1:3
1:0
0:0

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3pn
18. Ondřej Vítovec, 28. Jakub Hubálek, 53. Marek Matejčík, N Adam Delong - 24. Jiří Bauer, 29. Michal Podhráský, 31. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 301; zásahy brankářů: Lukáš Souček 20 - Karel Hodík 19; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #9 Mikuláš Komárek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #72 Adam Delong a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #95 Michal Podhráský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #86 Marek Matejčík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Tom Ondrušek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #55 Jakub Hubálek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #21 Marek Vávra a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #95 Michal Podhráský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #53 Marek Bräuer a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #19 Radim Slunečko , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #72 Adam Delong , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #88 Jiří Besta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #86 Marek Matejčík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #9 Mikuláš Komárek a vstřelil gól.