1:2
- : -
TROOPERS

S.K. P.E.M.A. OPAVA - TROOPERS 2:9
8. Oldřich Sova, 47. Petr Pavlík - 2. Tomáš Pavla, 6. Petr Voltner, 15. Jakub Peška, 23. David Mati, 30. Vojtěch Potáček, 36. Rudolf Večeřa, 40. Petr Voltner, 42. Rudolf Večeřa, 48. Petr Kadlec; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 19 - Jan Chrást 29; po třetinách: 1:3, 0:4, 1:2;
Komentář domácích Trunkát Michal (Trenér):
Po celou dobu v dnešním zápase jsme tahali za kratší konec, nějaké šance jsme si vypracovali, ale bohužel se nám je nepodařilo proměnit. Soupeři gratulujeme, série byla super, zahráli jsme si florbal. Všem hráčům našeho týmu bych chtěl pogratulovat k super sezóně ve všech směrech. A v neposlední řadě bych chtěl vyzdvihnout oddanost našich věrných fanoušků, kteří nás celou dobu podporujou.  Ahoj čau.
Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér):
Dnes jsme podali velmi dobrý výkon, přehráli jsme domácí dobrým pohybem. Rozhodl konec druhé třetiny, kdy jsme odskočili do šestibrankového vedení. V celé sérii se hrály, kromě prvního zápasu tři těžké zápasy. Děkujeme soupeři a těšíme se na další sérii.
60:00
Střely ve 3. části: 14:8
60:00
58:00
Asi určitě právě probíhají 2 minuty zápasu...
56:29
Klečka ani na dvakrát nevyzrál na Chrásta!
54:23
Zwinger na hřišti a hned střela, ale jen vedle...
53:05
Pavelek vyběhl z trestné a dostal míček do běhu, střela z první končí vedle!
52:06
Bezděk se stihl přesunout k tyči a nepustil míček za sebe.
50:58
Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
48:35
Rychlého bomba orazítkovala břevno!
47:16
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #29 Petr Voltner (2:9).
47:16
Na třikrát doklepnuto za Bezděka... Hosté jdou štěstíčku naproti...
46:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Petr Pavlík, asistoval #91 Jan Rabinský (2:8).
45:54
Rychlého střela skoro z půlky a Chrást rukou vyráží nad...
45:15
Střelu Posselta z otočky vyráží Chrást, k dorážce se už Pavlík nedostal.
44:14
Kostolány čistě odebral míček soupeři, střelu tahem mu Chrást chytá...
43:55
Akce hostů 3 na 2, Minich netrefuje branku!
42:58
Sova našel na křídle Rychlého, tomu střela bohužel nesedla.
41:44
Branku družstva TROOPERS vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #10 David Mati (1:8).
41:44
Večeřa proti 2 obráncům Opavy a přesto se prosadil... No.
40:20
Posselt vystihl nahrávku hostů a šel sám proti 3. Střela propadla za Chrásta, který tak tak chytá míček směřující do branky!
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:9
40:00
39:14
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #19 Jan Daler (1:7).
37:33
Klečkova střela netrefuje cíl...
36:43
Standardku Opavy hosté vystihli a šli do brejku... bez využití...
35:54
Potáček si pohrál s obranou domácích a naservíroval míček volnému Večeřovi, ten propaluje!
35:04
Branku družstva TROOPERS vstřelil #23 Rudolf Večeřa, asistoval #15 Vojtěch Potáček (1:6).
35:00
Boželník poslal skrytou střelu, Chrást chytá mezi nohama...
34:15
Olda Sova jen těsně míjí tyčku branky hostů....
33:35
Vyloučen hráč #27 Petr Kadlec družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
29:45
Posselt z jedné mála akcí Opavy zkusil střelu na vzdálenější tyč, ale Chrást nemusel zasahovat.
29:27
Branku družstva TROOPERS vstřelil #15 Vojtěch Potáček, asistoval #10 David Mati (1:5).
29:14
Pavlík si chtěl přehodit míček kolem Chrásta, ale ten mu jeho úmysl vystihl.
28:40
Opava má velké problémy vůbec rozhrát, okamžitě jsou hráči s míčkem zdvojeni!
27:30
Minich v 100% šanci nedává!
25:51
Sova v úniku posunul míček Boželníkovi, ten si položil Chrásta a chtěl zasunout, Chrást zázračně chytá!
25:20
Daler z mezikruží jen do Bezděka.
25:00
Knotkovovu střelu rukou vyráží Bezděk!
24:28
Vyloučen hráč #75 Denis Kukla družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:13
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati, asistoval #24 Ondřej Beránek (1:4).
22:13
Kombinaci hostů zakončuje z modré Mati přesnou střelou k tyči nad nohu Bezděka...
21:43
Pavelkova střela z modré končí nad brankou Chrásta.
18:45
Posselt orazítkoval spojnici tyčky a břevna, míček odpaluje jeden z obránců do bezpečí.
18:00
Vypadl nám noťas z proudu, dík Zwingy :)
14:44
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #28 Jiří Knotek (1:3).
14:44
Peška od mantinelu do prázdné, Bezděk bez šance...
14:07
Kadlecova střela končí jen na Bezděkovi, k dorážce se Daler již nedostal.
13:47
Vyloučen hráč #7 Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:14
Kombinaci hostů zakončil Knotek nepřesnou střelou.
12:53
Vyloučen hráč #66 Štěpán Kostolány družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
12:40
Skrytá střela Rychlého míjí branku hostů...
12:33
Posseltova individuální akce končí střelou těsně nad branku!
10:39
Akce 2 na 1, Voltnera vychytal Bezděk tygřím skokem pod nohy :)
10:00
Klečka posunul míček na modrou k Rabinskému, ten to natáhl a míjí jen těsně bližší tyč.
09:00
Poskakující míček na brankové čáře odpaluje hostující Beránek.
07:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Oldřich Sova, asistoval #57 Patrik Posselt (1:2).
07:59
Sova to vzal na sebe, středem přes hráče vypálil, Chrást nic neviděl, Opava snižuje na 1:2
07:33
Klečka bekhendem jen vedle.
06:53
Vyloučen hráč #21 Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:20
Rabinský předal míček Posseltovi, ten od mantinelu pálí na bližší tyč, Chrást připraven.
05:39
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #27 Petr Kadlec (0:2).
04:38
Akce Troopers 2 na 2, Knotek našel Budíka, ten z první a Bezděk skvěle na čáře chytá.
04:00
Pavlík ztratil míček, tak se musí Opava rychle vracet.
03:04
Troopers zatápí pod kotlem, Voltner byl tísněn 2 hráči Opavy a přesto se dostal k zakončení. Bezděk chytá.
02:22
Rabinský mohl být slavný, ale míček se mu zamotal pod nohama... Škoda.
01:00
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Tomáš Pavla, asistoval #27 Petr Kadlec (0:1).
01:00
Kadlec si vyjel z rohu kolem střídaček Opavy, poslal krok přes celé hřiště, kde si seběhl Pavla a bekhendem propaluje Bezděka... Obrana Opavy těžce zaspala...
00:52
Buly v rohu Opavy...
00:22
Bezděk sbírá odražený míček a Opava rozehrává...
00:01
Utkání nám právě na začalo, hosté na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jan Grábl, Daniel Budík, Jakub Peška, Jiří Knotek, Daniel Minich
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Boželník, Jan Rabinský, Marek Vylegala, Marek Klečka, Patrik Posselt