5:0
7:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBK Piráti Sokol Chrudim 14:0
4. Josef Čejpa, 15. Marek Svoboda, 17. Jan Jirák, 23. Josef Čejpa, 25. Daniel Kříž, 28. Daniel Kříž, 28. Josef Čejpa, 31. Jan Jirák, 35. Jan Jirák, 36. Josef Čejpa, 36. Daniel Kříž, 43. Lukáš Jirásek, 44. Daniel Kříž, 45. Lukáš Rázl; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Brandon Bulis 10 - Martin Stehlík 22; po třetinách: 2:0, 5:0, 7:0;
45:00
Střely ve 3. části: 12:6
45:00
44:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #26 Lukáš Jirásek (14:0).
43:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #23 Jan Jirák (13:0).
42:44
Nejlepší hráč v historii náchodského florbalu, Lukáš Jirásek, vstřelil svůj první dnešní gól! Gratulujeme!
42:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #24 Lukáš Rázl (12:0).
35:53
35:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #56 Matěj Mikšovský (10:0).
34:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #23 Jan Jirák, asistoval #12 Daniel Kříž (9:0).
33:00
Bulis má v této třetině víc zákroků než za celý minulý zápas
32:00
Klenot náchodské akademie, Daniel Kříž, teď takticky zašlápnul míček, aby mohl jít vystřídat
30:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #23 Jan Jirák, asistoval #32 Josef Čejpa (8:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 14:2
30:00
27:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #23 Jan Jirák (7:0).
27:01
25:00
Plechárna praská ve švech a dnešní utkání sleduje 14 skvělých diváků včetně 3 pořadatelů, 2 rozhodčích a gólmana Bulise!
24:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #56 Matěj Mikšovský (5:0).
22:50
Čejpa prolomil zaparkovaný autobus hostů
22:49
20:00
Jirásek mohl být slavný, ale jeho střelu výtahnul hostující brankář z brankové čáry
16:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #23 Jan Jirák, asistoval #21 Matěj Hnízdil (3:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:2
15:00
14:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #23 Jan Jirák (2:0).
13:30
Bulis se v brance sice moc nezapotil, ale teď vytáhnul skvělý zákrok!
05:16
Vyloučen hráč #2 Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
05:16
Vyloučen hráč #2 Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
03:15
Danda Kříž našel skvělou nahrávkou kapitána Čejpu, a ten nekompromisně zakončil do šibenice!
03:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #12 Daniel Kříž (1:0).