19
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Lukáš Bauer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
30:18
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
30:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #55 Alex Dokládal, asistoval #11 Adam Bouška (3:0).
30:18
Dokládal dalekonosnou ránou vyhání Hándla z brány.
29:32
V další šanci Videman. Pouze do Hándla.
27:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (2:0).
27:45
Černoch pokradl za bránou a Bouška dokončil jeho práci za již nemohoucího Hándla.
27:12
Videman povalen na bránu. Brána povalena na Hándla.
25:11
Největší šanci si Gulls nachystali až na samotný konec přesilovky. Matula však blok neprostřelil.
23:11
Vyloučen hráč #96 Lukáš Matoušek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
23:11
Gulliveři Znojmo ve výhodě drželi dobrou minutu. Nakonec nic z toho, krom přesilovky samozřejmě.
20:43
Únik a obrovskou šanci Videmana likviduje Hándl.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:2
20:00
19:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (1:0).
19:58
Matula nakonec míček přeci jen doslova domlátil za čáru a Gulls vedou.
15:39
Bílek zatím neskutečný.
13:30
Kdyby se Videman neválel na zemi, dával by do prázdné brány.
12:59
Bílek v tutovce nutí trenéra Cardu zvedat hlavu k nebi. Nad.
10:37
Kucharič v zatím největší šanci zápasu trestuhodně vedle.
09:22
Pollak z brankoviště nad.
08:11
Ulman z úhlu, ale dobrááá.
07:10
Polakův projektil budiž procitnutím z opatrna. Jenže vedle.
05:24
Videman sundal řadu mantinelů a zkušeně přerušil.
02:37
Začátek opatrný jak první rande.
00:01
"Zahajovací" sestavy se jen ukázaly divákům a na hřiště přicházejí třetí formace.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Štěpán Blažek, Jozef Kriš, Jiří Šrámek, Petr Mašek, Vojtěch Procházka
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Jakub Matula, Adam Bouška, Alex Dokládal, Václav Černoch, Radek Novotný
00:00
Krásný večer z haly VUT, kde se za chvíli započne třetí utkání čtvrtfinálové série mezi Gulls a Znojmem. Synové kraje vína, tedy Znojmo, vede v sérii 2:0 a již dnes může zakusit chuť postupu do semifinále.