3:1
0:2
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:4
2. Petra Šebestová, 3. Petra Šusterová, 8. Eliška Horáková, 23. Dominika Steinbachová, 28. Dominika Steinbachová, 35. Nikola Hamerníková - 16. Laura Vytrhlíková, 40. Laura Vytrhlíková, 46. Nela Havlínová, 49. Kristýna Otcovská; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 18 - Aneta Švátorová 23; po třetinách: 3:1, 3:1, 0:2;
Komentář domácích Gattnar Vít (Asistent trenéra):
První třetina dnes hodně dobrá, druhá slušná, ve třetí se na nás podepsalo neproměnění šancí a najednou bylo drámo. Je to ale play off a bod bedere my. Zítra čisté hlavy a připravíme se na další dlouhé nakopáváné balóny.
Komentář hostů Všetula Vadim (Trenér):
Opět začátek...bohužel, pak to byl třetí třetinu válec. Takhle zatlačit nejlepší tým ligy je úžasné.Nic nevzdáváme, bojujeme o každý míček a tak můžeme favorita porazit. Zítra ať přijdou jen ty, které se chtějí hrát srdcem a zvítězit.Děkuji, že i současná reprezentantka v biatlonu, nám hned po návratu z Ameriky pomůže.Tohle je bivojství, tohle je srdce a my to zítra ukážem všichni. ...díky všem. Díky i soupeři a díky i kolegům za....oni ví.
54:33
Rozehrávku domácích přečetla litvínovská útočnice, která se v zápětí pokusila ohrozit Pilšákovou.
53:30
Oba týmy se perou o každý míček, hra se začíná přitvrzovat.
52:35
Atmosféra na hřišti začíná houstnoust, přibývají šance i střely jak na běžícím pásu, což začíná probouzet i některé diváky.
50:35
Mrázkové chyběly milimetry aby sama před brankou vykoupala hostující gólmanku.
50:00
Pilšáková nebojácně skočila protihráčce do cesty a usměrnila míček od domácí branky.
49:00
Hostující hráčky nechtějí dát soupeřkám nic zadarmo a snaží se ze zápasu vytěžit víc a víc šančí.
48:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #6 Kristýna Otcovská, asistoval #41 Nela Havlínová (6:4).
48:18
Hamerníková volná uprostřed hrací plochy, její střela ale skončila na zadku litvínovské obránkyně.
47:55
Bursová dostala křižnou přihrávku na střelu, trefila ale pouze protihráčku před ní.
47:25
Skrytá střela Šebestové od půlky hřiště končí kousek od branky.
46:30
Nejedlá se snažila dorážet na brankovišti, Švátorová ale míček našla dříve a situaci uklidnila.
45:50
Zápas začíná nabírat na tempu a obě střídačky se probouzejí k životu.
45:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #68 Monika Netušilová (6:3).
45:10
Šebestová si hodila míček přes dvě protihráčky, nepodařilo se jí ale dotáhnout to až za golmanku hostí.
45:00
V Nehvizdech je dnes "vyprodáno" - přišlo se podívat neuvěřitelných 60 diváků!
43:18
Bursová střelou ze středu trefuje tyč.
42:00
Mrázkové se nepovedlo protáhnout mezi dvěma litvínovskými hráčkami a nedobrovolně nabídla soupeřkám střeleckou pozici.
40:30
Pilšáková neuvěřitelným skokem přes celou branku zachránila domácí před třetím inkasovaným gólem.
40:01
Závěrečná část dnešního utkání začíná, úvodní buly vyhrály Tigers, Bivojky ale nasadily vysoké tempo a velmi aktivně napadají.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:7
40:00
39:02
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (6:2).
37:01
Prokšanová setřásla napadající soupeřky a výbornou přihrávkou našla Steinbachovou. Tu však rozhodčí nepustili do útočné kombinace.
34:52
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #36 Kristýna Viktorová (6:1).
33:15
Litvínov se více vytahuje dopředu a snaží se co nejvíce znepříjemňovat rozehrávky Tigers.
32:10
Veselá nasměrovala balonek směrem k bráně, tam ji ale nepodpořila žádná ze spoluhráček.
30:59
Šebestová zaměstnala protihráčky než ostatní tygřice vystřídaly a snaží se o další útočnou akci.
30:00
Rozehrávka hostujících hráček z poloviny hřiště skoro doskákala až do branky, míček se ale stočil do boční síťky, odkud ho Pilšáková s klidem vylovila.
28:25
Hamerníková se znovu chtěla rozeběhnout směrem do útoku, hráčka Litvínova ale byla proti. Hosté  se snaží vytvořit šanci na polovině Tigers.
27:07
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #13 Pavlína Nejedlá (5:1).
26:00
Hamerníková proběhla s míčkem kolem soupeřek a prověřila gólmanku hostí střelou od mantinelu.
23:40
Bivojky teď několika střelami prověřily obranu domácích i Pilšákovou, gólovou šanci z toho však nevytěžily.
22:45
Střela Šusterové z otočky na hraně velkého brankoviště končí v brance. Tigers navyšují vedení na 4:1
22:43
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (4:1).
22:33
Druhá třetina začala ve značně vyšším tempu, hra se začíná přelévat ze strany na stranu a bivojky mají zatím více ze hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
16:00
Bivojky se díky Vytrhlíkové dostávají do hry a snižují náskok domácích během první dnešní přesilovky.
15:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #14 Lenka Svobodová (3:1).
14:51
Vyloučen hráč #2 Kateřina Veselá družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání.
13:08
Bivojky rozehrávají od vlastní branky a po delší době se drží na míčku.
11:00
Hra pokračuje v až nezvykle poklidném tempu, sem tam to spestří šance domácích navýšit skóre.
07:01
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #46 Petra Šebestová (3:0).
07:00
Rozehrávka domácích z útočného rohu se vydařila a míček končí v síti.
06:30
Hráčky Tigers hrají sebevědomě na míčku a bivojky zatím do hry moc nepouštějí.
04:40
Zápas zatím probíhá v poklidném tempu, na obou stranách jde vidět soustředěnost hráček s odhodláním dát do dnešního večerního utkání maximum.
03:00
Vítáme vás u sledování prvního osmifinálového utkání mezi domácími Prague Tigers a bivojkami z Livtvínova. Zápas začal značně lépe pro domácí a po třech minutách hry již tygřice vedou 2:0.
02:51
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #46 Petra Šebestová (2:0).
01:25
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Tereza Vaníčková, Kristýna Otcovská, Kristýna Střihavková, Laura Vytrhlíková, Nela Havlínová
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Kristýna Zelená, Petra Šebestová, Petra Šusterová, Pavlína Nejedlá, Dominika Steinbachová