3:0
4:2
- : -

Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice 11:3
4. Veronika Machálková, 7. Veronika Stuchlíková, 9. Markéta Vlčková, 15. Anna Sigmundová, 26. Veronika Machálková, 29. Anna Brucháčková, 36. Anna Brucháčková, 46. Karolína Vaněčková, 48. Anna Sigmundová, 51. Veronika Machálková, 57. Anna Machálková - 19. Apolena Polenská, 43. Hong Anh Anna Do, 47. Anna Klvačová; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Lenka Richterová ? - Anna Nováková ?; po třetinách: 4:1, 3:0, 4:2;
Komentář domácích Machálek Radim (Trenér):
První krok jsme splnili, do plných se hraje vždycky těžko ale holky si s tím poradily, celý zápas měly pod kontrolou a zítra dopoledne se těšíme na odvetu. Díky soupeři a na VUT nashledanou.
Komentář hostů Frank Zdeněk (Trenér):
Musím ocenit morální přístup našich hráček, které přes těžce zdecimovanou sestavu hrály i se sebezapřením a se zraněními. Bojovaly srdnatě a zápas si užívaly. Porážka samozřejmě mrzí, ale musíme se sklonit před sílou soupeře. Škoda neproměněných šancí, ale to už tak holt bývá. Děkujeme za zápas a těšíme se na zítřek.
56:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková, asistoval #9 Markéta Vlčková (11:3).
56:10
Fanoušci Židenic si přejí vyronání a řvou "Ještě osm, ještě osm"
51:10
Vaněčková velkou měrou pomohla poslednímu gólu a na hřišti dnes předvádí sebevědomý výkon
50:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #5 Karolína Vaněčková (10:3).
50:35
Machálková V. a máme hattrick <3
49:20
Kocáková střílela jak BleskMcQueen břevínko ovšem zachraňuje hosty
48:20
Vlčková střílí na ptáky nad Sportpointem.
47:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Anna Sigmundová bez asistence (9:3).
46:23
Přesná rána Klvačové končí v domácí bráně. A z hlediště se ozívá "Miluju tě Ani!"
46:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová bez asistence (8:3).
45:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #9 Markéta Vlčková (8:2).
44:50
Mezi fanoušky je to dnes větší boj než na hřišti, kde je to vpodstatě jednoznačné, i když Židenice občas hrozí z protiútoků.
43:40
Stuchlíková koriguje hru ze střídačky. Neskutečný výkon!
42:21
Po nahrávce Perutkové se prosazuje Anna Do Hong Anh
42:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Hong Anh Anna Do, asistoval #11 Kateřina Perutková (7:2).
39:50
Hodová ještě prověřuje Novákovou, ale už z toho nic nebude.
39:00
Bolfová hlásí poslední minutu druhé třetiny a pro domácí to vypadá víc než dobře
37:54
Klvačová natlačená na mantinel od Vlčkové
35:49
Brucháčková projela celé hřiště a nadvakrát dává gól v oslabení
35:41
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková bez asistence (7:1).
34:55
Ostrou střelu Puldové z půlky blokuje Sigmundová
34:20
Kontroverzní vyloučení probudilo hostující fanoušky
34:03
Vyloučen hráč #24 Kristýna Mlčoušková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.
32:54
Nováková už je v pořádku a můžeme hrát
32:50
Gólmanka hostů se ošetuje nikdo neví co se děje.
31:10
Hortová padá pod nohy Brucháčkové, ale zákrok je čistý
29:20
Dnes je na hale souboj nejem na hřišti, ale i v hledišti.
28:31
Z velkého brankoviště dává Brucháčková s přehledem pod horní tyčku
28:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #73 Adéla Mikšlová (6:1).
27:30
Dračice se dostávají do pár šancí před domácí bránou, ale buď stříí vedle nebo střely kryje Richterová s ledovým klidem
26:40
Hostům sjíždí všechno co mají na hokejkách
25:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková bez asistence (5:1).
25:33
Dańková v šanci ale balónek ji sjíždí
24:55
Veselá hledá na zemi čtyřlístek
24:20
Hraje se pořád ve stejnémduchu... Bulldočky kontrolují hru a střílejí do dobře blokujících hostů
22:40
Anna Klvačová předvádí zákrok na střídačce, když chytila vyražený míček ze hry
21:40
Stehlíková se dostala k dorážce, Richterová připravena
20:02
Na bully se staví Perutková s Brucháčkovou, druhá jmenovaná byla úspěšnější.
18:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Apolena Polenská, asistoval #7 Kateřina Hortová (4:1).
18:20
Poprvé se Židenice usadily v útočném pásmu a mají rozehravku z rohu
17:40
I přes vyloučení je hra vyrovnaná na obě  strany
16:36
Vyloučen hráč #7 Lea Bělohoubková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:50
Potulující se míček siv předbrankovém prostoru nikdo nenašel. Oplatková to zkusila jak snajpr z dálky, ale zatím nemá seřízené mířidla
14:38
Sigmundová z boku trefuje bránu a stav máme 4:0
14:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Anna Sigmundová bez asistence (4:0).
08:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (3:0).
07:10
První jistý zákrok předvádí i Richterová
06:21
Stuchlíková ukazuje, že její prvenství ve statistikách ze základní části nebylo náhodné a posouvá Bulldočky do dvoubrankového vedení.
06:20
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (2:0).
05:50
Dračice jsou zatím celkem bezzubé
03:59
Střela od Machálkové se dostala mezi ruku a nohu hostující golmanky. A máme tu první gól
03:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #98 Anna Sigmundová (1:0).
03:10
Domácí drží balón ale golmanka hostí zatím nemusí zasahovat
03:00
Střela od Černé pouze do bloku
02:15
Bulldogs rozehrávají z rohu ale žádnou větší šanci nevytvořili.
00:01
Úvodní bully vyhrávají domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Nováková; hráči v poli: Michaela Sabolová, Radka Puldová, Zuzana Žampachová, Anna Klvačová, Apolena Polenská
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Lenka Richterová; hráči v poli: Natálie Hodová, Lea Bělohoubková, Anna Brucháčková, Adéla Mikšlová, Daniela Oplatková