2:1
2:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBC LETOHRAD Orel Orlice 7:1
6. Jan Ježek, 8. Martin Hanuš, 12. Martin Macek, 13. Martin Hanuš, 24. Jakub Steiner, 28. Martin Hanuš, 36. Jakub Steiner - 21. David Václavek; rozhodčí: Martin Korunka - David Richter; vyloučení: 1:4 + Michal Lerch OS + ČK1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 5, Daniel Poláček 8 - Jiří Bureš 17; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:0;
36:00
Střely ve 3. části: 8:4
36:00
35:59
Vyloučen hráč #80 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice - osobní trest.
35:59
Vyloučen hráč #80 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice do konce utkání.
35:53
Steiner uklidil po zemi k tyči.
35:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #76 Jakub Steiner, asistoval #25 Martin Macek (7:1).
32:04
Krásná rána Steinera končí na břevně.
29:17
Vyloučen hráč #81 František Novotný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
28:06
Jakub ´´Řezníček´´ Kratochvíl udělal v obraně chybu.
27:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #8 Ondřej Bohuslav (6:1).
27:31
Rána Kašpara skončila klasicky mimo. Uspěch je, že vůbec trefil míček.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 7:6
24:00
23:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #76 Jakub Steiner, asistoval #61 Martin Hanuš (5:1).
20:55
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #84 David Václavek, asistoval #72 Přemysl Junk (4:1).
18:53
Vyloučen hráč #25 Martin Macek družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra rukou.
18:15
Vyloučen hráč #80 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:08
Vyloučen hráč #39 Antonín Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
12:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #28 Marek Flašar (4:0).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář #91 Daniel Poláček družstva Florbal Primátor Náchod B
12:00
12:00
Střely v 1. části: 9:4
12:00
11:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #25 Martin Macek, asistoval #61 Martin Hanuš (3:0).
07:13
05:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #63 Jan Ježek, asistoval #61 Martin Hanuš (1:0).
03:23
Vyloučen hráč #77 Martin Vicenec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.