0:2
3:4
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:8
6. Jakub Matula, 20. Jiří Suchomel, 48. Tomáš Foret, 60. Jiří Suchomel, 60. Jiří Suchomel - 10. Jozef Kriš, 19. Petr Mašek, 33. Petr Číhal, 36. Štěpán Blažek, 51. Vojtěch Procházka, 54. Petr Mašek, 57. Jan Novák, 59. Jan Novák; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 134; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 18, Adam Lysák 1 - Lukáš Bauer 19; po třetinách: 2:2, 0:2, 3:4;
Komentář domácích Bořecký Jiří (Vedoucí):
Pozápasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
Komentář hostů Šťastník Jan (Trenér):
Pozápasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
60:00
Střely ve 3. části: 7:8
60:00
59:59
Gulliveři stáhli náskok Znojma alespoň na přijatelné manko, sezóna i tak končí. Já bych vám chtěl hrozně poděkovat za čtení všech mých online přenosů v průběhu posledních asi 8 let. Ten dnešní byl můj poslední...bylo mi ctí!!!
#gullsfamily
59:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #23 Václav Černoch (5:8).
59:46
59:30
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #12 Štěpán Blažek.
59:30
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Adam Lysák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák bez asistence (3:8).
58:14
Novák znovu...
56:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák bez asistence (3:7).
56:36
Novák trefuje prázdné zařízení.
55:43
Před Dokládalem stála prázdná brána. Míček sjel.
55:14
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
55:11
Bouškův božský první dotek. Následně Matulu zradil povrch.
54:44
Bouška ze středu pánu Bohu do oken.
53:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #20 Jiří Šrámek (3:6).
53:22
Znojmo udělalo z domácího oslabení naivní žáčky a zvyšuje.
52:29
Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou.
50:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #20 Jiří Šrámek (3:5).
50:14
Šrámek na sebe natáhl 3 domácí hráče, shodil na Procházku a ten vymetl. 3:5.
49:51
Černoch ze vzduchu těsně vedle. Jeho nadávky sem psát radši nebudu.
47:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #26 Jan Zbořil (3:4).
47:14
Foret je génius!!!
Zpoza brány trefuje podle mě zcela záměrně nohu Bauera, od které se míček kutálí do brány.
44:34
Gulliveři jsou zatím v podstatě bezradní. Znojmo zkušeně stojí a čeká.
42:45
Ťuk ťuk vedle. Šance Černocha končí v propadlišti dějin.
42:18
Znojemský Mašek P. podruhé v zápase sám na Krupu. Vedle.
35:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #81 Jozef Kriš (2:4).
35:23
Dvacet nad led, nazdar bazar.
34:14
Krupa výborný.
33:05
Ulman s Videmanem 2 na 1. Ke druhému jmenovanému míček nedoputoval.
32:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #23 Jan Novák (2:3).
32:05
Novák vyhrál souboj, posunul před bránu na Číhala, který to tam silou vůle procpal.
31:33
Ulman baseballově. Bauer chytá.
30:00
Znojmo dostalo domácí třetí lajnu pod tlak. Kriš do boční tyče.
27:40
Při Pollakovi zatím stojí všichni svatí.
26:44
Mamma miiia! Videman si ze strany mohl vybrat, kam míček pošle. Posílá ho mimo.
25:14
Byť byla Suchomelova rána bekendem vyslána z dobrých 15 metrů, nadělala dost škody. Další výborné střídání domácí třetí formace.
22:22
Na druhé straně trefuje tyčku Šrámek.
21:15
Tyčka po střele Černocha bude hrát komorní A ještě dobrých 10 minut.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:8
20:00
19:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #11 Adam Bouška (2:2).
19:59
Zbývalo 5 sekund a Bouška to jen nazdařbůh nahodil. No a Suchomel to domlátil. 2:2
19:32
Vyloučen hráč #20 Jiří Šrámek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
18:40
18:40
Ztrojení domácích nevyšlo a logicky někde někdo musel chybět...
16:15
Ulman dostal od Videmana míček na bekend a v tutovce slavit nemůže.
13:56
Hrátky Pollaka s ohněm naštěstí tragédii nekončí.
13:00
Dlouhý míček našel přesně na hostujícího Nováka. Jeho šance troskotá až na Krupovi.
11:00
Pollak prošel přes tři vlastně omylem, ale prošel. Následná šance Šmída jen do připraveného golmana hostí.
09:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Jozef Kriš, asistoval #12 Štěpán Blažek (1:1).
09:55
Kriš nádherně do šibenice. 1:1.
09:19
Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
08:05
Obrovská šance domácí třetí formace končí na Bauerovi.
07:28
Za takový fatál by Novotný dostal cerés i ve florbalové reprezentaci Zimbabwe. Krupa chytá.
05:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (1:0).
05:26
V podstatě asi nedáš dostaneš...
K Matulovi propadl míček se skrumáže a domácí patnáctka už veděla, co s ním.
04:12
Už tak sedmá znojemská střela vedle.
03:05
Blažek kontra Krupa. Těsně vedle...ale 3 minuty, 3 námazy.
02:35
Ve Znojmě domácí první lajna pokaždé dostala gól v prvním střídání. Tak tento víkend pro jistotu chodí na hřiště až ve třetí minutě.
01:48
Novákův námaz jak vrata od stodoly. Střela Znojma opět nad.
01:30
První šance Znojma o ztrátě Videmana. Střela nad zařízení.
00:01
U domácích stejně jako včera...lineup jen pro slávu první formace, na buly třetí formace.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Štěpán Blažek, Jozef Kriš, Jiří Šrámek, Petr Mašek, Vojtěch Procházka
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Jakub Matula, Adam Bouška, Alex Dokládal, Václav Černoch, Radek Novotný
00:00
Nádherné nedělní odpoledne všem příznivcům sportu s kulatým děrovaným nesmyslem z haly Vodova v Brně. Tady se za chvilku rozeběhne čtvrté utkání čtvrtfinálové bitvy mezi Gullivery a Znojmem, ve které Znojmo vede poměrem 2:1 a dnes, stejně jako včera, má na svých rukou matchball k postupu mezi nejlepší 4 celky soutěže.